فوق ستاره UFC به ناک اوت خیره کننده خواکین باکلی واکنش نشان می دهد


گتی ایماژ

خواکین باکلی در جمعه که یکی از باور نکردنی ترین ناک اوت های تاریخ UFC را به نام خود ثبت کرد ، یکی از شناخته شده ترین نام ها در هنرهای رزمی مختلط شد. KO بسیار شگفت انگیز بود ، وی حتی مشهورترین ورزشکاران این ورزش را از صندلی های ضرب المثلی خود بیرون کشید.

این اتفاق سه دقیقه بعد در دور دوم مبارزه باکلی برابر هم تیمی وزن متوسط ​​Empa Kasanganai رخ داد. باکلی سعی کرد با دست چپ یک ضربه به بدن او وارد کند ، پای او گرفتار شد و سپس با یک ضربه عقب که به سر حریفش چرخید بهبود یافت. کاسانگانای بلافاصله به زمین سقوط کرد و دعوا احضار شد.

بیشتر بخوان:  راجر فدرر ، ستاره های دیگر روز تاریخی رافائل نادال را در اوپن فرانسه 2020 جشن می گیرند

شما می دانید که ناک اوت عالی است وقتی بلافاصله بعد از وقوع هیچ کلمه واقعی در عرض چند ثانیه گفته نشود. هم مبارزان آنها که مسابقه را تماشا می کردند گیج نشده بودند و بلافاصله به موفقیت ورزشی شگفت انگیزی که دیده اند پاسخ دادند.

بیشتر مبارزانی که مبلغی بالغ بر 50،000 دلار گزارش می دهند ، به اصطلاح پاداش “Night Perform” که به کارت جنگنده برجسته کارت تعلق می گیرد ، اشاره می کنند. با وجود بسیاری از بازیکنان UFC که اغلب با عظمت ناک اوت در کارت های اصلی قرار می گیرند ، مطمئنا باکلی سزاوار این پنج شماره اضافی است.

بیشتر بخوان:  کمبا واکر ، بازیکن بوستون سلتیکس می گوید پس از باخت به میامی هیت ، او باید بهتر بازی کند

باکلی سابقه حرفه ای 11 پیروزی و 3 باخت را دارد و سابقه 1-1 حضور خود در UFC را در کارنامه خود دارد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5xyaakq
is.gd/xqJMae
shrtco.de/2vvZN
clck.ru/RL4Jc
u.nu/z2pow
ulvis.net/guAp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

انتخاب های فوتبال کالج بعد از هفته ششم

ی اکتبر 11 , 2020
کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تمام نمایش های انتخاب کتاب ما را در این هفته در حالی که کلمسون در حال چرخش بود ارائه داد و اوهایو هنوز منتظر اولین مسابقه از فصل ده بزرگ بود. بهترین بازی های شنبه چه تاثیری در شکار کالج فوتبال دارد؟ در حال […]