طرفداران از تماشای Dodgers از پارکینگ چاوز ریون لذت می بردند


اریک گارسیا و خواهر کوچکترش که در فضای صندوق عقب اتومبیل خود جا افتاده بودند ، بعد از ظهر سه شنبه به پارکینگ استادیوم داجر نگاه کردند و جای او را در آنجا گرفتند.

گارسیا یکی از حدود 300 راننده ای بود که برای بازی 2 از سری لیگ های ملی بلیط Dodgers Watch Party را خریداری کرد. او نزدیک به دو ساعت قبل از شروع ورزشگاه ، با داشتن یک جای پارک در نزدیکی صفحه 60 فوت ایجاد شده در مرکز لات 2 ، به هیجان دروازه ها رسید.

برای گارسیا ، شانس تماشای تیمی که 19 سال گذشته را با تشویق سپری کرده بود بسیار وسوسه انگیز بود که از دست بدهد – حتی اگر همه بتواند این کار را پشت ماشین خود نشسته ، با ملیسای 7 ساله و یک تیم پیتزا انجام دهد. چیپس و نوشابه سیب زمینی.

بیشتر بخوان:  عکس ها: Dodgers Atlanta Braves را در NLCS Game 5 شکست می دهند

گارسیا گفت: “این یک تجربه واقعا عالی است.”

یک هوادار شیشه جلو اتومبیل خود را تمیز می کند تا از اواخر بعد از ظهر در خلال یک مهمانی در تماشای ماشین برای NLCS در مقابل Atlanta Braves ، از تابش خیره کننده بعد از ظهر دیدن کند.

(میونگ جی چون / لس آنجلس تایمز)

اریک گارسیا خواهر کوچکش ملیسا را ​​به مهمانی Dodgers Game 2 Watch Party در NLCS می آورد

اریک گارسیا ، درست ، روز سه شنبه خواهر کوچکتر خود ملیسا را ​​به NLCS Game 2 Watching Party 2 می آورد. گارسیا که اهل لس آنجلس است ، از 19 سال پیش در بازی های Dodger حضور داشته و مشتاق تماشای بازی در مورد افراد دیگر بوده است.

(ماریا تورس / لس آنجلس تایمز)

که در میان یک بیماری همه گیر تا حدودی لازم است. گسترش COVID-19 فرصت تماشای بازی تیم های خود را از نزدیک در اختیار علاقه مندان به ورزش در سراسر جهان قرار داده است. در حالی که تیم های فوتبال حرفه ای و دانشگاهی حدود یک ماه است که از تعداد محدودی از هواداران در بازی ها استقبال کرده اند ، لیگ برتر بیس بال روش کندتری را اتخاذ کرده است. بازی های Dodgers ‘NLCS در آرلینگتون ، تگزاس ، جایی که آنها این هفته برای حضور در سری جهانی با Atlanta Braves بازی می کنند ، اولین بازی های طرفداران MLB از ماه مارس است.

بیشتر بخوان:  شانس ، خطوط ، برنامه فوتبال کالج برای هفته 3: لوئیزویل و میامی نزدیک به هم زدن ، نوتردام بزرگ را دوست دارد

ورزشگاه داجر امسال نمی تواند میزبان هواداران باشد. اما پارکینگ های عظیم مکانی عالی برای رانندگی هستند ، حتی در روزی که دمای زمان بازی 93 درجه است و بسیاری از اتومبیل ها برای استفاده از کولر گازی در حال کار هستند.

در وسط زمین در ضلع پایه سوم ورزشگاه دو صفحه 60 فوت قرار دارد که به طور متوالی قرار گرفته اند تا طرف دیگر آن بتواند در یک روز شلوغ ماشین ها را در خود جای دهد ، مانند دوشنبه شب که داجرز بلیط حدود 700 وسیله نقلیه را صادر کرد. طرفداران باید به بازی پخش شده از رادیوهای خود گوش فرا دهند و نمی توانند مناطق تعیین شده خود را ترک کنند ، مگر اینکه از یکی از توالت های فرنگی قابل حمل واقع در سایت استفاده کنند. اما این تجربه در غیر این صورت یکپارچه است.

