شاهد تغییر شکل زمین هستیم که مانند یک فضانورد در حال بازگشت به زمان است


آنهایی که به اندازه کافی خوش شانس هستند برای گذراندن وقت در ایستگاه فضایی بین المللی ، هنگام مشاهده هجوم زمین از زیر ، احساسی منحصر به فرد را گزارش دهید: به آن اثر کلی می گویند. این نوعی هیبت و قدردانی تازه کشف شده از ارتباطات بین سیستم های سیاره ای و گونه های انسانی است. اما اگر مثل من هستید و هرگز در ایستگاه فضایی بین المللی نبوده اید ، حداقل می توانید از مجموعه ای از عکس های گرفته شده از ماهواره هایی که به دور زمین می چرخند لذت ببرید ، نوع جلوه کلی زمین.

بیشتر بخوان:  "روزهای هدف معامله" 2020: 17 تخفیف که ما دوست داریم (فروش روز نخست رقابتی)

با این حال ، حتی فضانوردان نیز نتوانستند تغییر سیاره را مشاهده کنند در طول زمانبه دلیل ساعات کاری کوتاه آنها در ایستگاه فضایی. در طول دهه ها شهرها متورم یا خالی از سکنه شده اند. رونق و شکوفایی لباس معدن. نجارها جنگل ها را از چشم انداز پاکسازی می کنند و کشاورزان مزارع وسیعی از لاله ها را شکوفا می کنند. ماهواره ها تمام راه هایی را که ما در این کره خاکی متحول شده ایم ثبت می کنند ، تصاویری که نویسندگان بنجامین گرانت و تیموتی داگورتی در این کتاب عالی جدید قرار داده اند مرور کلی Timelapse: چگونه زمین را تغییر می دهیم. (افشا: ناشر آنها ، Ten Speed ​​Press ، متعلق به گروه انتشارات Crown ، یک شرکت تابعه از خانه تصادفی پنگوئن است که این نویسنده کتاب های خود را از طریق آن منتشر کرده است).

بیشتر بخوان:  چه انتظاراتی از رویداد سه شنبه اپل دارید

کتاب تصویری آنها شگفتی های تأثیر اجمالی را می گیرد و آن را در طول سالها تغییر می دهد ، خواه به دلیل افزایش و سقوط صنایع یا کاهش یخ های دریای قطب جنوب. گرانت می گوید: “هیبت و وسعت شگفت انگیزی که در عکس ها می بینید هنوز وجود دارد. اما این یک تجربه است.” “وقتی از این منظر شگفت انگیز بارها به همان مکان نگاه می کنید ، چه چیزی می توانیم یاد بگیریم؟”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4h76yjz
is.gd/HYpggG
shrtco.de/9hb6k
clck.ru/RPUjG
u.nu/lyocx
ulvis.net/fyex

بیشتر بخوان:  با این ترفندهای صفحه کلید همه کارها را سریعتر انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تجزیه و تحلیل تصمیم متس برای رها کردن تراویس دارنوت: اشتباه چقدر بود؟

چ اکتبر 14 , 2020
تماشای ضربه Travis Darno به طنابهای یخ زده در همه جا و در حالی که برتری های آتلانتا در مسابقات مقدماتی تسلط دارند ، دیدگاه زشتی برای هواداران مت است که در این فصل ویلسون راموس را با ضربه 0.239 / .297 / .387 دیده اند. اما تصمیم متس برای […]