طوفان های آیووا از سال 1960 تاکنون اولین پیروزی خانگی خود را مقابل تیم اوکلاهما سانرز کسب کرده اند


AMES ، آیووا – Breece Hall در 8 یاردی با 4:06 مانده به گل برتری دست یافت و ایشیم یانگ اسپنسر راتلر را در محوطه انتهایی در رانندگی شماره 18 در اوکلاهما رهگیری کرد و شنبه شب به آیووا پیروزی 37-30 را داد.

این اولین برد سایکلون ها مقابل اوکلاهما در ایمز از سال 1960 بود زیرا آیووا 24 بازی خانگی متوالی خود را به تیم Sooners واگذار کرد. این بیشترین برد پیروزی در خانه در برابر یک حریف توسط هر تیم در دوره AP Poll است که از سال 1936 آغاز شد.

بیشتر بخوان:  فردی فریمن از Braves از برخورد با مرگ مادر حمایت می کرد

سانرها که هفته گذشته در خانه خود به ایالت کانزاس باختند ، برای اولین بار از سال 1999 در مسابقات عادی متوالی شکست خورده اند.

طوفان ها در حالی که هال در حال دویدن است ، با سرعت دویدن از 139 یارد ، سونرز را از پا در آورد. بروک پوردی از آیووا 254 یارد عبور کرد و 2 یارد دوید تا آن را در 30 یارد گره بزند.

به نظر می رسید که اشعیا توماس هنگامی که پوردی را اخراج کرد ، به نفع Sonners حرکت می کند و باعث تزلزل او در طوفان 39 می شود. چهار نمایشنامه بعداً متوجه شد که Rattler Jeremiah Hall 4 یارد برای هبوط را پشت سر می گذارد که باعث می شود اوکلاهما 30-23 فاصله داشته باشد و 8:17 باقی مانده باشد.

بیشتر بخوان:  آژانس NHL رایگان 2020: الکس پترانژلو شوالیه های طلایی را امضا می کند. پیگیری تجارت و آخرین شایعات

Kene Nwangwu شروع مسابقه را در 85 متری دوباره نوشت ، تا Birdie فاصله کمی از touchdown را برای مساوی کردن مسابقه قرار دهد.

راتلر بازی سختی را انجام داد و هیچ تغییری نکرد قبل از اینکه یانگ از پاس چارلستون رمبو جلو بیفتد تا یکی از بزرگترین پیروزی های مت Campbell مربی آیووا در پنج سال گذشته را در تیم ایمز ثبت کند.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3v7k7pb
is.gd/4DuVpM
shrtco.de/tgpuD
clck.ru/RD5cQ
u.nu/c5v8-
ulvis.net/nbu

بیشتر بخوان:  مانوئل مارگوت ریز ، Astros را مجبور به پرداخت هزینه ALCS می کند ... سپس او را با یک گرفتن غیر واقعی از دیوار دنبال می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هی هو

ی اکتبر 4 , 2020
اخبار dpa دکتر: ترامپ هنوز به کوه نرسیده است ابتدا پزشکان تصویری گلگون از دونالد ترامپ ترسیم می کنند – سپس گفته می شود که رئیس جمهور هنوز به کوه نرسیده است. در همین حال ، رئیس ستاد وی اعتراف می کند که اوضاع روز جمعه از آنچه در تصویر […]