فیس بوک محتوای انکار هولوکاست را ممنوع می کند


آنجلا لانژ / CNET

روز دوشنبه ، فیس بوک سیاست سخنان نفرت آمیز خود را برای ممنوع کردن “محتوایی که هولوکاست را انکار یا تحریف می کند” و نسل کشی در جنگ جهانی دوم بر جمعیت یهودیان اروپا به دست آلمان نازی و همکارانش به روز کرد.

مونیکا بایکرت ، معاون سیاست محتوا ، در بیانیه ای گفت: “تصمیم ما با افزایش مستند یهود ستیزی در سراسر جهان و سطح نگران کننده ناآگاهی از هولوکاست ، به ویژه در میان جوانان ، پشتیبانی می شود.” “طبق یک نظرسنجی اخیر از بزرگسالان در ایالات متحده بین سنین 18 تا 39 سال ، تقریبا یک چهارم آنها گفتند که معتقدند هولوکاست یک افسانه است ، مبالغه آمیز است یا اینکه آنها مطمئن نیستند.”

بیكرت خاطرنشان كرد كه در اواخر امسال ، وی همچنین هدایت افرادی را كه عبارتهای مربوط به هولوكاست را جستجو كرده یا آنها را انكار می كنند به سمت اطلاعات معتبر خارج از این شبکه اجتماعی هدایت می كند. طبق موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده ، حدود شش میلیون یهودی – دو سوم جمعیت یهودیان در اروپا – بین سالهای 1941 تا 1945 کشته شدند.

در سال 2018 ، بنیانگذار فیس بوک ، مارک زاکربرگ باعث خشم شد با بیان اینکه نباید انکار هولوکاست را از سایت حذف کرد زیرا وی اعتقاد نداشت “آنها عمدا اشتباه کردند”. وی تغییر وضعیت خود را در پست خود در روز دوشنبه در فیس بوک توضیح داد.

وی نوشت: “من با تنش بین ایستادن برای آزادی بیان و آسیب های ناشی از به حداقل رساندن یا انكار هولوكاست مبارزه كرده ام.” “وقتی دیدم که داده ها نشان دهنده افزایش خشونت ضد یهودی هستند ، همانطور که سیاست های گسترده تر ما در مورد سخنان نفرت انگیز ، تفکر من تکامل یافت.”

گروه های مدنی او همچنین برای جذب بیشتر افراد مشهور مانند کیم کارداشیان وست و کیتی پری برای فیس بوک فعالیت کرده است. یخ زدگیحساب های فیس بوک و اینستاگرام آنها ، این شرکت را تحت فشار قرار می دهد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3blpxnl
is.gd/P4FkPf
shrtco.de/K57hL
clck.ru/RMKYQ
u.nu/iatlr
ulvis.net/1iIw

بیشتر بخوان:  در منظره خیره کننده تلسکوپ هابل از ستاره های تولد گم شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فیس بوک ارسال های انکار و تحریف هولوکاست را ممنوع می کند

د اکتبر 12 , 2020
فیس بوک پست هایی را که هولوکاست را انکار یا تحریف می کنند مسدود می کند و در صورت جستجوی اطلاعاتی در مورد نسل کشی نازی ها ، مردم را به سمت منابع معتبر هدایت می کند. مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ سیاست جدید را روز دوشنبه اعلام کرد […]