فصل احمقانه گیج کننده NASCAR چشم انداز را تغییر خواهد داد


چارلوت ، NC (AP) – دو علامت هشدار دهنده اولیه وجود دارد که نشان می دهد NASCAR در حال پیشروی در غیر قابل پیش بینی ترین “فصل احمقانه” خود در دهه های گذشته است.

قهرمان سابق سری برد کسلوفسکی با تیم پنسکه و تازه کار تایلر ردیک با ریچارد چیلدرس ریسینگ با یک نگاه ساده به گزینه های دیگر تمدید یک سال تمدید را پذیرفت.

این حرکات زنگ خطری بود – سرانجام اقتصادی که باعث تغییر چشم انداز دو سری پایین NASCAR شده است به سطح جام رسیده است.

ویروس کرونا ویروس اجتناب ناپذیری را تسریع کرده است: حباب بازار راننده ، که با حقوق های چند میلیون دلاری برای حدود دو دهه به حداکثر میزان خود رسیده بود ، در آستانه ترکیدن است. یک تنظیم مجدد مهم انجام شد و صاحبان تیم تمام قدرت را دارند. آنها می توانند بین رانندگانی که دلار اسپانسرشیپ (Bubba Wallace) می آورند یا رانندگانی که در مسابقات پیروز شده اند (اریک جونز) انتخاب و انتخاب کنند.

وقتی موسیقی متوقف می شود ، ترکیب سری Cup کاملا متفاوت خواهد بود. چپ ایستاده؟ برای جونز ، یک بار محافظ کایل بوش با عنوان سری کامیون ، دو حضور در پلی آف جام و یک پیروزی در جنوب 500 به نظر خوب نمی رسد. او در جو گیبس ریسینگ جایگزین می شود.

بیشتر بخوان:  آمازون مدیر سابق NSA را در هیئت مدیره خود معرفی می کند

“این یک محیط سخت است. جونز گفت: “قطعاً تیم هایی وجود دارند که برای یافتن حمایت مالی و یافتن پول تلاش می کنند.” “سواری هایی وجود دارد که به وضوح در آنجا باز می شوند. حدس می زنم چیزی جز باسنم نیاورم که در صندلی بگذارم. چالش برانگیز است. “

برای سال 2021 امضا شده است

الکس بومن در Hendrick Motorsports و رایان بلانی در Penske پسوندهای قبل از همه گیری را مایع کردند. کسلوفسکی با یک معامله کوچکتر با پنسکه موافقت کرد ، قماری که ارزش او همچنان بالا خواهد بود و بازار در سال 2022 بهبود خواهد یافت. هنگامی که کایل لارسون در ماه آوریل به دلیل استفاده از شرمندگی نژادی اخراج شد ، راس چستین صندلی Chip Ganassi Racing را خالی کرد.

این شماره 42 یک سواری برتر در نظر گرفته شده بود و Ganassi آن را به یک کشاورز نسل هشتم هندوانه با پنج پیروزی ترکیبی در سطوح پایین NASCAR اعطا کرد. Chastain چیزی شبیه اسب شاخدار است که اسپانسرشیبی نمی آورد و سابقه اثبات شده جام را ندارد.

بیشتر بخوان:  بروس آریانس از انتقاد علنی از تام بردی نمی ترسد

والاس ، که تخمین زده می شود 18 میلیون دلار اسپانسر داشته باشد تا هنگام ترک ریچارد پتی موتور اسپورت با خود اسپانسر بیاورد ، دوشنبه شب گفت که برای تیم جدیدی متعلق به دنی هملین و مایکل جوردن صاحب شارلوت هورنتس می خواهد رانندگی کند.

هنوز در دسترس است

کریستوفر بل جایگزین جونز شده است و دانیل سوارز ، قهرمان سابق سری Xfinity هفته گذشته گفت که در سه سال به دنبال تیم سوم خود است. کوری لاجویی GoFas Racing را ترک می کند. باب ژرمن ، مالک تیم تای دیلون ، می خواهد منشور خود را بفروشد. و رانندگان سری Xfinity Chase Briscoe و Austin Cindric هر دو خواهان تبلیغات هستند.

و لارسون را فراموش نکنید.

او قرار بود بهترین بازیکن آزاد امسال باشد اما پس از اخراج از پنج ماه پیش به دو سرعت زد. از آن زمان لارسون در 35 مسابقه برنده شده است ، منتظر زمان مناسب برای درخواست مجدد به NASCAR است و اگر اسپانسرها موافقت کنند که او را ببخشند ، باید کار کند.

بیشتر بخوان:  راجون رونو ، 12 سال پس از عنوان سلتیکس ، در قله تاریخ با لیکرز قرار دارد

جایزه برتر یک صندلی در Hendrick Motorsports است که جایگزین جیمی جانسون قهرمان هفت بار خواهد شد. این فرصت شغلی یک عمر است و LaJoie در ماه ژانویه هنگامی که نامه ای را به ریک هندریک در مراسم تالار مشاهیر تحویل داد ، تلاش کرد.

چه اتفاقی می تواند رخ دهد

همه نشانه ها این است که هندریک تنها مکان منطقی برای لارسون است ، اگرچه تیم هنوز در مورد اینکه آیا او رقیب شماره 48 جانسون است ، اظهار نکرده است. این می تواند به این دلیل باشد که لارسون در عوض می تواند شماره 88 را بدست آورد و بومن به شماره 48 برسد. .

