فینال NBA: لیکرز در ششمین بازی خود برای کسب عنوان هفدهم میامی هیت را شکست داد


از طریق تاریکی و درام ، سوالاتی در مورد اینکه آیا شکوه لیکرز برای همیشه از بین رفته است ، امیدوار بود که روزی مانند این دوباره تکرار شود.

قهرمانی. تکه های کاغذ در سراسر زمین پاشیده شد. ستاره ای که در حال سیگار کشیدن است و از کاری که انجام می دهد لبخند می زند.

عصر یکشنبه ، لیکرز با پیروزی 106 بر 93 مقابل میامی هیت در بازی شش بازی فینال NBA برای هفدهمین بار قهرمان شد.

این بار آنها این کار را در سالن ورزشی میکی موس با دو فوق ستاره انجام دادند که برای احیای حق رای دادن آمده اند. آنتونی دیویس به دلیل لبران جیمز به وجود آمد.

در پایان یک فصل عجیب و غریب دلخراش – طولانی ترین فصل NBA تاکنون – جیمز چهارمین قهرمانی خود را به دست آورد. او در این دیدار تعیین کننده – اولین گل خود در این مجموعه – با 28 امتیاز ، 14 ریباند و 10 پاس گل هت تریک کرد. وی برای چهارمین بار در حرفه خود بالاترین افتخارات را در فینال دریافت کرد.

سپس ، او شکوه و عظمت خود را با مالک جنی باس ، مدیر کل راب بلینکا ، مربی فرانک وگل و همه هوادارانی که فقط نمی توانستند در آنجا باشند ، تقسیم کرد.

جیمز گفت: “وقتی به اینجا آمدم به جنی گفتم كه این امتیاز را به وضعیتی كه متعلق به آن است برگردانم.” “… ما فقط احترام خود را می خواهیم ، راب می خواهد به او احترام بگذارد ، مربی وگل می خواهد به او احترام بگذارد ، سازمان می خواهد به آنها احترام بگذارد ، ملت لیكر می خواهد به آنها احترام بگذارد.

بیشتر بخوان:  طوفان های آیووا از سال 1960 تاکنون اولین پیروزی خانگی خود را مقابل تیم اوکلاهما سانرز کسب کرده اند

“من احترام لعنتی خود را نیز می خواهم.”

این عنوان برخلاف بقیه نیست. در خانه یا جاده اتفاق نیفتاده است. هیچ هواداری وجود نداشت ، خصمانه یا دوستانه. سفر آشنایی به رینگ نبود. بسکتبال در یک حباب بود که از آنها در برابر همه گیری جهانی که کشور را فرا گرفته محافظت می کند. آنها در این پردیس در دنیای دیزنی اقامت کرده و خود را برای وجود روحیه ای خسته از نظر ذهنی ، با کمک دانش بزرگتر ماموریت خود ، تحت فشار قرار داده اند.

در حالی که لیکرز روز یکشنبه مسابقات قهرمانی NBA را در میامی هیت جشن می گیرند ، راخون رونو در حالی که جام لری اوبراین را برگزار می کند محافظت می کند.

(والی اسکالیگ / لس آنجلس تایمز)

جیمز می خواست این فرصت را برای تاریخ سازی داشته باشد. او می خواست داستانی را تعریف کند که هیچ کس دیگری نمی تواند آن را تعریف کند – داستان یک بازیکن بسکتبال فوق العاده که برای نجات لیکرز به لس آنجلس آمده است. او به یک طرفدار تردیدآمیز برخورد که نیاز به اثبات توانایی او در این کار داشت – آن نقاشی های دیواری بی روح که جرات می کردند جیمز متعلق به آنها باشد.

بیشتر بخوان:  صورتحساب ها به وقت تیتان ها ، پیش بینی ، کانال: نحوه زندگی با بخار ، تماشای مسابقه برنامه ریزی شده AFC سه شنبه شب

لبرون جیمز دوران با شکست و اولین مصدومیت جدی در زندگی حرفه ای خود شروع کرد. استعفای مجیک جانسون ، نماد لیکرز و سرپرست تیمی که جیمز را برای کار در لس آنجلس جذب کرد ، در بهار سال 2019 او را غافلگیر کرد و صبر او توسط یک گروه 20 نفره آزمایش شد که می خواستند او را تحت تأثیر قرار دهند اما نمی دانستند. چگونه

لیکرز برای ششمین سال پیاپی مقدماتی را از دست داد.

جیمز گفت: “این فکر که من چیزی دارم که ثابت کرده ام مرا تغذیه می کند.” “این یک و نیم سال گذشته از زمان مصدومیت به من دامن زده است. این باعث تغذیه من شده است زیرا مهم نیست که در این حرفه چه کاری انجام داده ام تا اینجا ، هنوز چند شک وجود دارد.”

