صاحب موشک ، تیلمن فرتیتا ، فکر می کند کریس پاول “بدترین قراردادی” را که دیده است ، در این گزارش انجام داده است


موشک های هوستون در میانه یک فصل تحول آفرین قرار دارند ، در هفته های اخیر مدیر فنی مایک دانتونی و مدیر کل داریل موری استعفا می دهند. رافائل استون به عنوان مدیرعامل جدید وارد عمل می شود ، اما آنها هنوز مربی جانشین پیدا نکرده اند و شایعات تجاری مبنی بر احتمال وجود تغییرات بیشتر در این باره وجود دارد.

در حالی که منتظریم ببینیم در هوستون چه خبر است ، وقت آن است که به گذشته نگاه کنیم و به آنچه در دوران افسانه ای موری رخ داده فکر کنیم. هر زمان تغییرات بزرگی از این قبیل در یک تیم اتفاق می افتد ، داستان های پشت صحنه همیشه ظاهر می شوند. در آخرین پادکست Lowe Post ما با Zach Lowe از ESPN ، یک مثال عالی داریم.

بیشتر بخوان:  آیا برادر رونو با وستبروک و راکت ها زباله صحبت کرد؟

همکار نویسنده ESPN ، تیم مک ماهون ، مهمان بود و از یکی از بزرگترین تصمیماتی که موری بعنوان جنرال موتورز گرفت ، و احتمالاً تصمیمی که سرانجام سرنوشت او را تعیین کرد ، آگاهی داشت – بله ، او داوطلبانه استعفا داد ، اما این نوشتار برای آینده این تیم به عنوان یک رقیب روی دیوار بود. به ازای مک ماهون ، معامله ای که کریس پال را در ازای راسل وستبروک به اوکلاهاما سیتی تندر فرستاد ، توسط مالک راکت ها ، تیلمن ورتیتا و جیمز هاردن ، ترتیب داده شد.

بیشتر بخوان:  اشعه در مقابل Astros: ALCS Game 1 Stream Live ، کانال تلویزیونی ، پیش بینی ، شانس ، تماشای مسابقات MLB به صورت آنلاین

اگرچه این امر به طور گسترده ای فرض می شد و همه از رابطه ناکارآمد هاردن و پاول آگاه بودند ، مک ماهون دیدگاه های دیگری در مورد انگیزه مشاهده شده ارائه داد. ظاهراً ، فرتیتا معتقد بود که پل “بدترین قراردادی” را که دیده است ، داشته است.

تک گویی کامل از MacMahon:

تجارت به این دلیل انجام شد که تیلمن فرتیتا می خواست این اتفاق بیفتد – او فکر کرد که قرارداد کریس پل بدترین قراردادی است که در تجارت یا ورزش دیده است – و به این دلیل که جیمز هاردن آن را می خواست. جیمز هاردن ، به وضوح درگیری شخصی رخ داده است و همه این موارد به خوبی مستند و گزارش شده است. من هنوز فکر می کنم و این را تابستان گذشته نوشتم قبل از اینکه اوضاع بدتر شود. من هنوز هم معتقدم که در صورت لزوم آنها می توانند این وضعیت را مدیریت کنند. من می دانم که بسیاری از افراد در سازمان این فکر را دارند.

اما به محض اینکه وستبروک در دسترس قرار گرفت ، آنها فرصتی را دیدند که Fertitta و Harden می خواستند از پس آن برآیند ، و آنها عقب ماندند. داریل موری بزرگترین حامی کریس بال در سازمان بود. هیچ کس – داریل یا شخص دیگری – هرگز به من نگفته است که او این معامله را با اعتراض انجام داده و این تجارت را انجام داده است حتی اگر کاملاً اعتقادی به آن نداشته باشد. اما نمی توانم کمک کنم اما فکر نکنم این معامله ای بود که دو رئیس او – فرتیتا و هاردین – گفتند: “هی ، ما می خواهیم این معامله را انجام دهیم ، آن را به سرانجام برسان.” و او آنچه را که باید انجام می داد برای انجام آن انجام داد.

پل در میانه یک معامله چهار ساله به ارزش 160 میلیون دلار است که به طور کلی یکی از بدترین شرایط فعلی لیگ محسوب می شود. علی رغم این واقعیت که پایگاه پیشکسوتان هنوز در سطح ستاره ها بازی می کند و فصل گذشته در Thunder نمایش خوبی داشت ، مبلغ هنگفتی به یک دروازه بان 35 ساله پرداخت می شود و تیم های کمی می خواهند در حمل صورتحساب گیر کنند. در چند سال آخر دهه.

بیشتر بخوان:  بازگشت به جلال: کتاب دانشگاهی در مورد هفدهمین مسابقه لیکرز

حتی در این صورت ، گفتن اینکه این “بدترین قراردادی” است که او در تجارت یا ورزش دیده است ، کمی عجیب است. به عنوان مثال ، پاول هنوز هم در سطح بالایی عملکرد دارد و همچنان یکی از بهترین امتیازات لیگ است. مشکل معامله او برای اکثر تیم ها این است که آنها به دلیل فضای زیادی که روی جلد آنها را اشغال می کند ، در معامله با او مشکل خواهند داشت و آنها نمی خواهند پس از این کار صدمه ببینند و این به جای شرایطی است که او حقوق می گیرد و تولید نمی کند.

بیشتر بخوان:  پلی آف NBA - سری ناگتس-لیکرز لحظه ای برای درخشش به فلینت ، میشیگان می دهد

علاوه بر این ، در حال حاضر معاملات بدتری در NBA وجود دارد – وال و جان را ببینید – و ورتیتا. دقیقاً بهترین ذهن تجارت تاکنون نیست. بنابراین ممکن است تعجب آور نباشد که این مرحله تاکنون با موشک ها به این خوبی کار نکرده است. به علاوه ، این یک نشانه نگران کننده از حرکت به جلو با حق رای دادن است. هنگامی که صاحب شما به دلایل کار و نه بسکتبال شروع به واگذاری حرکات کرد ، چرخاندن کار سخت است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxsus2fy
is.gd/Pi9OAC
shrtco.de/4wn4Z
clck.ru/RSK2V
u.nu/y6pu3
ulvis.net/z9Fi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

داستین نمی تواند لحظه ای از واکر بولر بسازد ، اما داجرز برنده است

ش اکتبر 17 , 2020
در بیش از دو ساعت ، داستین می در حال پیشرفت در تپه است و سعی دارد فصل داگرها را نجات دهد. دیو رابرتز ، مدیر داجرز ، وارد میکروفون شد و از کوزه جوان خود ابراز اطمینان کرد. او 21 ساله است. او هرگز بازی بعد از فصل را […]