شماره 2 آلاباما با رکورد دیوانه وار SEC ، Ole Miss 63-48 را شکست داد


حمله لین کوین در می سی سی پی بیش از هر زمان دیگری در برابر دفاع آلاباما حیاط قرار داد و امتیازات بیشتری نسبت به تیم بدون سرمربی مقابل کریمسون تاید کسب کرد.

کافی نبود.

بابی براون از تگزاس A & M هنگام جشن کیسه ای در مقابل زانوی خود را زخمی می کند. فلوریدا

ناگی هریس 206 یارد و پنج تاچ داون زد و شماره 2 آلاباما شنبه شب در بالاترین بازدهی بازی برگزار کننده کنفرانس جنوب شرقی ، اوله میس را 63-48 شکست داد.

مت کورال 365 یارد را برای اولی میز گذراند (1-2) و شورشیان 647 یارد را روی جزر و مد قرار دادند. تیم ها برای رکورد SEC ملاقات کردند – 1370 گز.

بیشتر بخوان:  ردیاب و به روز رسانی امتیازات زنده NFL

مک جونز گفت: “ما می دانستیم که باید تقریباً همه خریدها را ثبت کنیم.”

بیشتر روزهای شب آلباما و اولی میس با یکدیگر عوض شدند ، اما با افزایش روند روند جغرافیایی (3-0) 49-42 ، شورشیان منطقه آلاباما را از دست دادند و باید یک گل میدان بزنند. این به خوبی مکث در این بازی بود. گیرنده جزر و مدی DeVonta Smith 14 یارد رفت تا یک فرود را طی کند تا با یک گل 3:16 مانده ، 56-45 شود.

DUKE از پس فروش های خود بر می آید ، SYRACUSE 38-24 را می زند

کوین ، هماهنگ کننده سابق حمله آلاباما ، گفت: “برای غلبه بر این تیم ، باید کاملاً بازی کنیم. ما چنین کاری نکرده ایم. بدیهی است که در دفاع خوب بازی نکرده ایم.”

بیشتر بخوان:  نیروی دریایی منتظر است تا با صدمین پیروزی Numatalulu بر تمپل غلبه کند

بعد از یک گل دیگر در میدان اوله میس ، آلاباما یک ضربه به سمت دیگر به دست آورد و هریس لحظاتی بعد 39 یارد فاصله تاچ داون را شکست و آن را قفل کرد.

آلاباما در سه ماهه دوم 14-7 عقب ماند و سپس با هشت مالکیت مستقیم بر روی موتورهای 72 ، 75 ، 85 ، 52 ، 72 ، 44 ، 90 و 44 یال فرود آمد.

نیک سبان ، مربی تاید گفت: “ما هر بار که باید گل می زدیم گل می زدیم.” “ما در پایان مسابقه هوا را از او خارج کردیم.”

بیشتر بخوان:  کانر مک گرگور می گوید پیشنهادی را برای مبارزه با داستین پوآر پذیرفته است: "این باید در سال 2020 اتفاق بیفتد"

کوین از سال 2014 تا 2016 در Saban در آلاباما کار می کرد و آخرین دستیار سابان سابان بود که با رئیس قدیمی درگیر شد.

Saban در برابر دستیاران سابق خود به 21-0 رسید ، اما نشان داد که Kiffin و کارکنانش ممکن است قادر به رمزگشایی سیگنال های دفاعی Tide باشند.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

دیلن موسی ، هافبک آلاباما در توافق با سرمربی خود گفت: “من قطعاً فکر می کنم.”

این جنایت باعث شد کوین تاید سخت کار کند. شورشیان با سرعت حدود 250 حیاط و چهار قطره از اسنوپ کانر (128 یاردی) و جرئون اِل (120) روبرو شدند.

بیشتر بخوان:  در مسابقات اوپن سال 1974 ، چمن ها بالا بود و امتیازات بالاتر بود

صبان گفت: “ما در دفاع به این شکل بازی نکردیم.” “قطعاً آن چیزی نیست که ما به عنوان یک تیم دفاعی می خواهیم منتظر آن باشیم. من به بازیکنانمان اعتقاد دارم. ما باید بازیکنان خود را به بازی بهتر ارائه دهیم. من فکر می کنم ما می توانیم این کار را انجام دهیم.”

بردن

آلاباما: نتایج غیر منتظره نبودند ، اما درجه سختی شگفت آور بود ، به ویژه برای دفاع Crimson Tide. نتیجه نهایی این است که آلاباما از دست یک فرومایه الهام گرفته از ایجاد اختلال در جاده جلوگیری کرد.

بیشتر بخوان:  MLB مشروبات الکلی را در جشن های پس از فصل در میان ویروس کرونا ممنوع می کند: گزارش

اوله میس: واحد حمله عالی. تیم های خاص کافی هستند. اما شورشیان باید از دفاع بیشتری برخوردار باشند که سخت بازی می کند اما به وضوح فاقد استعداد و عمق طبق استانداردهای SEC است. ضرر و زیان رقابتی در خانه های فلوریدا و آلاباما منجر به خوش بینی شده است.

گشت و گذارهای عالی

سفرهای تاید به آکسفورد در سالهای اخیر پر حادثه بوده است. شورشیان در 2014 تغییر مسیر دادند و آلاباما برای پیروزی 48-43 در می سی سی پی در سال 2016 نیاز به بازگشت بزرگ داشت.

صبان گفت: “به طور کلی ، ما در اینجا چند بازی دیوانه وار داریم.” این آخرین مورد بود.

بیشتر بخوان:  هواپیماها برای سومین بار در تاریخ امتیازات از 0-5 شروع می شوند

جزر و مد از زمان دو بار پشت سر گذاشتن شکست متوالی در سال 2014 و 15 برد 5 پیروزی برابر Ole Miss بدست آورد و در هر مسابقه حداقل 48 امتیاز کسب کرد و سه بار به 60 امتیاز رسید.

پیامدهای نظرسنجی

علی رغم پیروزی ، بعید به نظر می رسد که آلاباما قورباغه کلمسون ابتدا پرش کند.

بعدی

آلاباما: موج کریمسون شنبه شب میزبان مقام سوم جورجیا در نمایش فوتبال دانشگاهی آخر هفته خود است.

اوله میس: شورشیان روز شنبه از آرکانزاس دیدن می کنند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3r74eb6
is.gd/hjUAXL
shrtco.de/JZg7y
clck.ru/RLQ7B
u.nu/saeup
ulvis.net/ruGz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیفون 12 اپل احتمالاً طراحی جدیدی خواهد داشت. آیا آسان تر خواهد بود؟

ی اکتبر 11 , 2020
اپل به دلیل تمرکز بیش از حد روی طراحی آیفون مشهور است. آنجلا لانژ / CNET این داستان بخشی از است رویداد سیبپوشش کامل ما از آخرین اخبار دفتر مرکزی اپل. وقتی اپل 5G آیفون 12، یا به هر نام دیگر ، در حالی که شرکت در حال پیشرفت است […]