بازنشانی در تابستان 2019 روان و بدون درد نبود ، اما زمینه را برای بهبودی اساسی فراهم کرد. او به جیمز همبازی ای را که آرزو داشت – گاهی اوقات علنا ​​- داد.

این ضرب المثل در NBA متوقف می شود: آنچه لیکرز می خواهد ، لیکرز آن را دریافت می کند.

اما ضرب المثلی مدرن در NBA جایگزین آن شده است – آنچه بازیکنان ستاره می خواهند ، بازیکنان ستاره نیز می گیرند. و این ستاره ها می خواستند مبلغ شوند.

هم تیمی های لیکرز آنتونی دیویس ، چپ ، و لبران جیمز پس از پیروزی در مسابقات قهرمانی NBA در روز یکشنبه ، خنده مشترکی دارند.

همتای او لیکرز ، آنتونی دیویس ، رفت و لبران جیمز پس از کسب عنوان قهرمانی NBA در روز یکشنبه ، خنده مشترکی را تجربه می کند.

(مارک ج. ترل / آسوشیتدپرس)

جیمز و دیویس در کنار هم عالی بودند.

بیشتر بخوان:  راس استریپلینگ شاهد مبارزه داگرها با عمق پرتاب است

دیویس گفت: “احترام بگذارید.” “دوستی واقعی. اما شما باید ما را در خارج از زمین ببینید. این غیرواقعی است.”

آنها از 27 مسابقه اول 24 پیروزی کسب کردند. آنها اصرار ورزیدند که تیم های قدرتمند را شکست نداده اند. آنها بعد از مسابقه منتظر بودند تا یکدیگر را ترک کنند ، مثل بهترین دوستان در زمین ، حتی اگر هدف جدی تری داشتند.

آنها در ماه دسامبر با آرامش عبور می کنند و تا ژانویه عبور می کنند. در تاریخ 25 ژانویه ، جیمز کوبه در زادگاهش برایانت ، فیلادلفیا ، از بریانت به عنوان گلزن تاریخ پیشی گرفت. برایانت در توییتر او را تبریک گفت.

در سفر برگشت ، دویت هوارد هم تیمی های خود را از کابوس بیدار کرد. هلی کوپتر برایانت در کالاباساس سقوط کرد. او و دختر 13 ساله اش جیانا به همراه هفت نفر دیگر درگذشت.

لیکرز قبل از ترک یکدیگر و بقیه شهر ، در باند فرودگاه گریه و بغل کرد. جیمز هواپیما را ترک کرد و با گریه سقوط کرد – شانه های عظیمش از هر نفس می لرزید.

نکات برجسته لیکرز در ششمین بازی فینال NBA ، قهرمان لیگ در برابر میامی هیت شد.

بیشتر بخوان:  آنتونی لین از توانایی گاس بردلی در اصلاح دفاعیات شارژر "مطمئن" است

در اواخر همان هفته در یک جلسه تیمی ، جیمز به هم تیمی های خود و همه افراد گفت که شانه های او به اندازه کافی باز است تا بتواند آنها را در این حین نگه دارد. تنها کاری که آنها باید انجام می دادند این بود که خود را معلق کنند.

این تیم به احترام زنده یاد برایانت تبدیل شد – او هرگز اجازه نداد که باخت خود را فراموش کند. بازیکنان بدشان نمی آمد. آنها استرس ناشی از اختصاص فصل خود به آن را می خواستند. آنها پیراهن های مشکی چاپ شده مار را به تن کردند.

آنها کاری کردند که او بیش از همه به خانواده اش اهمیت می داد – آنها برای پیروزی برگشتند.

وقتی بیماری همه گیر COVID-19 فصل را مختل می کند ، آنها منتظر می مانند. و هنگامی که اتحادیه ملی بسکتبال طرح حباب ها را تهیه کرد ، جیمز هیچ تردیدی در پیوستن به این تیم نداشت.

وقتی به آنجا رسید ، از آن متنفر بود.

جیمز گفت: “اگر فراز و نشیب های حباب را نداشته باشی ، انسان نمی شوی.” “بعضی اوقات از خودم می پرسیدم ، آیا باید اینجا باشم؟ آیا این ارزش فداکاری خانواده ام را دارد؟”

او روزهای ابتدایی دخترش را در کودکستان ، شانزدهمین سالگرد تولد پسرش ، از دست داد. تا جایی که می توانید با FaceTime در ارتباط باشید.

بیشتر بخوان:  آجای ویلسون ، مهاجم لاس وگاس اسس ، WNBA MVP نام گرفت

جیمز گفت: “به دلایلی عجیب ، من موفق شدم چیز اصلی را به عنوان اصلی نگه دارم.” “وقتی در مورد همه چیزهایی که از دست داده ام صحبت کردم ، آنها نیز این را فهمیدند ، و این امر کار را برای من بسیار آسان کرد.”

