فیلمبرداری “این پاریس است” به پاریس هیلتون اجازه داد با سو abuse استفاده در گذشته خود مقابله کند


این تنظیمات پاریس هیلتون برای مصاحبه اش در “من خیلی وسواس دارم” است.

پاریس هیلتون

این داستان بخشی از است من خیلی وسواس دارم (اینجا مشترک شوید)، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه و وسواس فعلی آنها است.

پاریس هیلتون نامی است که بسیاری از مردم می دانند ، حتی اگر به غیر از مشهور بودن او چیز زیادی در مورد او نمی دانند. مستند جدید YouTube This Is Paris قصد دارد با نشان دادن زن و کارآفرین پشت شخصیت “این داغ” ، آن را تغییر دهد. وقتی فیلم شروع می شود ، او را در یک غرفه صدا می بینیم که صدای خود را ضبط می کند و از شخصیت و صدای پاریس خود خارج و خارج می شود. دیدن آن شگفت آور و شگفت آور است.

بر پادکست CNET’s I’m So Obsessed هستم، هیلتون توضیح می دهد که چرا با شرکت در این مستند موافقت کرده و آنچه را که مردم امیدوارند از آن بگیرند ، توضیح می دهد.

هیلتون صریح و صریح گفت: “احساس می کردم زمان مناسب زندگی من است. من خیلی چیزها را پشت سر گذاشته ام. و بسیاری از باورهای غلط درباره من وجود دارد.” “مردم هرگز نمی دانند كه من واقعاً چه كسی هستم ، زیرا قبلاً هرگز آن را نشان نداده ام. و من آماده گفتن داستان خود بودم. سرانجام ، خصوصاً در حین فیلمبرداری آن فیلم ، در مورد خودم چیزهای زیادی را فهمیدم.”

یکی از جذاب ترین قسمت های این پاریس است تماشای صحبت های هیلتون در مورد آسیب مادام العمر ناشی از سو abuse استفاده ای که او در دوران نوجوانی هنگام تحصیل در مدرسه شبانه روزی Provo Canyon در یوتا متحمل شد. هیلتون به دیگر بازماندگان در جنبش Breaking Code Silence می پیوندد تا مدارس انتفاعی را که به عنوان برنامه های درمان و اصلاح رفتار برای کودکان معرفی شده اند ، روشن کند. سکوت کد (Code Silence) به تکنیکی گفته می شود که به موجب آن دانش آموزان مجبور می شوند با یک دانش آموز هدف صحبت نکنند و در نتیجه آنها را منزوی اجتماعی کنند تا زمانی که به نقطه شکست برسند. هیلتون امیدوار است كه اظهارنظر درباره آزار و اذیت وی به رفع شرم و ننگ و ترغیب دیگران به همان كار كمك كند.

هیلتون گفت: “مهم است که بدانید شما می توانید داستان خود را بگویید.” “وقتی جوان هستید و در حال بزرگ شدن هستید ، هنوز نمی دانید که کی هستید. آسان است که توسط مردم دستکاری شوید و از گفتگو درباره مواردی از این قبیل احساس شرم کنید. اگر چیزی را پشت سر می گذارید و مشکل است و سخت و توهین آمیز است ، مهم است که به شخصی که می تواند به شما کمک کند باز شوید و در چنین شرایطی نمانید زیرا شما عشق می خواهید. اگر کسی از شما سوusingاستفاده کند این عشق نیست ، خواه از نظر احساسی ، کلامی ، جسمی باشد. با هیچ کس نباید هرگز اینگونه رفتار شود. “

در طول مصاحبه ما ، هیلتون در مورد این پاریس است و در مورد چگونگی شرکت در فیلم به او کمک کرد تا با سو abuse استفاده خود مقابله کند و چگونه امیدوار است که دیگران را قادر به انجام چنین کاری کند. ما همچنین در مورد 19 خط تولید مختلف او ، “زندگی ساده” و چگونگی کنترل حریم خصوصی در زندگی اش بحث می کنیم.

یکی از لحظات مورد علاقه من در حین مکالمه ما شخصیت “داغ” او بود. او منشا صدای “پاریس” خود را توضیح می دهد.

هیلتون گفت: “این زمانی بود که من در پروو بودم ، و هنگامی که از آنجا خارج شدم به زندگی خود فکر می کردم. فقط می خواستم چیز دیگری شوم.” “من واقعاً از مریلین مونرو الهام گرفته شدم. من می دانم که او همچنین دو صدا داشت. هنگامی که او در دوربین بود ، او نوعی صدای کودکانه سکسی مانند صدای بالاتر را انجام می داد. و سپس شنیدم وقتی او دور از دوربین بود ، با صدای طبیعی او صحبت کنید. “

به کل مکالمه من با هیلتون در Spotify یا Apple Podcasts گوش دهید. This Is Paris برای تماشای در YouTube موجود است. همچنین ، شما می توانید در برنامه پادکست مورد علاقه خود در I’m So Obsessed مشترک شوید. در هر قسمت ، من با یک هنرمند ، بازیگر یا خالق سازگار می شوم تا درباره کار ، حرفه و وسواس فعلی اطلاعات کسب کنم.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

خبرهای جدید برای سپتامبر 2020


4:49


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6qua82m
is.gd/qyvF4P
shrtco.de/dqGhe
clck.ru/QtHgJ
u.nu/2gjev
ulvis.net/6HW

بیشتر بخوان:  داستان مبدا ماری تاکاهاشی: چگونه یک بالرین سابق به یک کارآفرینی و بازیکن تبدیل شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

76 نفر می خواهند مایک د آنتونی را به عنوان مربی استخدام کنند

پ سپتامبر 17 , 2020
گفته می شود که پیسرها مایک د آنتونی را به عنوان مربی استخدام می کنند. کیت پمپی از The Inquirer: اما منابع می گویند که او از برنامه Pacers عقب نشینی کرده است زیرا علاقه Sixers واقعی است. یک منبع لیگ گفت این شغل می تواند از دست دادن آنتونی […]