بیشتر بخوان:  NFL هفته 5: Raiders برای رئیس های ناراضی A + می گیرند و Titans A + برای انفجار صورت حساب های بدون شکست روز سه شنبه

صحنه روز سه شنبه به طرز عجیبی آرامش بخش بود. با نزدیک شدن به یادداشت اول ، صدای موسیقی و مردم فریاد می زدند ، دیگران بوق ماشین هایشان را می زدند – و هر وقت تونی گانسولین از داجرها می زد این کار را دوباره انجام می دادند. طرفداران اتومبیل های مختلف مجاز به اختلاط نبودند اما می توانستند از فضای تعیین شده خود با هم فریاد بزنند. صدای بلند آنها در هوای گرم مخلوط شده و از پارکینگ عبور می کرد.

زمزمه حاصل تا حدی شبیه فضای یک بازی معمولی بود.

پسر عموهای آنیش پاتل ، ریکیش پاتل و ویکاش کوال یک صندلی اتاق نشیمن و کیسه لوبیا در بستر یک وانت آنیش برپا کردند.

پسرعموها آنیش پاتل ، ریکیش پاتل و ویکاش کوال یک صندلی اتاق نشیمن و کیسه لوبیا در تخت وانت آنیش تاسیس کردند تا آنها بتوانند بازی 2 NLCS را در یک مهمانی تماشای ماشین در روز سه شنبه در ورزشگاه داجر تماشا کنند.

(ماریا تورس / لس آنجلس تایمز)

بن کلینگ ، از ونتورا ، پس از چند سال اقامت در سیاتل به منطقه بازگشته است.

بن کلینگ ، از ونتورا ، پس از چند سال اقامت در سیاتل ، دوباره به منطقه بازگشته است. او مشتاقانه منتظر دیدن داجرز در شهر خود بود که به صورت شخصی بازی می کند ، اما روز سه شنبه برای شرکت در نمایشگاه اتومبیل در بازی 2 NLCS تصمیم گرفت. او گفت ، “سرانجام من برگشتم و سپس تعطیل شدم ، به طوری که مکید.” “اما هر فرصتی برای رسیدن به اینجا ، من از آن استفاده کردم.”

(ماریا تورس / لس آنجلس تایمز)

مخصوصاً وقتی کریس تیلور در نیمه سوم با سرعت 407 پا توپ را از بازیکن ایوانس آندرسون بازیکن Braves دریافت کرد. توپ در حال خروش که در حال پرواز است از سراسر منطقه جرقه می زند. هنگامی که توپ در مسیر اخطار گرفتار شد ، گروهی از ناله ها دنبال شدند.

بیشتر بخوان:  مصدومیت 49ers: کامیون MRI در آخرین سفر جاده ای که به سرعت در حال توسعه است ، خراب شد

محدودیت ها ممکن است باعث شود که شرکت کنندگان نتوانند با غریبه ها دوست شوند ، اما به نظر می رسد این رفاقت کافی است. رالی نژادی داجرز در بازی نهم ناکام ماند و شجاعان با نتیجه 8-7 برنده شدند.

لیلیانا آگیلار که دوشنبه شب با خانواده چهار نفره خود از امپراطوری Inland سفر کرد ، گفت: “این اولین باری است که ما می توانیم در میان دیگر طرفداران داجر قرار بگیریم.” “ما در خانه فصل را تماشا می کردیم. فقط رفاقت حداقل در میان طرفداران دیگر [was nice].

بیشتر بخوان:  پاتریک ماهومس ، بازیکنان NFL و سایر طرفداران از طریق توییتر در دانیل جونز که در 80 یارد متلاشی می شود تعامل می کنند

“این راهی برای تلاش برای احساس طبیعی بودن بود.”




منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2kskdot
is.gd/bc80Tm
shrtco.de/I1KWE
clck.ru/RNy4q
u.nu/o1mi7
ulvis.net/LKIP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پایان زشت گیتس LeVeon Bell س questionsالات جدی را ایجاد می کند - بلاگ جت نیویورک

چ اکتبر 14 , 2020
آدام گاس ، مربی جت های نیویورک ، نمی خواست لوون بل را پس بگیرد و گاهی اوقات او را به همین روش مربیگری کرده بود. یک منبع گفت این بیل را ناامید کرده است ، که اوایل سال گذشته به هم تیمی های خود اعتراف کرده بود که ناراضی […]