فلوریدا جردن تراویس را برای شروع QB در برابر نوتردام نامگذاری می کند


ایالت جوردن تراویس در ایالت فلوریدا روز شنبه در برابر نوتردام به میدان می رود و او را به عنوان سومین بازیکن خط میانی فصل آغاز می کند.

مربی مایک نورویل روز دوشنبه در جریان کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود گفت که تراویس پس از عملکرد خود در پیروزی شنبه مقابل ایالت جکسونویل این فرصت را پیدا کرد.

تراویس به مصاف دانشجوی جدید Tate Roadmaker رفت که Seminole با نتیجه 14-0 عقب بود و جرقه ای ایجاد کرد و در این دیدار 5 پیروزی متوالی در خانه با پیروزی 41-24 به وجود آورد.

بیشتر بخوان:  برنامه مسابقات MLB 2020: تاریخ ها ، زمان ها و اطلاعات بعد از فصل برای ALCS و NLCS

تراویس 12 به 17 را با 210 یارد و تاچ داون تمام کرد. او همچنین 48 یارد و یک نکته دیگر را هجوم برد.

نورویل گفت: “جوردن از طریق این عملکرد و کارهایی که انجام داده است ، خود را برای شروع این هفته تثبیت کرده است و فرصتی برای بیرون آمدن از آنجا و بازی کردن به روشی که می تواند بازی کند.” “من هیجان زده هستم که او این هفته می تواند این نقش را به عهده بگیرد و برای استفاده حداکثر از آن برود.”

بیشتر بخوان:  نحوه تماشای فلوریدا جنوبی و تولسا: اطلاعات پخش زنده فوتبال NCAA ، کانال تلویزیونی ، زمان ، شانس مسابقه

تراویس ، دانشجوی سال دوم هود قرمز ، از زمان اردوی سقوط با آسیب دیدگی روبرو شده است ، این یکی از دلایلی است که او در آغاز فصل با شروع فصل از کار خارج شد. حتی در یک هفته قبل از مسابقه ایالت جکسونویل ، نورویل تخمین زده بود که تراویس در طول هفته در حالی که روی بهبودی خود کار می کرد فقط حدود 20 عکس گرفته است.

پیشکسوت جیمز بلکمن سال را به عنوان هافبک شماره 1 آغاز کرد ، اما پس از عملکرد بی نتیجه در یک باخت بزرگ به میامی ، هفته گذشته رودمکر به جای بلکمن در ترکیب اصلی قرار گرفت.

بیشتر بخوان:  راس استریپلینگ شاهد مبارزه داگرها با عمق پرتاب است

مربیان صدماتی که تراویس با آن روبرو شده را مشخص نکردند و فقط گفتند که این 100٪ نبوده است. اما وقتی مربیان از او سال کردند که آیا می توانی شنبه بروی ، او جواب مثبت داد و از فرصت استفاده کرد.

نورویل گفت: “جوردن واقعاً كار شگفت انگیزی انجام داده است.” شما می توانید كاری را كه در حین قرنطینه انجام داده و بسیاری از كارهایی كه در حین كار به تنهایی قادر به انجام آنها بوده است را تحمل كنید. “ما از بازگشت او هیجان زده ایم و برخی از کارهایی که او توانسته است در اوایل فصل انجام دهد ، حتی با تکرار محدود ، به خوبی صحبت می کند که ادامه رشد او به کجا می رسد و چه چیزی می تواند باشد.”

بیشتر بخوان:  اتحادیه بازیکنان ، MLB ، با سایت های حباب پلی آف موافقت می کنند


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5uuo645
is.gd/7XQ5Y3
shrtco.de/YC6Wb
clck.ru/REXhn
u.nu/j0r-w
ulvis.net/UYl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مراقب باشید ، نیکولا: شرکای تویوتا و هینو از نیمه کامیون مجهز به کامیون سلول سوختی

د اکتبر 5 , 2020
تویوتا و هینو در اینجا حاضرند و آماده هستند تا اوضاع را تغییر دهند. تویوتا با بازگشت به سال 2017 که صادقانه به نظر می رسد یکی دو سال پیش باشد ، تویوتا این پیشنهاد را ارائه داد پرتال پروژه – نیمه کامیون کامیون سوختی کاملا جدی به نظر می […]