عنوان Open Open 2020 فرانسه تنها آغازی است برای Ijja Swatec


در اواسط ست دوم قدرتمند ایجا سویاتیک مقابل سوفیا کنین در فینال اوپن فرانسوی زنان در روز شنبه ، جان مک انرو مفسر NBC پیش بینی های جسورانه ای انجام داد.

اسطوره تنیس مردان گفت: “نحوه بازی شما در حال حاضر دشوار است تصور کنید که او در شش تورنمنت بزرگ برنده نشود.” “باورکردنی نیست”.

لحظاتی بعد ، جوان 19 ساله با ضربه ای فورهند در گوشه ای برخورد کرد و در کمال ناباوری خم شد. سوئیاتک در شش مسابقه آخر این مسابقه به پیروزی رسید تا اولین قهرمانی خود را در مسابقات گرند اسلم با نتیجه 6-4 6-1 در 1 ساعت 24 دقیقه به پیروزی برساند و قهرمان اوپن استرالیا را با کنین بدست آورد. او پس از تبدیل شدن به اولین بازیکن انفرادی لهستان که موفق به کسب یک قهرمانی بزرگ شد ، شانه های خود را بالا انداخت و ابراز ناباوری کرد و از سکوها فرار کرد – بیش از یک بار در استادیوم ناآشنا شکست خورد – تا خانواده و تیمش را در آغوش بکشد.

شاید از نتیجه امروز شگفت زده شوید ، اما تعداد کمی از افراد دیگر در پاریس چنین بودند.

Swiatek بدون درجه بندی و درجه بندی ، با شماره 54 جهان وارد پاریس شد. او هرگز از دور چهارم یک تورنمنت مهم فراتر نرفت و یا از مسابقات قهرمانی WTA عنوانی از هر نوع را کسب نکرد. او در مسابقه افتتاحیه خود مارکتا فوندروسووا را که در رولان گاروس به فینال 2019 رسید ، اذیت کرد. در دور چهارم ، سوئیاتک قهرمان سال 2018 و شماره یک سیمونا هالپ را با نتیجه 6-1 6-2 منحل کرد. او در طول مسابقات هرگز یک ست را کنار نگذاشت و فقط 28 مسابقه را واگذار کرد – پنجمین کمترین تعداد برندگان آزاد فرانسه.

بیشتر بخوان:  لیکرز و کلیپرز در پلی آف NBA: نبرد LA در راه است

با وجود کم تجربگی ، سوئیاتک شرط مورد علاقه برای ورود به مسابقه قهرمانی در روز شنبه بود.

در حالی که Swiatek در کورت فیلیپ چاتیر بر روی سکو ایستاده بود در حالی که سرود ملی لهستان از بلندگو پخش می شد ، این بازی تنیس را به عنوان جدیدترین ستاره خود محدود کرد. در تنیس زنان ، در طول چند سال گذشته چندین قهرمان بزرگ اول وجود داشته است ، از جمله کنین ، اما تعداد کمی از آنها جذاب و قدردان بیشتر بودند.

این توییت ها و تعارفات بلافاصله در شبکه های اجتماعی پخش شد.

“سرگرم کننده برای تماشای – به نظر می رسد بسیار آسان است ،” تریسی آستین ، برنده دو بار US Open ، نوشت. “رشته های بیشتری می آیند !!”

بیشتر بخوان:  خولیو اوریاس ، نویسنده Dodgers در بازی 4 خانواده ای نخواهد داشت ، اما حمایت از آنها دور از دسترس است

کریس اورت ، برنده 18 بار گفت: “چه عالی دو هفته تنیس عالی. عناوین بسیار زیاد GS در آینده قرار می گیرند.”

سوئیاتک با عزم فولاد و فناوری پزشکی در این قهرمانی بازی کرد. همکاری نزدیک روانشناس ورزشی در دو سال گذشته ، قدرت ذهنی سوئیاتک به اندازه استعداد او چشمگیر است. در روزهای “تعطیلات” ، او با نیکول ملهارد آمریکایی بر زمین دوبل تسلط یافت. این دو قبل از پاریس هرگز با هم بازی نکرده بودند ، اما آنها قبل از باخت در نبرد سه ست جمعه ، راهی نیمه نهایی دو ضرب زنان شدند. او به خاطر همبازی شدن برای بهبود بازی اش مورد تحسین قرار گرفته است. بحث کردن دشوار است – او در فینال 6 امتیاز از 7 امتیاز خود را بدست آورد.

