فینال NBA: بازیکنان فاکتور X می توانند لیکرز در مقابل هیت را انتخاب کنند


نحوه ورود و خروج او از بازی پس از بازی ، نحوه چیدن دقایقی به گونه ای که انگار در حال شکل گیری کوه است و نحوه نقش داشتن سریال با شخصیت و اراده وی ، به نظر می رسد جیمی باتلر به تنهایی در حال قدم زدن است.

او نه.

باتلر گفت: “من تنها نیستم.”

در فینال های NBA ، می توانید تصور کنید که سوپراستارها آنچه را که می خواهند انجام دهند ، اینکه لبران جیمز برتری یابد ، آنتونی دیویس از هر دو طرف مختل می شود و باتلر انرژی خود را در سراسر زمینه صرف می کند.

بیشتر بخوان:  شیکاگو White Sox از کارگردان Rick Renteria جدا شد

اما تیم سازان بلوک های حمایت کننده بوده و هستند.

روز جمعه ، به طور برجسته ترین ، دانکن رابینسون ، یک تیرانداز از خفا بود که در شش سال از بازیکن Division III به X-Factor NBA رفت. او 26 امتیاز داشت – 21 امتیاز از سه امتیاز.

تایلر هیرو گفت: “هر وقت او شلیک می کند ، احساس می کند که وارد شده است.” ما می خواهیم که او پرخاشگر باشد. ما می خواهیم که او تقریباً هر بار که توپ را لمس می کند به شلیک ادامه دهد. ما می خواهیم او به شلیک توپ ادامه دهد و اطمینان حاصل کند که اعتماد به نفس او بالا است. “

بیشتر بخوان:  نیروی دریایی در مقابل معبد: جریان مستقیم ، تماشای آنلاین ، کانال تلویزیونی ، CBS Sports ، Spread ، Odds ، Streak ، پیش بینی

در اوایل این فصل ، رابینسون اعتراف کرد برخی از شوت هایی که گرفته او را شوکه کرده است ، اما این چیزی است که میامی می خواهد و به آن نیاز دارد. حرکت رابینسون و تهدید از اعماق آن نوع فضایی را که باتلر و بقیه اعضای هیت به آن نیاز دارند ایجاد می کند.

به همین دلیل بود که باتلر پیام مهمی برای رابینسون داشت.

او به او گفت: “از بسکتبال دویدن را متوقف کن.” “اگر توپ را نداشته باشید نمی توان توپ را شلیک کرد. من فکر می کنم او در تلاش برای باز کردن قفل دیگران هدر رفته است ، در حالی که همه بیشتر از آنها با من ارتباط برقرار می کنند. سه برابر بیش از دو است.”

بیشتر بخوان:  Mike Trout به همه یادآوری می کند که چرا او در AL MVP رقیب است

“تا زمانی که او به توپ می آید ، هنگامی که باز است ، هنگامی که باز نیست به توپ ضربه می زند. این همان دانکن رابینسون مورد نیاز ما است ، همان موردی که می خواهیم ، زیرا او در تمام طول سال اینگونه بازی می کند. و ما به او نیاز خواهیم داشت تا در مسابقه 6 پرخاشگرتر باشد.”

لیکران لبرون جیمز (23) و آنتونی دیویس (3) با هیت پم آدبایو (13) و جیمی باتلر (22) در زمین بازی می روند. در جریان پنجمین بازی فینال NBA در روز جمعه.

(مایک ارمن / گتی ایماژ)

شکی نیست که هر چقدر جیمز و دیویس عالی بودند ، آنها برای بستن سریال به کمک احتیاج داشتند. این درست از ثانیه های پایانی که توپ در دستان دنی گرین قرار گرفت برای یک ضربه آزاد که بد از دست رفت ، نمی تواند درست باشد. و این در مورد مارکیف موریس صدق می کرد ، که وقتی لیکرزها برای زدن توپ به پاس نیاز داشتند ، او را برگرداند.

بیشتر بخوان:  وسترن کنتاکی و مارشال اطلاعات پخش زنده زنده ، کانال تلویزیونی: چگونه فوتبال NCAA را از تلویزیون ، پخش اینترنتی تماشا کنیم

جیمز گفت: “آنها دامپزشك هستند.” “فکر نمی کنم خیلی به آنها گفته شود. من فکر می کنم آنها خیلی بهتر خواهند شد و نمی گویم امشب بازی های بدی انجام دادند. شبی که در دقیقه همه تلاش کردند در تیم بودند. ما فقط بعضی اوقات دچار شکست های ذهنی بودیم.”

بی احتیاطی دویت هوارد نیز یکی دیگر از بحران ها بود که لیکرز را با شش امتیاز هیت موظف کرد.

کنتاویوس کالدول-پوپ ثابت ترین بازیکن تیم لیکرز بوده است – او در دو بازی گذشته 31 امتیاز کسب کرده است که بالاترین امتیاز خود در مسابقات پی در پی از ژانویه است. او مانند رابینسون از نظر فاصله کف بسیار با ارزش بود.

بیشتر بخوان:  فرانک وگل از لیکرز از تماسهای دروغین دیرهنگام علیه هیت ناراحت است

او به لیکرز و بیشتر از بازیکنان نوبتی آنها احتیاج خواهد داشت.

چه راجون روندو باشد ، چه الکس کاروسو ، کایل کوسما ، گرین یا موریس ، اگر همه بازیکنان بزرگ عالی بازی کنند ، این عوامل می توانند در نهایت تیم باشند.

فقط از جیمی باتلر س askال کنید. او می داند که تنها نخواهد بود.

“ما قبلاً با هم بازی می کردیم ، می بردیم ، می باختیم ، مساوی می کردیم. او گفت ،” ما در این کار با هم هستیم. “و این همان چیزی است که در مسابقات به پیروزی می رسد. من فکر می کنم که روز و شب می تواند هرکسی باشد.

بیشتر بخوان:  جیسون مک کورتی از میهن پرستان تعجب می کند که آیا NFL و NFLPA به ایمنی بازیکن اهمیت می دهند؟

“مثل اینکه وقتی در زمین هستیم ، بیرون از زمین با هم هستیم. به همین دلیل برنده شدیم زیرا همه می خواهند دیگران موفق شوند.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y28mnby5
is.gd/WYLWed
shrtco.de/pSj5m
clck.ru/RKxiR
u.nu/pt-eh
ulvis.net/sUkP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Ed Orgiron پس از تلاش شرم آور LSU برای دفاع در یک باخت غیرمعمول به میزوری ناامید شد

ش اکتبر 10 , 2020
مربی تیم LSU ، اد اورگرون ، دفاع تیمش را “خجالت آور” توصیف کرد پس از اینکه ببرها در باخت 45-41 در میسوری اجازه 586 متری حمله کل را دادند. اورگیرون گفت: “ما نمی توانیم هیچ كسی را متوقف كنیم. در خط دفاعی نمایش واقعا ضعیف است.” “ما باید بهتر […]