فیلم “سیم” از یک تخم مرغ لاک پشت جعلی الهام گرفته است تا از شکارچیان غیرمجاز جاسوسی کند


پس چگونه یک دزد سفید را کاملاً گول می زنید؟ ما از ماده ای به نام Ninja Flex که حاوی اسفنجی شبیه تخم مرغ لاک پشت دریایی است ، تشکر می کنیم. با بارگذاری نینجا فلکس در یک چاپگر سه بعدی ، ویلیامز-گیلن توانست یک سینی تخم مرغ انعطاف پذیر و در عین حال محکم بسازد. ویلیامز جیلن می گوید: “بعد از تکرارهای زیاد ، ما توانستیم به چیزی برسیم که واقعاً شبیه تخم مرغ لاک پشت باشد و شبیه تخم مرغ لاک پشت باشد.” با توجه به اینکه شکارچیان شب لانه های لاک پشت خالی می کنند ، احساس شن و ماسه می کنند و بیشتر به لمس اعتماد می کنند ، واضح هستند که این نیرو را می گیرند.

بیشتر بخوان:  13 پیشنهاد عالی در بهترین خرید ، هدف و سایر رقبای Prime Prime روز

ویلیامز-گیلن InvestEGGator را به صورت یک قطعه چاپ می کند. او می گوید: “من قادر هستم با چاقوی X-ACTO در آن را باز كنم ، آنرا له كنم تا فرستنده را به آنجا فشار دهم و سپس دوباره با چسب ببندم.” این فرستنده را نسخه کوچکی از تلفن همراه خود بدانید. ویلیامز می گوید: “ما واقعاً می خواستیم دستگاه های الکترونیکی مصرف كنند ، زیرا ما) زیست شناس حیات وحش هستیم و قصد نداریم این را از ابتدا ، یك فرستنده بسازیم. ب) ما زیست شناس وحشی هستیم– ما هیچ پولی نداریم. بنابراین باید چیزی نسبتاً ارزان باشد. “

آنها در پایان با یک فرستنده GPS ساده که از اتصال سلولی منظم نیز استفاده می کند. هنگامی که یک شکارچی غیرمجاز InvestEGGator را به اطراف کاستاریکا منتقل می کند ، دستگاه با برج های سلول ارتباط برقرار می کند و هر ساعت یک بار اطلاعات مکانی را به محققان می دهد. ویلیامز-گیلن می گوید: “تا زمانی که از پوشش شبکه معقولی برخوردار باشید ، از شانس معقولی برای شرکت در انتخابات برخوردار هستید.

بیشتر بخوان:  پیش بروید و سعی کنید بعد از فیلترهای هوش مصنوعی - به جستجوی واژه های بد بپردازید

ویلیامز-گیلن و پیسی دریافتند که در حالی که ماهیگیران تمایل به فروش تخم مرغ به صورت محلی درب منزل داشتند ، InvestEGGator همچنین قادر به پیگیری حمل و نقل از راه دور بود – این یک پرواز 137 کیلومتری بود ، از ساحل به مرکز کاستاریکا. Pheasey می تواند با استفاده از Google Maps روی ردیاب بزرگنمایی کند و این واقعیت را که تخم مرغ پشت یک سوپرمارکت بوده است ، تعیین کند ، شاید در یک محل تخلیه یا کوچه عقب باشد. ویس می گوید: “اگر بخواهم کاملاً صادقانه بگویم ، اگر کاری تا حدودی ماهیگیرانه انجام ندهید ، واقعاً هیچ دلیلی برای وجود ندارد. “من واقعاً رفتم و از او دیدار کردم ، نوع حقیقت. و بله ، او پشت یک سوپرمارکت بود ، نشان می دهد که این محل تحویل محل ملاقات است.”

بیشتر بخوان:  تلاش برای ایجاد یک کتابخانه ورزشی از آینده

از آنجا ، داده های InvestEGGator نشان داد که تخم طعمه به یک ملک مسکونی رفته است ، نشانه دیگری که نشان می دهد سوپرمارکت به عنوان یک نقطه توزیع غیرقانونی عمل می کند. ویسی می افزاید: “این ، دوباره مطابق با آنچه ما در مورد تجارت می دانیم ، این است كه مردم این تخمها را خانه به خانه می فروشند” “ما از این نتیجه بسیار راضی بودیم ، زیرا این مفهوم واقعاً اثبات شد – این همان چیزی است که ما سعی داریم با این موارد انجام دهیم.”

بیشتر بخوان:  Amazon Prime Day 2020: 33 بهترین تخفیف در خانه ، فضای باز و بازی (روز 2)

با این حال ، هرگاه کسی بخواهد یکی از آنها را بخورد ، اجتناب ناپذیر است که تخم های جعلی آنها آشکار شود. محققان یک InvestEGGator را ردیابی کردند که 43 کیلومتر از لانه محل دفنش را طی کرد. یک هفته و نیم بعد ، یک پروژه محلی مختلف برای نظارت بر لاک پشت با محققان تماس گرفت و آنها تصاویری را که از تخم مرغ گمشده دریافت کرده اند منتقل کردند – اکنون کالبد شکافی است. شخصی که تصاویر را برای آنها ارسال کرده بود در ابتدا در مورد آن بود: آنها گفتند که آنها از قبل تخم مرغ لاک پشت دریایی خریداری کرده اند و آیا این گروه هیچ ایده ای دارند که چرا شخصی پر از وسایل الکترونیکی است؟ ویس می گوید: “به هیچ وجه نگران نباشید ، می دانید که آنها تخم مرغ لاک پشت خریداری کرده اند.”

بیشتر بخوان:  8 بهترین کوره قابل حمل (2020): ذغال ، پروپان ، برقی ، مادون قرمز

اما وی خاطرنشان كرد: “در كاستاریكا خرید آنها غیرقانونی نیست – خارج كردن آنها از ساحل برای قاچاق غیرقانونی است. كه به نظر من اعتماد به نفس بیشتری در به اشتراک گذاشتن این اطلاعات به آنها می دهد.”

قاچاق تخم مرغ فقط یکی از تهدیدهای پیچیده ای است که لاک پشت های دریایی با آن روبرو هستند. اول ، آنها پلاستیک اقیانوس را با غذا اشتباه می گیرند. افزایش دما همچنین باعث گرمتر شدن شن و ماسه می شود ، که این یک مشکل مضاعف برای لاک پشت ها است: آنها می توانند آنقدر گرم شوند که جوان آنها از بین برود ، و از آنجا که جنس لاک پشت با توجه به دمایی که در آن رشد می کند تعیین می شود (برای زنان گرمتر ، برای خانمها سردتر. نرها) ، نسبت های جنسی در حال تغییر است.

بیشتر بخوان:  چگونه می توان خستگی بزرگنمایی را شکست داد - و مرزهای سالم را تعیین کرد


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2mz4dsh
is.gd/StyRBC
shrtco.de/BGvSP
clck.ru/RENtp
u.nu/brsib
ulvis.net/KSl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

درک کار با شکست دادن دیگر مهاجمان در یک مسابقه نزدیک نفس می کشد: "از باخت خسته شدم"

د اکتبر 5 , 2020
مهاجمان لاس وگاس در هفت فصل درک کار 57 بازی را باخته اند ، اگرچه هافبک حق رای دادن تمام تلاش خود را انجام داد تا سازمان را به روزهای شکوه خود برگرداند. کار 98 بازی را به عنوان هافبک Raiders آغاز کرد (فقط دو بازی را در کارنامه خود […]