قمار مخاطره آمیز تام بردی مقابل درو بریز ، مقدسین شکست خورد


تام بردی قبل از سفر بزرگ خانوادگی خود از نیوانگلند به تامپا ، وسایلش ، فوتبالش ، شش حلقه Super Bowl ، همه چیز به جز AFC East را بوکس و بسته کرد. چه شرم آور است که او نتوانست لشکر مورد علاقه خود را با خود بیاورد.

آیا اولین رانندگی 85 حیاطی بردی و غوطه وری دو حیاطی باقی مانده از زندگی خود در روز یکشنبه را دیدید؟

فکر می کنید چند بار یک تیم AFC East می توانست همانجا فرماندهی خود را انجام داده و در یک روز طولانی در دفتر استعفا دهد در حالی که بردی با هزینه آن تیم بنای یادبود دیگری برای خود ساخت؟

اما نیواورلئان ساینتس نیویورک جت ، یا میامی دلفین ها ، یا حتی بوفالو بیلز نیستند ، که ممکن است امسال واقعاً آنقدر قدرت داشته باشد که بتواند برای اولین بار در بیش از یک ربع قرن در یک بازی پلی آف پیروز شود. مقدسین فقط یک تیم نیستند. آنها یک برنامه هستند نه نوع برنامه New England Patriot ها ، اما با این وجود یک برنامه.

بردی از زمانی که در ده بزرگ بازی می کرد با یکی از آنها روبرو نشده بود. در داخل Superdome روز یکشنبه ، درست بعد از اینکه بیل بلیشیک مرحله آخر حرفه خود را باز کرد – با کم نیوتن در خط حمله – با غلبه بر رایان فیتزپاتریک و دلفین ها ، بردی سعی کرد درو بریز ، سالن رای اول را شکست دهد معروف تر ، با یک تیم Buccaneers Tampa Bay که دارای قدرت شلیک بسیار بیشتری نسبت به بردی سال گذشته در نیوانگلند بود ، تبلیغ کرد.

بیشتر بخوان:  رتبه بندی بیس بال خیالی اوایل سال 2021: 20 نفر برتر هنوز هم در پایگاه 2 Ketel-Mart ، خوزه آلتوف

دردناک است که ممکن است امتیاز نهایی 34-23 برای بردی ایجاد شده باشد ، به خصوص پس از اینکه بلیشیک با نتیجه 1-0 شروع به کار کرد و پس از آن همه نوع ستایش را برای نیوتن (دو تاشو عجولانه) تحسین کرد ، جای تعجب نیست. بریز و شان پایتون در هر دو فصل گذشته 13 بازی را با هم بردند. آنها شش عنوان قهرمانی NFC South را از جمله سه قهرمانی گذشته به دست آورده اند و در هفت فصل 11 بازی یا بیشتر به دست آورده اند.

این همیشه بخشی از قمار بردی بود که هرگز چندان منطقی نبود. و به همین دلیل است که در آخرین س heالی که او در ژانویه گذشته به عنوان یک پاتریوت مطرح کرد ، پس از باخت در مرحله پلی آف به تیتان ها ، از بردی پرسیدم که چرا از لشگری که 11 بار به پیروزی رسیده بود دور می شود و هنوز هم صاف ترین مسیر را برای او فراهم می کند به Super Bowl برگردید.

بردی طولانی جواب نداد که شامل این مشاهده خوش خیم از طریق لبخند نازک بود: “من دو دهه دوست داشتم برای این تیم بازی کنم و در بسیاری از بازی ها برنده شوم. و دوباره ، نمی دانم حرکت به جلو چگونه است ، بنابراین ما فقط آن را روز به روز می گیریم. ” این بازیکن خط حمله از خبرنگاران تشکر کرد ، خم شد تا کیفش را تحویل بگیرد و پس از در آغوش کشیدن هم تیمی خود ، دیوین مک کوورتی و نجوا با او گفت: “فردا می بینیم” ناپدید شد.

بیشتر بخوان:  UCF در مقابل ممفیس: پیش بینی ، انتخاب ، احتمال ، توزیع نقطه ، خط ، بازی فوتبال ، پخش مستقیم ، زمان شروع

فردایی در فاکسبورو ، ماساچوست وجود نخواهد داشت – نه بعد از اینکه بردی تصمیم گرفت ، به قول یکی از منابع نزدیک به او ، بعد از 20 سال “بلیچیک بیرون” باشد. یک منبع جداگانه بعد از فصل 2017 گفت که بردی می خواهد از بلیچیک جدا شود. فقط دو سال دیگر طول کشید تا مدارک را تنظیم کند.