بعد از هرچیزی که در پانزده ماه گذشته پشت سر گذاشته است ، هیچ چیز مانع رسیدن به عنوان قهرمانی نمی شود.

او در تاریخ NBA بیش از هر کس دیگری پلی آف بازی کرده است – او می دانست که چه چیزی طول می کشد. او به 10 فینال رسیده است – بیش از هر بازیکن فعال.

او لیکرز را به پنج مسابقه هدایت کرد تا در Portland Trail Blazers ، Houston Rockets و Denver Nuggets پیروز شود.

سپس وقت آن فرا رسید که با سازمانی که به او آموخته چگونه قهرمان شود ، مقابله کند.

بازیکنان و مربیان لیکرز پس از غلبه بر میامی هیت در روز یکشنبه ، قهرمانی NBA را جشن می گیرند.

بازیکنان و مربیان لیکرز پس از غلبه بر میامی هیت در روز یکشنبه ، قهرمانی NBA را جشن می گیرند.

(والی اسکالیگ / لس آنجلس تایمز)

میامی هیت از جیمز نمی ترسید. قرار نبود آنها در فینال باشند. آنها به عنوان پنجمین نفر در کنفرانس شرقی ، با هدایت جیمی باتلر ، ستاره آتش سوزی که تابستان گذشته آنها را کنجکاوانه انتخاب کرد ، و گروهی از بازیکنان جوان و با استعداد که باتلر به آنها اعتقاد عمیق داشت ، به عنوان پنجمین نفر در مرحله پلی آف وارد مرحله پلی آف شدند.

بیشتر بخوان:  برنامه تلویزیونی لیگ قهرمانان اروپا UEFA Champions League 2020-201 ، نتایج: برندگان بایرن و لیورپول ؛ رئال مادرید یک امتیاز را ذخیره می کند

و به نظر می رسید که آنها پس از باخت در مسابقات 1 و 2 به خصوص پس از از دست دادن مصدومیت تازه واردان پم آدبایو و گوران دراگیچ جان خود را از دست دادند. آنها در واقع از مرگ دور بودند.

آنها دوباره آنها را مقابل لیکرز زدند. آنها مسابقه های 3 و 5 را انتخاب کردند. آنها اشتباهات لیکرز را به یک چرخش پر هزینه تبدیل کردند و یک ساقی بازی کردند تا اینکه او به سختی از جای خود ایستاد. او به اولین بازیکن تاریخ NBA تبدیل شد که در اولین فینال NBA دو امتیاز 30 امتیاز سه گانه کسب کرده است. او با پیوستن به جیمز ، تنها نفر دوم بود که در فینال به این مهم دست یافت.

در پایان ، لیکرز به یاد می آورد که چه کسانی هستند.

مطمئناً آنها بخشی از زرق و برق این امتیاز بودند ، اما همچنین یک تیم دفاعی قدرتمند بودند که می توانستند بر حریفان مسلط شوند. راجون روندو شنبه شب در یک جلسه تیم آنها را یادآوری کرد.

در بازی 6 ، لیکرز در نیمه اول یک مسابقه از Heat را با 36 امتیاز رزرو کرد. باتلر 12 امتیاز را در بازی ذخیره کرد. او دو دقیقه دیگر بیرون است و لیکرز برای جشن گرفتن آماده می شود.

ستاره های لیکرز هم چک کردند.

دیویس به عقب صحنه پرسه زد و جیمز به دنبال او رفت. دیویس او را به خاطر نرم بودن برای گریه مسخره کرد. آنها با بغل جیمز به دور گردن دیویس ظاهر شدند و هر دو لباس پوشیده و لبخند زده بودند.

این موضوع به یاد جیمز افتاد که احساس کرد اولین قهرمانی خود را به دست آورده است.

دیویس گفت: “وقتی من مشورت کردم ، او این باور را داشت که ما فرصت داریم همه چیز را برنده شویم.”

هر روز که با جیمز می گذشت ، هر روز بیشتر به او ایمان می آورد. شواهد صحت او در دادگاه فلوریدا پوشیده از ضایعات رنگی فنجانی شکل بود.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yx9urmsk
is.gd/I5Q3qZ
shrtco.de/i1bLa
clck.ru/RLkS4
u.nu/li8v8
ulvis.net/07iO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ستاره MLB پس از شکست فصل بعد رندی آروزارینا از کجا آمده است

د اکتبر 12 , 2020
1:20 صبح ET پدرو گومزMLB نزدیک پدرو گومز از ESPN تقریباً هر روز از سال 1992-1997 برای اخبار San Jose Mercury News و Sacramento B. در Oakland A Home and Away فعالیت می کرد. او سپس به یک نویسنده ملی بیس بال و بعداً یک ستون نویس عمومی در جمهوری […]