طفره رفتن و شجاعان در خانه در مسابقه پیروز شده اند. آیا آنها می توانند بدون آن پیروز شوند؟


دو مرحله اول مقدماتی لیگ برتر بیس بال منعکس کننده بازی مدرن است: دویدن بسیار زیاد در خانه. در 11 از 12 سری قبل از یکشنبه ، 54.8 درصد از کل دویدن در هومرز به ثمر رسیده است.

در مقایسه ، به نظر می رسد که بازی های Globe Life Field در آرلینگتون ، تگزاس از دهه 1980 بلند شده اند. این استادیوم که در ماه جولای افتتاح شد ، محل مسابقات سری لیگ ملی است که از روز دوشنبه بین لس آنجلس داجرز و Atlanta Braves آغاز می شود. برنده برای بازی در مسابقات قهرمانی جهان در شهر می ماند.

دیو رابرتز ، مدیر داجرز که تیمش هفته گذشته در آرلینگتون از تیم San Diego Padres در سری لیگ های خود عبور کرد ، گفت: “پارک بسیار بازی می کند.” “ما سقف را باز کرده ایم ، اما او هنوز هم بزرگ بازی می کند. این یک زمین فوتبال خوب است. بیشتر برای کماندار بازی می کند.” اما بسیاری از چمن های خارج از آنجا برای حملات پایه وجود دارد. “

داجرز و پادرس در 32 دور در سری خود با هم ترکیب شدند ، اما فقط سه بار از هومرها به وجود آمد – دو عکس تک نفره توسط پادرس و یک عکس توسط کودی بلینگر از داجرز. نمونه کوچک از الگوی فصل عادی در Globe Life Field ، خانه رنجرز تگزاس با سقف جمع شده و چمن مصنوعی پیروی کرد.

بیشتر بخوان:  جو بورو تازه کار QBengals QB اولین مسابقه NFL در برابر شارژرها را به دست آورد

این استادیوم یک گورستان برای پرواز توپ ها است. تیم ها در 30 بازی در فصل عادی فقط 66 بار گلزنی کردند و در حالی که سایر استادیوم ها به تعداد کمتر مسابقه دهنده اجازه حضور می دادند ، اما بر اساس فشارسنج پارک فاکتور ESPN ، که آمار و ارقام خانه و جاده را مقایسه می کند ، اثر Globe Life Field حتی بیشتر ناامید کننده بود.

این یک واقعیت جدید وحشیانه برای رنجرز بود ، که دهه ها را در استادیوم فضای باز دوست گوشت در سراسر East Randall Mile گذراند. رنجرز در این فصل کمترین راندها را در MLS به ثمر رسانده است و زمین به وضوح قدرت آنها را از هم جدا کرده است.

CJ Nitkowski ، گوینده رنجرز ، بازیکن قدیمی فوتبال ، گفت: “این واقعی بود.” “قطعاً چند توپ وجود داشت كه شدیداً مورد اصابت قرار گرفتند و از زمین خارج نشدند ، و حتی بعضی از توپهای مشت خورده كه به سختی از بین می رفتند. شادی در اوایل ماه سپتامبر یك گالو را زد ، و شما می توانید لبهای او را بخوانید:” ای مرد ، آن توپ در حال افزایش بود. 40 فوت بیش از حصار آن طرف خیابان. “

بیشتر بخوان:  تست بکهام منفی بود و به او اجازه داده شد تا در این مسابقه به براون بپیوندد

“اگر آن را بدست آورید ، برطرف می شود. اما به خصوص برای رنجرز ، آنها عادت داشتند كه توپ از زمین بلند شود و به زمین مناسب برخورد كند – و هیچ كمكی برای هیچ كاری نبود. شما باید همه آن را برای بیرون آوردن آن داشته باشید.”

طفره رفتن و شجاع قطعا تلاش خواهد کرد. آنها در رشته های هومر در رده های اول و دوم قرار دارند و هرکدام دارای 5 هیتر هستند که در فصل عادی حداقل 10 بار به آنها رسیده اند. یک نسل پیش ، تیم ها با رانندگانی مانند استیو ساکس و اوتیس نیکسون تشکیلات خود را آغاز کردند. اکنون ، تیم Dodgers با موکی بتس پیشرو می شود و Braves با رونالد آکونا جونیور شروع می شود – بازیکنانی که بیش از 0.500 تاخیر شغلی دارند و با سایر ابزارهای نخبه همکاری می کنند.

بیشتر بخوان:  بزرگترین پروژه بازسازی کالج فوتبال این برنامه است

برایان اسنیتکر ، مدیر Braves گفت: “این نشان می دهد که بازی ما به کجا می رود ، در مقایسه با آنچه که ضربه گیرهای جلو به نظر می رسیدند.” “و اکنون شما به دو مرد اینگونه نگاه می کنید ، مجموعه مهارتها باورنکردنی است. آنها هر دو بازیکن هستند که می توانند شما را با پاهای خود شکست دهند و در دفاع نیز می توانند شما را شکست دهند و این تأثیری است که آنها می توانند از نظر حمله داشته باشند – این دو بازیکن واقعا با استعداد هستند.”

