فینال های NBA – جیمی باتلر افسانه خود را تثبیت کرد ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد


کمد داخل آن است عمق دفتر Buzz Williams در مرکز بردلی حداکثر 5 فوت بود. فکر می کرد داخل آن یک صندلی یا یک مبل کوچک است. او کاملاً مطمئن است که نور وجود دارد. اما او مطمئن نیست که این امر از هر جهت برای جیمی باتلر مهم خواهد بود.

باتلر قبل از بازی به فضای تمرکز نیاز داشت. برای بستن دنیا. حواس پرتی را کاهش دهید. ذهن او را درست بگیرید. بنابراین بعد از شلیک ، تا زمان مسابقه ، هر مسابقه در سه فصل خود در Marquette است ، اینجا جایی است که باتلر می رود.

ویلیامز گفت: “من هرگز در روز مسابقه غذا نمی خورم.” “بنابراین پس از تیراندازی ، من به دفتر خود رفتم ، نوار را دیدم و نمودارها را مرور کردم. فقط چیزهای معمولی رئیس.

“یک روز جیمی می آید و می گوید ،” سلام مربی ، فکر می کنی من می توانم اینجا بنشینم؟ “او درب من ایستاده است ، و به کمد اشاره می کند. و من گفتم:” بله ، شما می توانید آنجا بنشینید. این خزانه است. چرا نمی روید و در رختکن نمی نشینید؟ “

“مثل این بود” ، نه اگر اشکالی ندارد ، من می روم اینجا می نشینم. “

ویلیامز و باتلر در آن لحظه شناخت چندانی از یکدیگر نداشتند ، اما آنها رابطه ناگفته ای از دو مرد داشتند که از شهرهای کوچک تگزاس آمده بودند و علی رغم اختلافات طولانی موفق شدند. بنابراین ویلیامز سرش را به سمت باتلر تکان داد و اجازه داد تا هر مدت که می خواهد در کمد بنشیند.

ویلیامز گفت: “من فقط از مدیران خواستم همه چیزهایی را كه در آنجا بود بردارند تا او بتواند جایگاه كوچك خود را بدست آورد.”

ویلیامز که اکنون سرمربی تیم A&M تگزاس است ، وقتی به تماشای Butler که مایامی هیت را به فینال NBA هدایت می کرد و نمایش های فینال فوق العاده خوبی را در برابر لبرون جیمز و LA Lakers دوست داشت ، بسیار فکر می کرد.

بارها و بارها ، باتلر به دنبال مقداری رقابت عمیق برای زنده نگه داشتن Hit بود. در مسابقه پنج جمعه شب ، به نظر می رسید که او در طی یک شاهکار 47 دقیقه ای کاملا خسته شده است که در آن چهارم با جیمز آگاه از مسابقات پا به پا شد و مسابقه را با 35 امتیاز ، 12 ریباند ، 11 پاس گل و 5 ربودن به پایان برد. میامی روز یکشنبه با پیروزی 111-108 این سری را به بازی ششم گسترش داد.

بیشتر بخوان:  روحیه کوبه برایانت در هفدهمین قهرمانی NBA لیکرز وجود دارد

اریک اسپوئلسترا ، مربی تیم گرما ، بعد از بازی گفت: “تمایل او برای پیروزی خارق العاده است. “انجام این کار در بیش از 47 دقیقه و قبول کردن چالش در انتهای دیگر – هر بازیکن جوانی که به این لیگ می آید باید تصاویر جیمی باتلر را مطالعه کند.”

با هر عملکرد عالی ، از هم تیمی هایش Spoelstra و Butler’s Heat س askedال می شود که این رقابت از کجا ناشی می شود. چطور ممکن است مردی آنقدر خسته باشد که مجبور شود روی نفس بسکتبال استراحت کند تا نفس بکشد بعد از آخرین بار سوار شدن روی سبد که منجر به دو پرتاب آزاد شد ، انرژی لازم را برای ضربه زدن به آن پرتاب های آزاد پیدا کند و دفعه بعد دفاع را بدست آورد ، تصاحب قاطع؟

این انرژی از کجا می آید؟ این اراده پس از نزدیک به چهار ماه خانه و خانواده از کجا ناشی می شود ، Underdog Heat در طول دستکش حباب NBA که بسیاری از سوپراستارها و مدعیان قهرمانی دیگر را ناکام گذاشت این را تحمل کرد؟

هر یک از آنها سعی می کنند توضیحی ارائه دهند.

ویلیامز به کمد اتاق فکر می کند.