و این خوب است. بردی و بلیچیک به این نتیجه رسیدند که چالش های جدید را ترجیح می دهند ، و ما همه باید بیشتر وقت خود را صرف تعجب از این واقعیت می کردیم که با وجود استرس زیاد ، ازدواج آنها 20 سال طول کشید و زمان کمتری برای تعجب بود که چرا آنها به 21 سالگی نرسیدند.

بردی می تواند به خودش بگوید که ، در سن 43 سالگی ، او از شدت 24/7 ، سالانه 365 روز در سال Belichick استراحت ، و لمس و تاریخچه سبک تر ، خنده دار مرد بروس Arians با پیتون منینگ ، بن روتلیسبرگر ، اندرو لاک و کارسون پالمر او را به عنوان پادزهر کامل تبدیل کردند ، حتی اگر Arians یک پیروزی پس از فصل به نام خود به عنوان سرمربی داشته باشد ، 30 کمتر از Belichick.

بیشتر بخوان:  آرون دونالد با س questionال در مورد دفاع جدید رامس روبرو نخواهد شد

اما با فرض اینکه هدف اصلی بردی به عنوان یک قهرمانی هفتم باقی بماند ، کوهی که حتی مایکل جوردن از آن صعود نکرده است ، درک او از پرش به یک مسابقه قفس دسته ای با مقدسین سخت بود. درک روز یکشنبه دشوارتر بود ، پس از آنکه بردی دو مهار شکنجه را پرتاب کرد ، اولی روی توپی که بالای سر مایک ایوانز حرکت می کرد ، نفر دوم روی پاس به سمت حاشیه پشت جاستین واتسون و توسط جانوریس جنکینز ، که آن را بازگرداند ، رهگیری کرد برای لمسی که نیو اورلئان را با سه امتیاز پیش انداخت.

آریان در اولین رهگیری: “مایک درست خواند”.

آریان در رهگیری دوم: “تصمیم بد”.

آریان ها در چک های بردی خط را صدا زدند: “بعضی خوب بودند ، بعضی خوب نبودند.”

خیلی به آن لمس سبک تر و خنده دار مرد علاقه دارد.

اگر بردی از ارزیابی مربی جدید خود آگاه بود و از آن احساس سرگیجه می کرد ، به کنفرانس خبری ویدیویی پس از بازی خود راه نداد. بردی از رهگیری های خود پذیرفت: “آنها پرتاب های بدی بودند.” او بیش از یک بار گفت که نیاز به “انجام کار بسیار بهتر” دارد. در مورد هیاهوی فراگیر بازیگران ستارگان Bucs ، بردی گفت: “مهم نیست که شما چقدر استعداد دارید اگر یک رهگیری را برای یک لمس انجام دهید. من باید این را تصحیح کنم.”

بیشتر بخوان:  جو بارو ممکن است بعد از دو بازی اول تاریخی راضی نباشد ، اما این رقم ها خود گویای آن است

این همان چیزی نبود که بردی امیدوار بود وقتی به محض ورود ، سایه های تیره و پیراهنی به رنگ کرم رنگ را که حاوی پیام “TB X TB، Season One، 2020، LFG” بود ، از قسمت Superdome عبور کرد. او مانند پدر جوانی خوشحال بود که دیگر برای کار مجبور نبود کت و کراوات و پالتو بپوشد.

اگر بازپرس بلیشیک و نیوتن را بمباران می کردند ، این بازکن ممکن است برای بردی راحت تر باشد. در عوض ، نیوتن توپ را به خوبی مقابل میامی انداخت ، این دو امتیاز را به خود اختصاص داد و بیش از هر خط حمله پاتریوت ها از سال 1977 ، سال تولد بردی ، بیش از هر یارد (75) توپ زد.

بلیچیک گفت: “کم برای ما عالی بوده است … او یک بازیکن بسیار بسیار فداکار است.” “او یک هم تیمی عالی است. او واقعاً روزانه احترام همه را به خود جلب کرده است. او فقط به تلاش خود برای کمک به تیم ما ادامه می دهد و این واقعاً همان چیزی است که شما می توانید از هرکسی بخواهید ، و او به طور مداوم این کار را می کند ، خود را حفظ می کند و تیم اول. بنابراین ، من فکر می کنم که او کار فوق العاده ای در آنجا انجام داده است … “و در ادامه.

