فورد برونکو رپتور هوا را در عکس تیزر می گیرد


آب کم عمق

فکر کردید اخبار برانکو برای سال 2020 انجام شده است؟ هک شماره در اینجا اولین نگاه شما به فورد برونکو Raptor ، که باید در بالای سلسله مراتب SUV به عنوان تواناترین و عملکرد گراترین Bronco این گروه قرار بگیرد. برای اینکه روشن شود ، ما نمی دانیم “Bronco Raptor” نهایی است. شایعاتی مبنی بر ترکیب نام “Warthog” وجود داشته است. در حال حاضر ، هر یک از پسوندها کار می کنند.

فورد روز گذشته سه شنبه عکس تک تیزر خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و آن Bronco را نشان می دهد رپتور پرواز پس از گرفتن مقداری هوا در خاک. به وضوح یک تن اتاق برای تعلیق در این دستگاه Raptor-Warthog وجود دارد. به نظر می رسد بدنه آماده جدا شدن از شاسی است. همچنین به نظر می رسد یک نوع سرگرم کننده است.

فورد کار بزرگی در مخفی کردن واقعیت داشتن نوعی عملکرد Bronco در کار انجام نداده است ، اما صادقانه بگویم کمی تعجب می کنم که خیلی زود پس از استاندارد این را به اشتراک گذاشت برونکو فاش می کند. SUV استاندارد تا بهار سال 2021 آماده نخواهد بود ، بنابراین مشخص نیست که آیا Bronco Raptor از پس آن پیروی می کند یا فورد فقط می خواهد کمی بیشتر دستگاه هیاهوی تبلیغاتی را افزایش دهد. نه اینکه نیاز باشد زیرا هیجان در واقع بازگشت Bronco به طور کلی واقعی است.

برای اخبار بیشتر در مورد نسخه بعدی Bronco چشمانمان را پوسته نگه خواهیم داشت.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

از پاپ تا اوج سیمپسون: عجیب فورد برونکو …


6:31


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxdwg46y
is.gd/VvSRSC
shrtco.de/LCut5
clck.ru/QrgaK
u.nu/fwesm
ulvis.net/REl

بیشتر بخوان:  آیا Prime Day ارزش آن را دارد؟ یا باید تا جمعه سیاه صبر کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اپل از ساعت جدید سری 6 ، Apple Watch SE رونمایی کرد

س سپتامبر 15 , 2020
اپل در مراسمی در مرکز غول فناوری در کوپرتینو ، کالیفرنیا ، از Apple Watch Series 6 جدید و Apple Watch SE جدید رونمایی کرده است. به گفته جف ویلیامز ، مدیر عامل شرکت اپل ، این غول فناوری از Apple Watch Series 6 جدید که دارای یک سنسور سلامتی […]