ویلیامز گفت: “مردم در مورد حباب صحبت می كنند.” او نگران این حباب نیست. ” “او فکر می کند که عالی است. منظورت این است که من مجبور نیستم هواپیما بروم؟ یعنی شما مجبور نیستم وسایلم را جمع کنم و به اتاق هتل دیگری بروم؟ منظورت این است که ما تمام روز را در یک سالن ورزشی بازی می کنیم؟ یعنی هر شب در یک تخت می مانم؟”

“اوه ، او همان جایی است که می خواهد باشد. او هر روز برای بقیه حرفه خود در یک حباب بازی خواهد کرد.”

بازی

0:51

اریک اسپولسترا از جیمی باتلر تعریف می کند و تصویر او را که در نگاه خسته خم شده است توصیف می کند و می گوید: “این تصویر یک قهرمان است قبل از اینکه شما قهرمان شوید.”

بیشتر بخوان:  هفته 2 رتبه بندی قدرت NFL تازه کار NFL: جو بورو که تبلیغ می شود ، لیست را از دست می دهد

کارهای زیادی انجام شده است طی دو ماه گذشته در مورد یک کافی شاپ باتلر در خارج از اتاق هتل خود در محوطه دانشگاه NBA در دریاچه بوینا ویستا ، فلوریدا کار کرده است.

این یک داستان هیجان انگیز است و همراه با داستان شاد Hit the Shiva است ، گروهی از افراد موفق که عاشق بسکتبال و شرکت یکدیگر هستند.

اما کافه یک نمای عملی واقعی برای باتلر است – یک فداکاری کاملاً وسواسی برای حرفه اش.

باتلر چهار ماه وقفه را در تمرینات سن دیه گو با مربی خود جیمز اسکات گذراند. پسر عموی جوان مارکیز گریسون؛ و دانشجوی سال پنجم دانشگاه میشیگان یکی از دوستان من ، مایک اسمیت بود.

خانه او بسیار بهتر از کمد Marquette بود اما مفهوم آن همان بود.

اسکات گفت: “همه از زمانی که در قرنطینه یا فاصله اجتماعی بودیم می پرسند که زندگی ما چگونه تغییر کرده است.” “و ما به هر حال واقعاً تقریباً یکسان هستیم. این نوعی حباب برای جیمی است. او فقط برای کار است و هیچ حواس پرتی در اطراف خود ندارد.”

“ما هر روز ساعت 4 صبح ورزش می کنیم. اگر در خانه او باشید و او ساعت 3 برای تمرین از خواب بیدار شود ، شما در حال ورزش هستید. هیچ کس با کارت رایگان از این کار عبور نمی کند. شما فراتر می روید و می خواهید کار کنید.”

برای اسمیت ، کار در کنار باتلر یک رویا است. اگرچه عادت به ساعت ها کمی طول می کشد.

اسمیت گفت: “من عاشق بازی های ویدیویی ام هستم.” “اما من اولین تابستان را به یاد می آورم که با او رفتم ، او گفت ،” مایک ، ساعت 3 صبح خیلی سریع می آید ، “و من مثل” هاها ، آره. “من مثل او می خندم ،” بله ، خوب می شوم. “

بیشتر بخوان:  بازگشت چندان کوتاه نیست ، اما جو بورو از بنگالس در اولین بازی NFL مقاومت نشان می دهد - وبلاگ Cincinnati Bengals

“مورد بعدی که می دانید ، من تا 12 سال دارم که با همه دوستانم بازی ویدیویی خود را انجام می دهم ، و سپس او وارد اتاق من می شود ، و ساعت 3 صبح من را بیدار می کند.

“من از خواب بیدار شدم و سپس فهمیدم که باید خیلی زود می خوابیدم.”

صبح زود بیدار شوید و مانند تئاتر ورزش کنید. اما باتلر و اسکات معتقدند این هدف مهمی است. سخت گیری ذهنی حاصل از نظم دادن به این روش به دست می آید. یک برتری نسبت به رقبا. اعتماد به نفس که شما می توانید بیش از هر کس دیگری انجام دهید ، زیرا شما بیش از دیگران کار کردید.

