طفره رفتن ها Walker Buehler را در NLCS 1 vs Braves شروع می کنند


USATSI

وقتی دوشنبه شب Los Angeles Dodgers سری بهترین های هفت لیگ خود را با Atlanta Braves آغاز می کنند ، واکر بولر را در تپه خواهند داشت. مدیر دیو رابرتز تصمیم را روز شنبه اعلام کرد ، به گفته خورخه کاستیلو از لس آنجلس تایمز، بین دیگران.

بوئلر 26 ساله طی چند هفته گذشته با مشکلات جوش روبرو بوده است. اگرچه او در هر دو راند اول داجرز شروع کرد ، اما نتوانست از دور چهارم بگذرد. در واقع ، با بازگشت به فصل عادی ، از 2 سپتامبر بیش از 12 حذف موفق نشده است. با تشکر از بوئلر ، او در فصل بعد خوب ظاهر شد ، حتی اگر در دورهای کمتری از او باشد – یا داجرز – مانند: او حریفان خود را پنج ضربه و سه بار اجرا کرد در حالی که 16 ضربه را زد.

بیشتر بخوان:  اشتباهات دیرهنگام Dodgers باعث می شود Padres بازی را شروع کند و برتری NL West را کاهش دهد

در طول فصل منظم ، بوئلر هشت بار شروع کرد و 36 دوش ، 3.44 ثانیه جمع کرد و نسبت اعتصاب به راه رفتن به 4.00 رسید. اولین حضور او در روز دوشنبه سومین سفر او در LCS خواهد بود ، زیرا او به جفت شروعهایی که در طول Posteason 2018 انجام داد پیوست. او به حریف خود در این سری ، میلواکی برورز ، اجازه داد 12 ضربه و 5 دوش در 11 دور بدست آورد ، در حالی که او 15 ضربه زد و فقط یک بیرون رفت.

بیشتر بخوان:  لیبرون جیمز ، لیکرز ، در حال حاضر بهترین بازیکن تاریخ NBA است

Braves هنوز شروع بازی 1 را اعلام نکرده است ، اما انتظار می رود که آنها با ترک Max Max همراه باشند. فرید اولین بازی را در هر دو سری قبلی Braves آغاز کرد و از 6 اکتبر در هیچ بازی ای ظاهر نشده است. به عبارت دیگر ، باید راحت و آماده باشد.

شخصیت طفره زن کلایتون کرشاو در بازی 2 شروع می شود ، قبل از اینکه به سراغ داستین می ، خولیو یوریاس و احتمالاً تونی گانسولین بقیه راه برود. برای مدت زمان LCS هیچ روز تعطیلاتی وجود نخواهد داشت ، که اجرای چندین بازی Bullpen را حتی دشوارتر می کند.

بیشتر بخوان:  بازگشت به جلال: کتاب دانشگاهی در مورد هفدهمین مسابقه لیکرز
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y58d6exq
is.gd/bLlxJ8
shrtco.de/5YiLU
clck.ru/RLHkZ
u.nu/ksdg3
ulvis.net/o8KQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیفون 12 می تواند صفحه نمایش 120 هرتزی داشته باشد: در یکی از جالب ترین شایعات غرق شوید

ی اکتبر 11 , 2020
آیفون 12 می تواند نمایشگر 120 هرتزی برای پیمایش نرم تر داشته باشد. اسکار گوتیرز / CNET این داستان بخشی از است رویداد سیبپوشش کامل ما از آخرین اخبار دفتر مرکزی اپل. در روز سه شنبه ، سیزدهم اکتبر ، اپل محصولات خود را حفظ خواهد کرد واقعه فرضی بنابراین […]