شیکاگو White Sox از کارگردان Rick Renteria جدا شد


شیکاگو وایت ساکس و ریک رنتریا مدیر اعلام کردند که آنها برای جدایی از یکدیگر توافق کرده اند.

رانتریا چهار فصل گذشته را به عنوان مدیر White Sox سپری کرد و رکورد 236-309 را به پایان رساند. او شیکاگو را به رکورد 35-25 در این فصل رساند و اولین حضور در این امتیاز پس از فصل 2008 بود. وایت ساکس در تور وایلد کارت با نتیجه 2-1 به دو و میدانی اوکلند باخت.

ریک هان ، مدیر کل وایت ساکس ، صبح دوشنبه در تماس تلفنی با خبرنگاران گفت: “این تصمیم آسان برای هیچ یک از طرف های درگیر نیست.” “شما من را نخواهید شنید ، و من شک ندارم که هر کسی در داخل سازمان از نظر عوامل این تصمیم ، هر چیزی منفی در مورد ریکی رنتریا به شما می گوید.”

بیشتر بخوان:  فینال NBA: لیکرز در ششمین بازی خود برای کسب عنوان هفدهم میامی هیت را شکست داد

هان گفت که رانتریا و دفتر جلویی “سالها” در مورد چگونگی “مراحل نهایی” بازسازی White Sox صحبت کرده اند.

وی همچنین گفت که این حرکت تحت تأثیر کاری نبوده که رانتریا در سال 2020 انجام داده است ، از جمله یک حرکت بحث برانگیز در مقدماتی یا تیمی که پس از کمی پیشرفت در بخش ، دچار تزلزل می شود.

هان گفت: “این هیچ كدام از مراحل تصمیم گیری حق رای دادن Wild-Card نیست.” “این مربوط به اتفاقی نیست که در طی دو هفته گذشته پس از کسب جایگاه خود در مسابقات مقدماتی رخ داده باشد. این به موقعیت ما به عنوان یک سازمان و آنچه برای انجام گام بعدی باید انجام دهیم بستگی دارد.”

بیشتر بخوان:  آدام گیس از نیویورک جتس ناراحت شد و باعث شد Le'Veon Bell آسیب دیده را به بازی برگرداند

در سه فصل ابتدایی Renteria ، White Sox 67-95 ، 62-100 و 72-89 بود. اما آنها فصل گذشته چندین نماینده معروف و معروف را به خدمت گرفتند و نشان دادند که آماده رقابت هستند. این اضافات شامل یاسمانی گراندال ، دالاس کیوشل ، ادوین انکارناسیو و گیو گونزالس بود.

آنها پس از یک شروع آهسته ، در مدت کوتاهی هدایت AL Central را بر عهده داشتند اما در 12 بازی گذشته 3-9 به میدان رفتند و برتری ورزشگاه خانگی را در پلی آف از دست دادند.

هان گفت که هیچ جدول زمانی برای انتخاب مدیر بعدی وجود ندارد اما نشان داد که فرد احتمالاً از خارج از سازمان خواهد آمد.

بیشتر بخوان:  لیکرز در حالی که منتظر حریف بعدی است سعی می کند "شانس" را حفظ کند

وی گفت: “در نهایت ، من فکر می کنم بهترین کاندیدا یا کاندیدای ایده آل کسی باشد که در سالهای اخیر تجربه برگزاری مسابقات را داشته باشد ؛ تجربه اخیر اکتبر با یک سازمان مسابقات.”

هان در مورد هیچ یک از نامزدهای احتمالی اظهار نظری نکرده است ، مگر اینکه بگوید اوزی گیلن ، مدیر سابق وایت ساکس ، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. گیلن تحلیلگر استودیوی White Sox Games بود و ابراز تمایل کرده بود که دوباره مدیریت کند.

از هان س askedال شد که آیا الکس کورا و ای جی هینچ علیرغم رابطه آنها با رسوایی سرقت سیگنال با هوستون آستروس که منجر به تعلیق هر دو آنها برای فصل 2020 شد ، مورد توجه قرار می گیرند. هر دو پس از سری جهانی واجد شرایط بازگشت به بیس بال هستند.

بیشتر بخوان:  بر اساس این گزارش ، گاوچران ها یک روز پس از مصدومیت داک پرسکوت ، هافبک باسابقه کهنه کار خود را به خدمت گرفتند.

“من قصد ندارم در مورد کسانی که در این لیست هستند ، چه کسانی در این لیست نیستند ، به جز یک نفر صحبت کنم [Guillen]هان گفت. اگر در عرض دو هفته کلمه ای با شخص X نشسته ایم ، نیازی نیست که برای دریافت تأیید برای من نامه بنویسید. به نظر من مناسب نیست که کسی کاندیدای شغلی باشد یا نه. “

Sox مربی دون کوپر را نیز ترک کرد که از سال 2002 در این تیم بوده است. آنها منتظر می مانند تا مدیر جدیدی منصوب شود قبل از اینکه کوپر را جایگزین کند.

بیشتر بخوان:  ورزشکاران بخش I NCAA سالانه روز تعطیل را برای رای دادن ، شرکت در فعالیت های مدنی اعطا می کنند

وایت سوکس پس از برکناری رنتریا به عنوان مربی روی نیمکت در سال 2016 پس از اخراج وی به عنوان مدیر شیکاگو کابز تحت شرایط مشابه.

رانتریا قبل از اینکه جای خود را به جو مادون بدهد ، که در سال 2016 به عنوان قهرمانی جهان دست یافت ، بر بازسازی توله ها نظارت داشت. او وظیفه مشابهی داشت ، حرکت White Sox از نقطه A به نقطه B.

رنتریه 58 ساله یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4vj6nvm
is.gd/GeXTyf
shrtco.de/QsSGA
clck.ru/RMbYL
u.nu/v-a7k
ulvis.net/taTf

بیشتر بخوان:  جالن رمزی ، کرنر کرنر لس آنجلس رمزی ، به دلیل مبارزه پس از بازی ، با جریمه 15.625 دلار توسط لیگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مانی مارگوت یکی از بزرگترین چسبهای MLB را تاکنون انجام داده است

د اکتبر 12 , 2020
لیست دشمنانی که اخیراً توسط مانه مارگوت شکست خورده اند: جاذبه زمین خورشید معماران بی پروا در پارک پتکو هوستون آستروس خطرناک ترین این دشمنان بدیهی است که جاذبه زمین است. مطمئناً ، خورشید قوی است اما در وهله اول فقط به دلیل گرانش است. درک گرانش در کل جهان […]