اسمیت گفت ما بیرون نمی رویم. “ما برای بهتر شدن اینجا هستیم. این همان اتفاقی است که می افتد [Butler] او همیشه موعظه می کند. بعدا می توانید سرگرم شوید. وقتی بازنشسته شود و همه کارها تمام شود ، می تواند همه کارها را انجام دهد. اما اکنون زمان اقدام است. “

اسکات سعی می کند تمرینات آنها را تغییر دهد و چیزهای تازه را حفظ کند. در فصل گذشته ، آنها اردوی آماده سازی خود را در لندن انجام دادند ، فقط برای تغییر مناظر. اما کار همان بود. آنها از تپه ها یا تپه های شنی بالا می روند. آنها طناب های سنگین یا سنگین بلند می کنند. آنها والیبال یا فوتبال بازی می کنند. سپس Monster Ball وجود دارد که به همان اندازه وحشیانه به نظر می رسد.

اسکات گفت: “این یک توپ دارویی 10 پوندی است و شما آن را به عقب و جلو روی تور والیبال می اندازید.” بیایید بیرون برویم و توپ را پرتاب کنیم و یک تمرین کنیم. “نه ، بهتر است آن را بیاوری. من اهمیتی نمی دهم که تو کیستی ، هر کسی آنجا کشته شود.”

باتلر در Monster Ball شکست ناپذیر است و این شامل بازی هایی است که آنها 2 بر یک بازی می کنند و باتلر 1 نفره است.

اسکات گفت: “من دوست ندارم در هر کاری که می کنیم ، تبلیغات نفس جیمی را انجام دهم.” “اما شما می خواهید در مورد رقابت صحبت کنید؟ اینجا جایی است که می بینید.”

بیشتر بخوان:  Fantasy Football Week 2 Start 'Em & Sit' Em: بن روتلیسبرگر آماده بازگشت دوباره زمان است

TYLER HERRO ISLAND تنها یكی از هم تیمی های باتلر هیت او كه Monster Ball و سایر آموزش های وحشیانه خارج از فصل را تجربه كرده است. اما به نظر می رسد همه آنها آن را احساس می کنند و از آن الهام می گیرند.

دانکن رابینسون مهاجم هیتلر پس از عملکرد چشمگیر باتلر در بازی پنج گفت: “او به وضوح مخزن را خالی کرد. او برای پیروزی هر کاری از دستش برمی آید انجام می دهد و همه ما فقط سعی می کنیم همان کار را انجام دهیم.”

مرکز پم آدبایو ، که هنوز از ناحیه گردن و شانه آسیب دیده بود ، تقریباً احساس بدی کرد که برای کمک به باتلر در حمل بار بیشتر کار نکرده است.

آدبایو گفت: “تمام ذهنیت من این است كه باید برای جیمی و تیمم بهتر باشم.”

این ، بیش از هر چیزی ، دلیلی است که باتلر می خواست برای تیم هیت بازی کند. این گروه از همکاران ، این فرهنگ مبارز. این مکانی بود که از او بخاطر آنچه هست و آنچه هست قدردانی می کند.

“هر کس نظر خود را دارد [about me]قبل از فینال ، باتلر گفت ، “هیچ کس در رختکن نیست. هیچ کس در کلینیک ها نیست. او تا حدی گفت” همه چیز “. بنابراین ، هیچ کس واقعاً نمی داند واقعاً چه اتفاقی می افتد. من چیزی را با جزئیات توضیح نمی دهم. بنابراین ، من فقط بودن را درک می کنم مرد بد. من او را از این طریق دوست دارم. این مرا آزار نمی دهد. “

همیشه با تیم های دیگر به این خوبی نبود. اما باتلر همیشه احساس می کرد ، یا حداقل امیدوار بود که جایی و تیمی پیدا کند که آنها را پیدا کند.

ویلیامز گفت: “هیچ کرکی در جیمی وجود ندارد.” “من اینگونه او را تربیت کردم و این همان چیزی است که او می خواست.”

بیشتر بخوان:  بازیکنان NHL می توانند آموزش داوطلبانه را از 15 اکتبر آغاز کنند

ویلیامز هنگام شروع کار در مارکیت 33 ساله بود و برای اثبات خود کاری را که می توانست انجام می داد. باتلر دانشجوی جوان و كم دانشجویی دانشگاه بود و آنقدر خوشحال بود كه یك مدرسه بزرگ دسته اول به او بورسیه پیشنهاد كرد كه وی در همانجا شفاهی پذیرفت و نامه نیت خود را از نزدیكترین McDonald’s فك كرد.

ویلیامز گفت: “برتری که من می خواستم ثابت کنم که می توانم این کار را انجام دهم بسیار شبیه به لبه او بود.” “بنابراین می توانستم هر زمان و با هر لحنی صدا را به معنای واقعی کلمه به او بگویم ، و او بلافاصله پاسخ می دهد.