سوالاتی در مورد اعصاب Swiatek در بزرگترین مسابقه حرفه ای او وجود دارد. آنها به سرعت ساکت شدند و 12 امتیاز از 18 امتیاز اول خود را به دست آوردند و تنها در هشت دقیقه با نتیجه 3 بر صفر پیش افتادند. کنین که به سرسختی و قاطعیت خود در زمین مشهور است ، مانند اغلب مقاومت کرد و برای انجام سه مسابقه بعدی بازگشت.

در حالی که کنین با صدای بلند ناامیدی خود را ابراز می کرد و راکت خود را در طول مسابقه پرتاب می کرد ، سویاتک آرام بود. در هنگام استراحت ، سویاتک روی صندلی خود می نشست و چشمانش را می بست ، مراقبه می کرد و اظهارات خود را تأیید می کرد.

بیشتر بخوان:  پخش مستقیم را دنبال کنید: اشعه ها سعی دارند زنجیره ALCS را تا 2-0 گسترش دهند

سویاتیک گفت: “من در دوره های قبلی هر کاری کردم انجام دادم.” “من روی فن آوری و تاکتیکها متمرکز شدم. سعی کردم از انتظارات خلاص شوم ، می دانید ، توپ به توپ بازی می کند. من برایم مهم نبود که می خواهم باخت یا برنده می شوم.

“بنابراین واقعاً ، من فکر می کنم کلید اصلی فقط پایین نگه داشتن انتظارات من بود.”

این موقعیت آرامش بخش و بدون استرس اثبات شده است. وقتی کنین در ست دوم با مصدومیت از ناحیه پای چپ زمین را ترک کرد تا در رشته دوم به مصاف پزشکی برود ، سویاتک در زمین ماند و سرویس را تمرین کرد. در حالی که این آشفتگی ممکن است باعث از بین رفتن سایر بازیکنان شود و از تیم پخش سedال شود ، سوئیاتک برای بستن مسابقه فقط به 12 دقیقه بازی دیگر احتیاج داشت.

كینین با ناامیدی گفت: “احساس می كنم واقعاً خوب عمل كرده است.” “من به خصوص در ست اول با یک فورهند واقعا خوب دیکته کردم. بعضی از شوت های اینجا و آنجا فقط به راه من نرسید. من یک تنیس عالی بازی کردم.”

بیشتر بخوان:  شانس ، خطوط ، برنامه فوتبال کالج برای هفته 3: لوئیزویل و میامی نزدیک به هم زدن ، نوتردام بزرگ را دوست دارد

سویاتیک ، که به دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا ویروس دبیرستان را به اتمام رساند ، در حالی که از تنیس تعلیق شده بود ، در سال 2005 به عنوان جوانترین قهرمان رولان گاروس از قهرمان خود ، رافائل نادال ، تبدیل شد. یکشنبه برابر نواک جوکوویچ. سویاتک اظهار امیدواری کرد که در آن شرکت کند اما گفت مطمئن نیستم که می تواند در طول مصاحبه بعد از بازی بلیط بگیرد.

سوئیاتک به لطف حقوق 1.89 میلیون دلاری در دوران تصدی خود در پاریس بیش از دو برابر درآمد شغلی خود را کسب کرده است و انتظار می رود در رتبه بندی روز دوشنبه به جایگاه هفدهم برسد. زندگی او برای همیشه تغییر کرد ، اما خیلی راضی نیست.

وی گفت: “من می دانم که بازی من کاملاً توسعه نیافته است.” “همچنین ، من فکر می کنم بزرگترین تغییر برای من ثابت خواهد بود. من فکر می کنم این چیزی است که تنیس زنان با آن می جنگد. به همین دلیل است که ما بسیاری از برندگان گرند اسلم جدید داریم زیرا ما نیستیم ، مانند [Nadal]، حاضر [Federer]، و نواک [Djokovic].

