شان مک درموت: “ما خودمان را کتک می زنیم”


این صورتحسابها رکورد 4-0 را برای تنسی به ارمغان آورد. آنها با اولین ضرر سال خود را ترک می کنند. بنابراین سه شنبه شب چه اتفاقی برای بوفالو افتاد؟

سرمربی شان مک درموت بعد از باخت 42 بر 16 و 16 به خبرنگاران گفت: “ما بیش از هر چیز دیگری خودمان را شکست می دهیم و این کاری است که شما می توانید در این لیگ انجام دهید.”

“در پایان روز ، شما باید برای رفتن آماده باشید. یک بازی غیر مشخص برای ما. اصول غیر مشخص ضعیف ، نظم ضعیف ، چرخاندن توپ … فقط یک حریف وجود دارد ، این حریف در طرف دیگر است. شما نمی توانید خود را شکست دهید. آنها را به آنها دادید. متشکرم ، آنها آماده رفتن بودند. در همان زمان ، ما خودمان را شکست دادیم … فقدان اصول ، عدم اجرا و ضربات پنالتی. یک بار دیگر علاقه به فوتبال. پیروزی در این لیگ سخت است مگر اینکه این کارها را انجام دهید. “

بیشتر بخوان:  آخرین بازی Super Mario Bros نینتندو شما را در مقابل 34 بازی Marios دیگر قرار می دهد

از مک درموت س wasال شد که عدم اطمینان پیرامون بازی لیگ برتر عصر سه شنبه از دسامبر 2010 چگونه نتیجه را تحت تأثیر قرار داده است.

مک درموت گفت: “ما در این مرحله بهانه و توضیح نمی دهیم.” “شما پرداخت می کنید و انتظار دارید که آماده رفتن باشید ، و ما بدیهی است که آماده رفتن نبودیم.”

مک درموت در مورد نحوه مدیریت لیگ ، موقعیت خود را تکرار کرد: “من هیچ نظری در این مورد ندارم … هیچ نظری ندارم. هیچ بهانه ای ، هیچ توضیحی. ما امشب شکست خوردیم و این از ما شروع می شود.”

بیشتر بخوان:  فروش وینیل برای اولین بار از دهه 1980 تاکنون از CD ها پیشی می گیرد

مک درموت در موارد مختلف ناتوانی خط دفاعی در فشار آوردن به هافبک رایان تانهیل را نشان داده است. مک درموت افزود که تیتان ها آنچه را که لایحه از آنها انتظار داشت انجام دادند و هیچ تعجب آور نبود.

پنج روز دیگر ، آنها یک بازی شبانه دیگر انجام می دهند. این مسابقه در برابر رئیسی ها برگزار می شود که 4-0 نیز بودند ، در هفته 5 شوکه شده و یک بازیکن خط حمله سخت برای فشار دادن دارد. و یکی از آن تیم هایی که 4-0 کار خود را شروع کرده اند با نتیجه 4-2 به پایان می رسد.

بیشتر بخوان:  Kershaw Scratch ، Dodgers حتی NLCS را در برابر Braves امتحان می کنند

شان مک درموت: “ما خود را شکست دادیم” در Pro Talk Talk ظاهر شد


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y575gk3g
is.gd/zoZinw
shrtco.de/WUNnb
clck.ru/RPTKm
u.nu/cg150
ulvis.net/09wJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

راستی آزمایی شناسه تماس گیرنده STIR و SHAKEN می تواند به iPhone وارد شود

چ اکتبر 14 , 2020
بیشتر مردم تعجب می کنند که شناسه تماس گیرنده به هیچ وجه تأیید نشده است. با نرم افزار یا خدمات شخص ثالث مناسب ، هرزنامه نویس ، کلاهبردار ، فریب دهنده یا سوus استفاده کننده می تواند شناسه تماس گیرنده را تقریباً به هر شماره ای که در تلفن شما […]