هملین دوشنبه شب با اعلام همکاری برای اردن در یک تیم یک اتومبیل که برنده سه بار Daytona 500 را برای آینده خود آماده می کند ، ماه ها گمانه زنی ها را پایان داد. هملین و جوردن والاس را برای رانندگی انتخاب كردند و از Germain Racing چارتر خریدند.

بیشتر بخوان:  TikTok: ترامپ معامله اوراکل را تأیید کرد اما س questionsالات بزرگ همچنان باقی است

استوارت-هاس ریسینگ اظهار داشت که انتظار تغییر صف چهار خودروی خود را ندارد و کلینت بوایر تنها راننده ای است که هنوز امضا نشده است. بریسکو ، که در این فصل هفت برد Xfinity برای SHR کسب کرده ، خواهان ارتقا است. مشخص نیست که اگر بوویر برای یک سال دیگر تمدید شود او چه خواهد کرد.

Cindric ، قهرمان فصل ثابت Xfinity ، در رحمت تیم Penske است. این سازمان می تواند ماشین چهارم را برای او به زمین بفرستد ، می تواند او را در صندلی مت DiBenedetto در Wood Brothers Racing قرار دهد یا او را یک سال دیگر در Xfinity رها کند. اما اگر Cindric به Wood Brothers دعوت شود ، قصد دارد DiBenedetto را در تنگنا قرار دهد. او می خواهد سال آینده به آن تیم برگردد و مهلت قرارداد برای انتخاب گزینه او سپتامبر است.

ریچارد پتی موتور اسپورتس اعلام کرد که قصد دارد فصل آینده با جایگزینی برای والاس در ترکیب تیم باشد و سوارز یک گزینه بالقوه است. مشکل خواهد بود زیرا والاس قرعه کشی اسپانسر RPM بود.

بیشتر بخوان:  در حالی که او همچنان منتظر مسابقات جهانی است ، حادثه اوزونا برای Braves هزینه دارد

آماده پیگیری

Spire Motorsports در انتظار و تماشای Spire Motorsports است که چارتر دیگری را از Leavine Family Racing خریداری کرده و متعهد است که در سال 2021 با اتحاد هندریک و گاناسی دو ماشین را به میدان بفرستد. این تیم در حال حاضر به جاستین هیلی ، که در مسابقات ژوئیه 2019 در Daytona برای Spire و LaJoie برنده شد ، چشم دوخته است. Spire می داند که برخی از رانندگان برتر ممکن است به سطح خود بیفتند و همچنین سال آینده توانایی ارسال بیش از دو ماشین را دارد.

راننده سابق جاستین مارکس نیز در حال تعقیب منشور بوده است زیرا هنگام معرفی یک ماشین جدید در سال 2022 در NASCAR شرط بندی می کند. مالکیت تیم جدید اسپایر سه سال پیش به این اعتقاد پرداخته است ، مارکس می خواهد عمل کند و هملین نیز در مدل پیش رو ارزش می بیند.

هملین قبل از اعلام این همکاری گفت: “مطمئناً مدل مالی امیدوارم در چند سال آینده برای صاحبان تیم بهتر شود.”

بیشتر بخوان:  AT&T فکر می کند ممکن است در ازای یک برنامه تلفنی ارزان تر ، تبلیغات را تماشا کنید

حداقل ده راننده دیگر وجود دارد که در یک بازار پر از سیل که حتی تیم های دارای علامت گذاری به عنوان شغل سودآور جذاب هستند ، معاملات جام را دنبال می کنند. رانندگانی مانند جونز در چگونگی انجام معاملات دیگر مورد رحمت هستند.

جونز گفت: “چگونه می توانید کمی نگران نباشید؟” “بعضی مواقع شب ها در رختخواب می خوابید و به این فکر می کنید که فرصت ها چه خواهد بود و سال آینده چه کار خواهید کرد و کجا خواهید بود و چگونه همه چیز را درست خواهید کرد کار کردن

تمرکز روی تیم مسابقه سخت است. شما می خواهید بیرون بروید و روی آن تمرکز کنید و تمام هفته خود را صرف تلاش برای تمرکز بر جلسات و تماس های تلفنی و ملاقات با تیم های جدید ، حامیان مالی احتمالی می کنید. بنابراین دیوانه و شلوغ است و انجام کار روزانه سخت است. “

بیشتر AP NASCAR: https://apnews.com/NASCAR و https://twitter.com/AP-Sports
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyfkuv8v
is.gd/9dYZVL
shrtco.de/6lqf
clck.ru/Qxg9x
u.nu/qvhk4
ulvis.net/Jgy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مهاجمان در 1:44 آخر نیمه اول با 10 امتیاز پیروان مقدس را به تساوی می کشند

س سپتامبر 22 , 2020
مقدسین امشب تاکنون گیرنده ستاره مایکل توماس را از دست نداده اند. یا آنها را داشته اند؟ نه تکمیل کننده درو بریز به پنج گیرنده مختلف رسیده است و آلوین کامارا 11 لمس برای 83 متری و یک لمس دارد. مقدسین می توانستند در نیمه اول برتری داشته باشند اما […]