“به همین دلیل هدف من ثابت ماندن است. دستیابی به آن واقعاً سخت خواهد بود.”

بیشتر بخوان:  جیمی باتلر و دفاع منطقه ای هیت در نیمه دوم 41 امتیازی بدبخت سلتیکس را اشتباه گرفتند

سویاتک که دختر قایقران المپیک است ، در ابتدا شنا را شروع کرد اما پس از شروع کار خواهر بزرگتر به تنیس رفت. او در زمین خاکی بزرگ شد و در مسابقات آزاد فرانسه با کیتی مک نالی آمریکایی در سال 2018 و همچنین عنوان تک نفره دختران ویمبلدون در ماه بعد موفق به کسب عنوان دونفره خردسالان شد. دو سال بعد ، او قهرمان گرند اسلم شد – شاهکاری که او بلافاصله پس از پیروزی خطاب به جمعیت ، “طاقت فرسا” و “دیوانه” توصیف کرد.

وی گفت که دیدن گروهی از بازیکنان جوان دیگر مانند کنین ، قهرمان اوپن ایالات متحده ، بیانکا آندرسکو 2019 ، دوست و نائومی اوساکا ، قهرمان بزرگ سه بار ، به تقویت باور او کمک می کند که او نیز می تواند این کار را انجام دهد.

وی گفت: “مطمئناً الهام بخش است.” “من می دانم که هیچ محدودیتی وجود ندارد. حتی اگر شما واقعاً جوان هستید و از حد مطلوبی برخوردار نیستید ، می توانید کارهای زیادی را در ورزشی مانند تنیس انجام دهید.

“خوب ، از یک طرف ، این بسیار الهام بخش است. گاهی اوقات تصور می کردم که یک تورنمنت گرند اسلم را نیز برنده خواهم شد ، اما از طرف دیگر ، این خیلی دور بود. حالا وقتی که من اینجا هستم ، من یک قهرمان گرند اسلم هستم ، این دیوانه است. شما به چیزهایی اعتقاد دارید اما در ذهن خود متوجه هستید “اینکه برای پیروزی در آن کار زیادی باید انجام شود. سپس بعد از دو هفته بازی عالی ، آن را قبلاً داشته اید. فقط – نمی دانم – طاقت فرسا است.”

بیشتر بخوان:  Trysten Hill of Cowboys می ترسد که در نبرد هفته پنجم با غول ها دچار پارگی رباط صلیبی قدامی شود و تحت MRI قرار بگیرد

همسران و طرفدارانش Swiatek را به دلیل شخصیت راحت و ذوقی التقاطی – و بسیار مورد بحث – در موسیقی تحسین می کنند ، و Swiatek هم از توانایی های ستاره برخوردار است و هم از بازی مورد حمایت او برخوردار است. او تا حدودی ناشناخته به پاریس آمد اما به عنوان یک رقیب فوری در هر تورنمنتی که وارد شود ، ترک کرد. او صادقانه فکر می کرد که چه مدت می تواند در تور باشد و فقط هفته ها پیش در مورد احتمال رفتن به دانشگاه بحث می کند. اما او بعد از برد شنبه به هیچ یک از اینها فکر نکرد.

او گفت: “حالا می خواهم از لحظه لذت ببرم ، می دانی.” “بعداً به اهداف آینده ام فکر خواهم کرد.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyslc7fk
is.gd/2kPB5D
shrtco.de/vqfJa
clck.ru/RKvut
u.nu/4obdd
ulvis.net/80aG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تیم های ویژه ، دفاع بدون شکست Spark Liberty ، 40-7

ش اکتبر 10 , 2020
تریون سیبلی و داماریو داگلاس در تیم های ویژه بازی کردند و لیبرتی روز شنبه با نتیجه 7-40 لوئیزیانا مونرو را شکست داد. سیبلی ضربه غافلگیرکننده دانیل اسپارکز قمارباز را در محوطه آخر بازی به ثمر رساند تا در کوارتر دوم با نتیجه 21-0 پیش بیفتد و ضربه صدراعظم اسمیت […]