طرفداران راهی برای تماشای بیس بال در هنگام شیوع بیماری پیدا می کنند


عجیب ترین اتفاق زمانی رخ داد که یانکی ها در اوایل ماه اوت در فیلادلفیا بازی کردند: مدیر آنها ، آرون بون ، از هواداران شکایت کرد – در یک بازی بدون طرفداران روی صندلی ها. در خارج از دروازه های میدان میانی ، در خیابان 10 ، برخی از افراد سختگیر برای یک نگاه دوردست در این عمل جمع شده بودند ، مجهز به بوقهای هوا برای ایجاد مزاحمت برای پارچ های یانکی.

حتی در چنگ همه گیر شدن ، سخت است که همه طرفداران از یک سرگرمی جالب آمریکایی لذت ببرند: استفاده از یک بازی توپی در تابستان. ویروس کرونا ویروس فصل بیس بال را از 162 بازی برای هر تیم و 68 میلیون بلیط فروخته شده به 60 بازی برای هر تیم با صفر بلیط فروخته شده ، خرد کرد. اما در بسیاری از شهرها ، طرفداران حرفه ای امتیازات خوبی برای پیدا کردن یک نگاه آزاد پیدا کرده اند.

بیشتر بخوان:  پدر ستاره فوتبال کالج بیگ ده ، شاون وید ، در میان تصمیم پسر برای بازی در مورد اتحادیه بازیکنان بحث می کند

در برخی از شهرها ، مانند شیکاگو و لس آنجلس ، این امکان برای ده ها سال امکان پذیر بوده است ، بام پشت بام ها یا دامنه های تپه ها منظره ای بدون مانع از الماس را ارائه می دهند. در جای دیگر ، طرفداران در بالای پارکینگ های پارکینگ یا پاسیوی آپارتمان ها به یک نگاه اجمالی از مسابقات لیگ برتر زنده می پردازند. و اگر قصد گرفتن یک توپ خانگی را دارید ، همیشه مک کوی کاو در خلیج سانفرانسیسکو وجود دارد ، مکانی مناسب برای قایقرانان برای تعقیب هر توپ بلند که به آب می افتد.

بیشتر بخوان:  ظالمانه ترین دستاورد دون دریزدیل مورد هجوم واقع شد


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6o9pkum
is.gd/tb5sqk
shrtco.de/6zudF
clck.ru/QzPKF
u.nu/cmc41
ulvis.net/8bm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Covid-19 ممکن است تأثیر پنهانی بر قلب داشته باشد

چ سپتامبر 23 , 2020
این به این دلیل است که میوکاردیت می تواند منجر به نارسایی قلبی شود. وقتی این اتفاق می افتد ، برخی از افراد هشدارهای قبلی نمی دهند ، که شامل ناراحتی قفسه سینه ، تپش قلب ، تنگی نفس ، سبکی سر ، تورم و خستگی است. و جدی ترین […]