اعضای خانواده و دوستان بردی مدتها بود که از امتناع بلیچیک برای جنجال بردن از بازیکن حق رای خود خسته شده بودند ، که چند سال پیش با یک دست ضرب شده در یک بازی عنوان کنفرانس مقابل جکسونویل پیروز شد ، اما فقط برای اینکه بلیشیک تلاش سورئال را با گفتن “ما” به حداقل برساند. در اینجا درباره جراحی قلب باز صحبت نمی کنم. “

بیشتر بخوان:  درک کار از Raiders در نیمه اول 59 و 72 متری TD را شلیک کرد

با شروع آژانس آزاد ، برخی از افراد در داخل سازمان میهن پرستان می خواستند که بلیشیک به طور موقت این عمل سختگیرانه را کنار بگذارد و عشق را به بردی بیندازد ، اگر فقط در یک گفتگوی خصوصی ، سعی کند او را دوباره به دست آورد. این هرگز اتفاق نمی افتاد. بردی انتخاب خود را انجام داد و شش ماه بعد در آنجا بود ، رنگهای Bucs را در Superdome پوشید و به نظر می رسید عجیب و غریب به نظر می رسد جوردن در رنگ های جادوگران واشنگتن در شب بازگشایی بزرگ سال 2001 خود در داخل باغ مدیسون مربع.

خلیج تامپا مانند تیمی از نامهای خیمه شب بازی که به هم سیلی زده بودند بازی می کرد و بردی و دوست قدیمی اش راب گرونکوفسکی مانند چند گردشگر گمشده که از خیابان بوربن سرگردان بودند ساخته بودند. آریان گفت که این تنظیم بدون فن – که توسط شیوع ویروس کرونا انجام شده است – یک فضای بازی کاملاً بدون هیچ انرژی ایجاد می کند ، و بازیکن خط حمله او موافقت کرد و گفت بازی به عنوان یک هیاهو احساس می شود.

اما مطمئناً این تقابل حساب شد. این رکورد نشان خواهد داد که بردی پیرترین مردی است که در NFL موفق به گلزنی شده است و از جمله فصل بعد ، او اکنون بیش از هر بازیکن خط حمله در تاریخ لیگ (327 بازی) بازی کرده است. همچنین نشان خواهد داد که بردی این دوئل را بین پرکارترین پاسورهای NFL تاکنون از دست داده است ، اولین دوئل لیگ بین 40 بازیکن شروع کننده.

بیشتر بخوان:  تالار مشاهیر بیس بال جو مورگان در 77 سالگی درگذشت

بله ، بردی قبل از این بازی به گیرنده های جدید خود به یک فصل و پیش فصل کامل احتیاج داشت. اما بیش از این ، شاید او به نوعی حریف مقدماتی تقسیم نیاز داشت که می توانست در نیوانگلند زندگی کند. بردی در تمام 9 فصل خود در Super Bowl قهرمان AFC East شد و یک کارت وحشی بدست آورد. میهن پرستان او مجبور شدند چهار بار در دور وایلد کارت بازی کنند و فقط یک بار حتی به بازی قهرمانی کنفرانس راه یافتند.

قالب playoff تجدید نظر شده باعث کاهش ارزش دانه شماره 2 می شود ، زیرا فقط به دانه شماره 1 خداحافظی می کند. این سیستم جاده را سخت تر کرده است و بردی هرگز در بخش خود با مربی برنده Super Bowl مانند شان پایتون روبرو نشده است. او هرگز در بخش خود با یک مهاجم برنده سوپر کاسه مانند درو بریز روبرو نشده است. (برت فاور در سال 2008 برای جت ها بازی می کرد ، اما بردی تقریباً تمام فصل را بیرون بود.)

تام بردی ممکن است از این باخت خوب شود ، 13-3 برود و رینگ هفتم خود را بدست آورد. فقط اینكه یكشنبه بی رحمانه به او یادآوری كرد كه انجام AFC شرق آسانتر بود.


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گردهمایی های 47 ساله استوارت سینک برای پیروزی در Safeway Open

د سپتامبر 14 , 2020
سرانجام انتظار طولانی مدت استوارت سینک به پایان رسید. همچنین لازم نیست نگران انتخاب شدن به عنوان یک شرور باشد ، مانند موردی که سینک از تام واتسون ، طرفدار محبوب خود برای برنده شدن در مسابقات آزاد بریتانیا در 2009 برخوردار بود. جرقه یک بازی کوتاه قدرتمند ، سینک […]