طبق گزارش ، مایکل توماس از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی مچ پا شد ، و انتظار می رود چند هفته از این کار ممانعت کند


امروز ایالات متحده

مایکل توماس در جریان افتتاحیه فصل مقدسین مقابل Buccaneers از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شد. و در حالی که در ابتدا انتظار نمی رفت توماس در صورت وجود هر زمان بازی خیلی چیزهای زیادی را از دست بدهد ، آسیب دیدگی بدتر از آن است که در ابتدا تصور می شد ، طبق گفته تام پلیسرو شبکه NFL. Pelissero گزارش داده است که انتظار می رود گیرنده ستاره چندین هفته را از دست بدهد.

توماس اواخر مسابقه روز یکشنبه با خلیج تامپا با دویدن آلوین کامارا در نزدیکی خط دروازه از زمین دور شد و لنگان از زمین بیرون رفت. این بازیکن 27 ساله پس از یک دوره ثبت رکورد یک سال پیش ، در حالی که بیشترین استقبال (149) در یک فصل را در تاریخ NFL ثبت کرده بود ، وارد سال 2020 شد. توماس همچنین لیگ را با دریافت 1،725 یارد هدایت کرد و 9 امتیاز را به نام خود اضافه کرد و خود را به عنوان یکی از بهترین گیرنده های بازی امروز تقویت کرد. اینکه این آسیب چقدر از تأثیر او در جرم مقدسین می کاهد ، هنوز مشخص نشده است.

بیشتر بخوان:  بر اساس این گزارش ، انتظار نمی رود موشک های موجود منفجر شوند و یا توسط جیمز هاردن یا راسل وستبروک مورد معامله قرار گیرند.

البته ، این علاوه بر آنچه که در مورد تخلف نیواورلئان انجام می دهد ، به صاحبان خیالات نیز آسیب می رساند. اگر محدود شود یا مجبور شود وقت خود را از دست بدهد ، درو برس به شدت به جارد کوک تکیه خواهد داد و آلوین کامارا را که هر دو پنج برد را برنده شد به عقب برگرداند. دریافت کننده پیشکسوت ، امانوئل سندرز – که اولین فصل حضورش در Saints است – همچنین می تواند پس از گرفتن یک نتیجه از Brees در روز یکشنبه ، در این امر تأثیرگذار باشد. مراقب گیرنده Tre’Quan Smith باشید تا پس از تمجید از شان پایتون در طول اردوی آموزشی ، نقش بیشتری در غیاب توماس بازی کند.

بیشتر بخوان:  وجه مشترک لبرون جیمز و نیکولا یوجیک چیست؟ زیاد
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4fbfpgz
is.gd/P7OVhp
shrtco.de/JAMS8
clck.ru/Qrydh
u.nu/2rokf
ulvis.net/YqC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تیم فوتبال USC از گاوین نیوسوم می پرسد: "لطفا اجازه دهید ما بازی کنیم."

چ سپتامبر 16 , 2020
در حالی که فوتبال کالج در سایر نقاط کشور ادامه دارد ، در حالی که برنامه ها در کالیفرنیا قادر به تمرین نیستند ، بازیکنان فوتبال USC روز سه شنبه با ابراز تقاضای عمومی ، از فرماندار گاوین نیوزوم در نامه ای خواستند تا محدودیت های مربوط به ورزش کالج […]