شاهین ها هفته ای پس از ناکامی در زدن کابوی ها یک هماهنگ کننده تیم ویژه را اخراج می کنند


چند هفته طول کشید ، اما سرانجام بن کوتایکا با خطای مهلکی که شاهین آتلانتا علیه کابوی های دالاس مرتکب شد ، سقوط کرد.

عصر روز یکشنبه بعد از جدایی شاهین ها از سرمربی Dan Quinn و مدیر کل توماس دیمیتروف ، او روز دوشنبه هماهنگ کننده تیم های ویژه را اخراج کرد.

كوتویكا پس از 5 سال حضور در تیم فوتبال واشنگتن ، در فصل دوم حضور در این سازمان بود. اخراج وی یکی از اقدامات سازمانی تیم در روز دوشنبه بود.

کوتویکا بعد از شکست ضربه جانبی شلیک کرد

شاهین ها تقریباً در هفته 20 در ورزشگاه AT&T به یک پیروزی رسیده بودند و تنها کاری که باید انجام می دادند این بود که یک ضربه از کنار دروازه را بگیرند و ساعت خود را تمام کنند تا کابوی ها را شکست دهند.

بیشتر بخوان:  انفجار! انفجار! Astros اوکلند را شکست داده و به ALCS بازگشت

با این حال ، این پایان کار نیست.

دالاس که از یک سوراخ 20 امتیازی خارج شده بود ، پس از طفره رفتن از پنج بازیکن مختلف Falcons – که همه آنها فقط پاس توپ را تماشا کرده بودند – در آخرین ثانیه ها یک ضربه جانبی را بدست آورد. آنها بعداً یک گل میدان به ثمر رساندند تا پیروزی 40-39 را به دست آورند و این یکی از دیوانه کننده ترین پایان های یک مسابقه فصل عادی در تاریخ اخیر است.

گرچه کوین بعداً سعی کرد از نمایشنامه دفاع کند – تعبیر او واقعاً خوب نبود – افراد زیادی آن را خریداری نکردند. حتی مالک آرتور پلانک گفت که بازیکنانش “به وضوح” قوانین موجود را درک نمی کنند.

“بدیهی است که در آخرین بازی بازی دیروز ، بازیکنان ما آنچه را که به آنها هدایت شده بود انجام ندادند و نمی فهمیدند ، یا واضح است که آنها این کار را نکردند. به نظر من ، پلانک ماه گذشته گفت ، آنها به وضوح نمی فهمیدند که این قوانین چیست و دقیقاً چه کاری باید انجام دهند. “من فکر می کنم با دیدن فیلم او این موضوع روشن شد.”

در حالی که بسیاری از افراد مقصر این امر هستند و بقیه شاهین ها نیز شکست خورده اند ، می توان فهمید که چرا کوتوتیکا آخرین نفری است که در این هفته در آتلانتا پاکسازی شد.

بیشتر بخوان:  3 انتخاب قبلی عقاب ها نمایش های بزرگی را برای تیم های جدید خود ارائه می دهد

شاهین ها چند هفته پس از شکست ضربه جانبی تکان دهنده تیم در مقابل کابوی ها ، هماهنگ کننده تیم ویژه بن کوتوایکا را اخراج کردند. (مایکل ریوز / گتی ایماژ)

اطلاعات بیشتر از یاهو ورزشی:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2cfulny
is.gd/ggnaNo
shrtco.de/kabxw
clck.ru/RMgXA
u.nu/y043c
ulvis.net/Bh0U

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نتایج پیش نویس WWE 2020: فهرست های SmackDown و Raw ، قوانین ، هماهنگی دوشنبه ، گروه های ستاره ای

د اکتبر 12 , 2020
WWE در حالی که WWE همچنان مارك واقعی خود را به فصل دوم قراردادهای تلویزیونی جدید تقسیم می كند ، در میان پیش نویس قرارداد WWE دیگر برای تغییر فهرست های دو نمایش مهم است. پیش نویس جمعه شب در SmackDown آغاز شد و دوشنبه شب در Raw با تمام […]