هر دو تیم تلاش می کنند تا خشکسالی طولانی مدت را پایان دهند ، داگرها به سال 1988 برمی گردند ، و شجاعان تا سال 1995. Braves در یک سری چهار مسابقه ای در سال 2013 به داجرز باخت ، برای چهار سال آینده پلی آف را از دست داد ، و سپس دوباره شکست خورد چهار مسابقه برای داجرز در سال 2018. این اولین برخورد آنها در مسابقات بهترین های هفت است.

بیشتر بخوان:  قدردانی از گلهای خود ، تراژیکدی دیوانه ورزش

ما در این زمینه پیشرفت های زیادی داشته ایم. ما الان باشگاه بهتری هستیم ؛ تقریباً بیشتر هستیم. ما تیم قدرتمندتری نسبت به گذشته هستیم. ” دو سال پیش به او – حمله ما ، دزدی دریایی و آنچه از جوانان مبتدی دیدیم نیز بسیار خوب است. “

Brave و Dodgers تاکنون در مرحله پلی آف 5-0 صفر بوده اند و Braves Staff چهار بار بسته شده است. چرخش آنها شامل ماکس فرید ، تازه کارهای ایان اندرسون و کایل رایت و کاندیداهای باسابقه آنها برای دومین بازی برتر خود در این فصل به طور متوسط ​​با رقم 3.50 با هم ترکیب شده اند.

بهترین بازیکن لیگ برتر البته متعلق به داجرز بود که در مجموع 2.74 دوره داشت. بازوها

رابرتز با داشتن هفت بازی در هفت روز از مجموعه ، از واکر بوئلر و کلیتون کرشاو به عنوان شروع کننده کلاسیک استفاده خواهد کرد ، اما کار احتمالاً به دیگران هم سرایت خواهد کرد. داجرز چهار تیرانداز را که بیش از نیمی از استارت آپ های تیم در فصل گذشته جمع کرده بودند از دست داد – ریچ هیل ، کنتا مائدا ، هیون جین ریو و راس استریپینگ – با این وجود اکنون تیم ممکن است با پیشرفت Urias ، May و Tony Gonsolin عمیق تر شود.

بیشتر بخوان:  از نظر بیلی دونووان ، شغل Bulls از سمت چپ انجام شد

رابرتز گفت: “من بسیار خوش شانس هستم که در یک سازمان بسیار خوب از بالا به پایین حضور دارم ، جایی که پس از آن می توانید از سوپراستارها به سمت بهتر بروید.”

تیم داجرز هنوز نیاز به راستی آزمایی دارد که فقط با پیروزی در مسابقات جهانی همراه باشد ، اما این می تواند بهترین فرصت آنها باشد. آنها در بخشها هشت عنوان پیاپی کسب کردند و در پیروزیها و دوومیدانی هایی که در این فصل به ثمر رساند بزرگترین دوره را در قرون وسطی پشت سر گذاشتند و درصد پیروزی آنها (717/0) بهترین در تاریخ آنها بود. و در حالی که آنها در NLCS اخیر به شدت به جناح ها متمایل بودند ، در سال 2018 آنها به هشت بازیکن با شروع تمام فصل های بعد از فصل رضایت دادند: بتس ، بلینجر ، مکس مانیسی ، ای جی پولاک ، کوری سیگر ، ویل اسمیت ، کریس تیلور و جاستین ترنر.

بیشتر بخوان:  آذرخش اوایل سال گذشته از دست داد. آنها سخت تر برگشتند.

اکنون تیم ها برای اولین بار در این فصل مخاطبان نیز خواهند داشت. در حالی که کالیفرنیا اجازه حضور در ALCS در سن دیگو را به هواداران نمی دهد ، لیگ با مقامات محلی توافق کرده است که 11.500 بلیط در هر بازی به NLCS و World Series در تگزاس بفروشد. هواداران باید در گروه های چهار نفره بمانند ، از نظر اجتماعی از سایر بازیکنان و تماشاگران فاصله بگیرند و هنگام غذا نخوردن و آشامیدن ماسک بزنند. اما بلیط ها تمام شده است.

اسنیکر گفت: “من فکر می کنم این یک نوع شسته و رفته باشد.” “شاید در حال خزیدن به عقب هستیم ؛ اگر مردم را در جایگاه ببینیم علامت خوبی خواهد بود. من فکر می کنم این باعث می شود مردم احساس خوبی داشته باشند زیرا ما در مسیر درست حرکت می کنیم.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2uj64nk
is.gd/qyf0OD
shrtco.de/fwQyw
clck.ru/RLe8p
u.nu/o6eqh
ulvis.net/MaNc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Rapper Logic 220K دلار روی کارت Pokemon نادر می اندازد

د اکتبر 12 , 2020
منطق. اسکات دادلسون / گتی ایماژ هر چند ماه ، ناگزیر اخباری درباره خرید برخی کارتهای Pokemon با مبلغ هنگفت منتشر می شود. اخیراً ، در ماه جولای ، کارت Illustrator Pikachu 230K دلار درآمد داشت. س alwaysال همیشه یکسان است: این میلیونرهای عجیب و غریب چه کسانی هستند که […]