قطع ارتباط بین میلیاردرها در راس سازمان سیکسرز و طرفداران


قطع ارتباط بین میلیاردرها در راس سازمان سیکسرز و هواداران در ابتدا در NBC Sports Philadelphia ظاهر شد

سعی کردم بگذارم سر بخورد. راستش را بخواهید ، یک روز پس از پیشنهاد ناموفق سیکسرها برای تغییر شکل آبشار پنس لندینگ با یک صحنه جدید و بیشتر ، کیت پامپوی از The Inquirer این مورد را رها کرد:

حتی سه هفته بعد از جابجایی غم انگیز سیکسرز از دور اول ، متوجه شدید که ثروتمندان واقعاً ثروتمندتر می شوند. شریک زندگی جوش هریس و شریک محدود مایکل روبین که ارزش خالص خود را افزایش می دهند ، نباید مانند من اشکالی ایجاد کند ، اما قطع ارتباط برای من دنیای باطنی است که فکر می کنم میلیاردرها در آن زندگی می کنند و این چقدر با زندگی مردم روزمره ، به ویژه فاصله دارد طرفداران Sixers.

بیشتر بخوان:  در حالی که تیم ها در آخر هفته افتتاح اعتراض می کنند ، کالین کاپرنیک به "تبلیغات" NFL حمله می کند

به هیچ وجه این مالکان ثروتمند نمی توانند با وجود یقه آبی یک طرفدار متوسط ​​Sixers ارتباط برقرار کنند. در حالی که آنها مشغول شنیدن پول Scrooge McDuck از طریق برگه های سبز خود هستند ، اکثر طرفداران در محدودیت آخرین لحظات Joel Embiid یا استعداد پرش شوت بن سیمونز زندگی می کنند و می میرند.

آنچه من می گویم Sixers خیلی بیشتر از لنگرگاه سرمایه گذاری ورزشی شما است. این یک تیم با هواداران پرشور و درگیر است که دارای تاریخ و سنت عمیقی است. از برخی جهات ، وظیفه مالکان این است که خودشان را به هواداران تشکر کنند. به ویژه هنگامی که آنها برای رسیدن به اجلاس NBA رویکرد غیرمتعارف را امضا می کنند. از دست دادن ساختاری ، حمل و نقل تانک ، هرچه می خواهید آن را بنامید ، طرفداران Sixers از پس آن برآمده اند ، اما هنوز تضمین خروج از طرف دیگر را ندیده اند.

بیشتر بخوان:  Ehlinger شماره 14 تگزاس را نسبت به UTEP 59-3 بالاتر می برد

مهم نیست که مالک این تیم باشد ، وفاداری هواداران Sixers تردیدی نیست. چه fanbase را می شناسید که بتواند روز انتخاب پیش نویس قرعه کشی را به یک رویداد تبدیل کند و آنقدر هیجان زده شود و یک مهمانی لگدی را جشن بگیرد؟

آیا مالکان باید از fanbase دلجویی کنند؟ نه. آیا شرط لازم است؟ اینطور نیست اما باید باشد. هواداران کالا را می خرند ، بلیط ها و امتیازات را می پردازند و پول سخت خود را برای حمایت از تیم پایین می آورند.

طرفداران Sixers منحصر به فرد ، پویا و آزمایش شده از طریق مجموعه ای از پیچ و تاب ها هستند که لیاقت فیلمنامه هالیوود را دارند. آنچه شایسته آنها است ، صاحبان میلیاردر آنها هستند تا اطمینان حاصل کنند که آنها با تغییر ساختار فعلی خود ، که انتظار می رود همه چیز از دفتر جلو تا آخرین مرد نیمکت نشین را به درستی تحقق ببخشند.

بیشتر بخوان:  الکساندر زورف در نیمه نهایی Open US پابلو کاررانو بوستا را شکست داد - همانطور که اتفاق افتاد | ورزش

لیست های Forbes برای صاحبان میلیاردر جالب است ، اما طرفداران Sixers در جستجوی حلقه های مقدس هستند. تیم Sixers آغشته به شامپاین برای تکمیل “روند” جایزه لری اوبراین را بالا می کشد.

هرچیزی کوتاه از آن و میلیاردهای هریس و روبین تقریباً به اندازه کافی نخواهد بود که هواداران سیکسرز را به دلیل از دست دادن شانس قهرمانی بازپرداخت کنید. بیایید امیدواریم که همه ما روزی بتوانیم در رژه سیکسرز در خیابان برود حضور پیدا کنیم و از همه آنچه از Furkan تا Fultz ، Wroten تا Redick اتفاق افتاده بخندیم.

بیشتر بخوان:  قایق های تندرو در رویداد جام اقیانوس در جنوب کالیفرنیا از دریا عبور می کنند
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کیلیان امباپه به پی اس جی می گوید که قصد دارد در سال 2021 ، هر گزارش ، آنجا را ترک کند. لیورپول ، رئال مادرید و دیگران در حالت آماده باش

ی سپتامبر 13 , 2020
گتی ایماژ کیلیان امباپه ، مهاجم فوق ستاره پاری سن ژرمن به باشگاه خود گفته است که طبق پایان قصد دارد در پایان فصل جدا شود. ساندی تایمز. بر اساس این گزارش ، هدف وی انتقال به لالیگا یا لیگ برتر است که رئال مادرید ، بارسلونا ، لیورپول ، […]