“آن طاقچه تا جایی که او بود و اکنون که بود یک حوضه آبخیز بود. و اگر شما نمی توانید به آن لبه احترام بگذارید ، احترام به شما برای او سخت است. چون او مثل این است که” بله ، شما برای رسیدن به اینجا باید مسیری متفاوت از آنچه در پیش گرفتید را طی کرده باشید. “

باتلر حرف نمی زند اطلاعات زیادی در مورد راهی که او از تومبل ، تگزاس به NBA طی کرده است. او همچنین از آنها فرار نمی کند.

بله ، مادرش در سن 13 سالگی او را بیرون کرد و او مجبور بود در تمام دوران دبیرستان روی مبل های دوستانش بخوابد. بله ، این کار دشواری بود. اما او اینگونه خودش را تعریف نمی کند.

اسمیت در این باره خوانده است. اما او معتقد است که اگر باتلر ، 31 ساله ، بخواهد در مورد آن صحبت کند ، آن را مطرح می کند. تنها نکاتی که وی به اسمیت در مورد چگونگی تربیت وی برای او شکل داده برخی از اظهارنظرهای کوچکی است که وی در مورد اینکه چرا عاشق تمرین با ورزشکاران جوان است ابراز می دارد.

اسمیت گفت: “اگر به یکی از فیلم های قدیمی YouTube که او ساخته اید بازگردید.” “او در مورد اینکه چقدر از من و مارکیز اطرافش لذت می برد صحبت می کند ، زیرا می خواهد به نوعی مانند زندگی دیگری که هرگز نداشته است به ما بدهد.”

یکشنبه ها روزهای خانوادگی هستند ، در حالی که گروه تمرین می کنند. همه تشویق می شوند که خانواده های خود را بیرون ببرند. اسکات همسر و دو پسر کوچکش را به ساحل می آورد. آنها با هم شام می خورند و بازی های رومیزی یا کاغذی انجام می دهند.

وقتی بدون زندگی خانوادگی زیادی بزرگ می شوید ، بعداً تمایل دارید زندگی خود را ایجاد کنید. یا مانند The Heat به یکی بپیوندید.

باتلر هفته گذشته گفت: “ما واقعاً از بودن در كنار هم لذت می بریم.” “ما واقعاً به هم اهمیت می دهیم. … من فکر می کنم آنقدر به ما اهمیت می دهد که بتوانیم وقتی یکدیگر کسی را که قرار است انجام ندهد ، واقعیت را به هم بگوییم ، با دانستن اینکه ما خیلی دور هم هستیم ، هیچ کس نمی گوید هیچ کس دروغ نمی گوید.”

او هنوز هر چند روز با ویلیامز می نویسد. و هنگامی که ویلیامز چند سال پیش میزبان دیدار مجدد مارکیت بود ، او و هم تیمی فعلی هیت جی کراودر در آن شرکت کردند.

تابستان گذشته وقتی باتلر قرارداد 5 ساله و 142 میلیون دلاری خود را با میامی امضا كرد ، وی از ویلیامز خواست تا در كنفرانس مطبوعاتی مقدماتی وی شركت كند و او نیز این كار را انجام داد.

صبح روز بعد ، ویلیامز یک پیام متنی برای باتلر ارسال کرد.

ویلیامز گفت: “احتمالاً ساعت چهار صبح بود.” “اما من قبلاً در اتاق وزنه برداری بودم و به او پیامك زدم ،” ای مرد ، اگر من به اندازه تو استعداد داشته باشم ، در آن می خوابم. شما یک مرد گره بزرگ هستید و هنوز گرسنه اید.

ویلیامز کاملاً از پاسخ باتلر مطمئن بود. س wasال این بود که کی جواب می دهد؟

ویلیامز با خندیدن به خاطره گفت: “بلافاصله برایم پیامك كنید ،” مربی ، چه خبر؟ صبح بخیر. “” مانند ، البته او از قبل بیدار بود. “


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4neqvnf
is.gd/anob3U
shrtco.de/DjSio
clck.ru/RLJoX
u.nu/5s7ap
ulvis.net/lkH8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

امیدوارم ، آیفون 12 سرآغاز آتش سوزی gigafire در مورد گل سرسبد اپل باشد

ی اکتبر 11 , 2020
تیم کوک رویداد پرتاب مجازی اپل را در ماه سپتامبر از پردیس این شرکت در کوپرتینو ، کالیفرنیا آغاز کرد. یک سیب دوربین ماه گذشته اپل iPad Watch و Watch در مرکز دفتر به شکل یک سفینه فضایی بزرگنمایی شده است ، زیرا در هنگام صعود برای دیدار با آسمان […]