شماره 1 کلمسون از شماره 7 میامی ، 42-17 عبور می کند


کلمسون هنوز در کلاس ACC در کلاس خودش است.

تیم ببرهای رده هفتم شنبه شب با برتری چشمگیر 17 بر 4 در میامی استقبال کردند.

اگر برخی از خطاهای کلمسون نبود ، نتیجه نامتعادل بود. تنها زمانی که میامی به منطقه پایان رسیده است قبل از آن است که زمان زباله بر اساس تصمیم “وحشتناک” مدیر هنری دابو سوئینی باشد.

سوینی تیم گلهای خود را به دلیل تلاش 61 یاردی در آخرین ثانیه های نیمه اول به زمین فرستاد. همانطور که انتظار می رفت ، ضربه کم مسیر با انحراف روبرو شد ، توسط میامی ضبط شد و در نیمه اول به زمان بازگشت بازگشت.

بیشتر بخوان:  بتس هومر ، داجرز آستروس را 8-1 شکست داد. هواداران LA هنوز دردناک هستند

این بازی که یکی از سه گل مهار شده میامی در این مسابقه بود ، امید کمی به توفانداران داشت که می توانند در جاده ویران شوند ، اما مدت زیادی طول نمی کشد.

تیم ها برای باز کردن نیمه دوم توپ های خود را رد و بدل کردند تا اینکه تراویس اتین بازی را به عنوان تنها کاری که می توانست انجام دهد انجام داد. همه آمریکایی ها محکم به ماشین کناری فرار کردند و برای فرود مسخره 72 حیاط منفجر شدند.

این یکی از نمایش های بسیاری از اتین در عصر بود. او 149 یارد و دو قطره را از بین برد و در عین حال هشت پاس برای 73 یارد برد. Trevor Lawrence با انداختن 292 یارد و سه توپ دستی ، توپ را به هشت هدف مختلف در این روند گسترش داد. پایان محکم Braden Galloway با 74 یارد برای پیکاپ و دو فرود پیشتاز بود.

بیشتر بخوان:  آیا گاوچران جام عماری را معامله خواهد کرد؟

اولین حضور او روی صفحه برگشت شسته و رفته در حالی بود که کل خط حمله یخ زده بود قبل از اینکه به بیرون از زمین برود تا گالووی را به منطقه پایان هدایت کند.

این بازی بود که لحنی را ایجاد کرد که در آن کلمسون کاملاً از یک حریف دیگر که از رده خارج شده بود پیشی گرفت. با وجود این ، میامی پیشرفت روشنی را نشان داد. سال گذشته ، توفانها با نتیجه 6 بر 7 بدبختی همراه بودند که شامل باخت 14 بر 0 به لوئیزیانا تک در استقلال پائول بود.

بیشتر بخوان:  پیروزی NFL بد: گل زمینی 29 حیاطی جیک الیوت تقریباً 238،000 دلار برای شرط بندی تمام شد

در خارج از فصل ، مانه دیاز د اریک کینگ ، هافبک نقل و انتقالات از هیوستون و رت لشلی را به عنوان هماهنگ کننده حمله خود آورد. این جفت شدن در شروع 3-0 میامی به نمایش در آمد ، اما در برابر ببرها شانسی نداشت. کینگ 84 یارد و امتیاز را لنگ زد ، اما فقط 12 از 28 مکان برای 121 یارد و دو رهگیری از طریق هوا بود.

این فقط شواهد دیگری بود که نشان می داد فاصله بین کلمسون و بقیه کنفرانس چقدر گسترده است. سوینی احتمالاً تا 7 نوامبر زمانی که باید برای بازی در برابر نوتردام که در حال حاضر در رده پنجم این کشور قرار دارد سفر کند ، با تیمی در رده بندی روبرو نخواهد شد.

بیشتر بخوان:  چرخش ستاره اورگرون می تواند کوتاه مدت باشد

Clemson هافبک Trevor Lawrence را برای پیروزی برابر میامی به 292 یارد و سه لمس انداخت. (عکس از دنی والز / Icon Sportswire از طریق گتی ایماژ)

اطلاعات بیشتر از Yahoo Sports:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y67hf3ae
is.gd/p0kbII
shrtco.de/x1A3L
clck.ru/RL3jp
u.nu/zz9t-
ulvis.net/EzPI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فوق ستاره UFC به ناک اوت خیره کننده خواکین باکلی واکنش نشان می دهد

ی اکتبر 11 , 2020
گتی ایماژ خواکین باکلی در جمعه که یکی از باور نکردنی ترین ناک اوت های تاریخ UFC را به نام خود ثبت کرد ، یکی از شناخته شده ترین نام ها در هنرهای رزمی مختلط شد. KO بسیار شگفت انگیز بود ، وی حتی مشهورترین ورزشکاران این ورزش را از […]