قهرمانی لیکرز یک کودتای واقعی برای جنی باس بود


اولین چیزی که جنی باس احساس کرد این بود که بازی شش از فینال های NBA به پایان خود نزدیک شد. آن لحظه برنده شدن عنوان لحظه ای بود که منتظر آن بود – لحظه ای که مطمئن نبود هرگز به دست نخواهد آورد. او توسط بازیکنانی که او را به موفقیت رساندند و هوادارانی که با او منتظر بودند هیجان زده شد.

سپس به ذهنش خطور کرد که باید کاری انجام دهد.

رئیس روز بعد گفت ، “من سخنرانی خوبی در جمع ندارم ، بنابراین نگران بودم که یک وضعیت وحشتناک تئاتر داشته باشم و کلمات را پیدا نکنم.” “با تماشای مهمانی های مشترک آنها ، این تیم به اندازه هر تیمی که دیده ام نزدیک است.”

او فقط برخی از ایده ها را در صورت بازگشت ، و هنگامی که او راه خود را به دادگاه ، کلمات به او بازگشت. سپس لبرون جیمز او را در حالی که محکم بغل کرده بود با برخی از کلمات خودش پیدا کرد.

او به او گفت که آنچه را که برای آن آمده بود انجام داد. این همان چیزی است که ما می خواستیم به آن دست یابیم و آن را نیز به دست آوردیم ، یادم می آید هنگام بیان افکار خود ، او گفت. وقتی او صحبت می کرد لبخند زد و سرش را تکون داد و چشمانش را به روی عده ای بست.

رئیس گفت: “من فکر می کنم که آن آغوش طولانی اجازه می داد او را بمکد.” “او اکنون بسیاری از مسابقات قهرمانی را به دست آورده و می داند که باید آن لحظه ها را گرامی داشت و شناخت.”

این چیزی است که شما نیز می دانید.

عصر یکشنبه ، رئیس به عنوان اولین مالک زن غالب در مسابقات قهرمانی NBA تبدیل شد.

وی گفت: “امیدوارم آخرین مورد نباشد.”

او فصلی از تاریخ حق رای دادن را که شامل گزینه های دشوار و دست اندازها بود ، بسته و یکی از قسمت های پدرش به حق رای دادن در NBA تبدیل شد. توانایی رهبری وی زیر سوال رفت ، دوستی های وی مورد بررسی قرار گرفت و حلقه او به گروه کوچکتری از افراد که احساس می کرد می تواند به آنها اعتماد کند ، محکم شد.

“کاری که او انجام می دهد این است که او رانندگی با ترکیبی واقعا نادر از شجاعت و دلسوزی انجام می دهد.”

راب بلینکا ، مدیر کل لیکرز و نایب رئیس عملیات بسکتبال

بیشتر بخوان:  دیلن باندی در پیروزی فرشتگان یک 12 فصلی را تجربه می کند

جنی رئیس در سال 2017 ، زمانی که در لیکرز تغییر می کند ، عکس می گیرد.

(والی اسکالیگ / لس آنجلس تایمز)

من در جیمز راهنمایی یافتم. “من از طریق آنچه که من گذراندم ، تیرکمان ، تیر و مردم گذشتم ، [James] رئیس حتی در سخنرانی خود گفت – حق رای احترام می خواهد ، دفتر جلو احترام می خواهد ، مربی وگل ، او احترام لعنتی خود را می خواهد. “رئیس گفت:” هنگامی که من زیر آتش بودم و مطمئن نبودم که چه اتفاقی برای من خواهد افتاد ، به قدرت او در آن فکر می کنم. اجازه ندهید که این حکم کند که او چگونه به چیزی پاسخ می دهد. او به خودش وفادار می ماند.

“من آموخته ام که این چیزی است که همه باید برای رسیدن به آن تلاش کنند. به عقاید خود وفادار باشید و به حرف منتقدان خود گوش ندهید.”

::

وقتی پدرش ، جری باس ، لیکرز را در سال 1979 خریداری کرد ، بوستون سلتیکس 13 قهرمانی کسب کرد ، بیش از دو برابر قهرمانی لیکرز ، و بسیاری از آنها به هزینه آنها درآمد. پادشاهان بسکتبال در غرب زندگی نمی کردند و او می خواست این وضعیت را تغییر دهد.

با هدایت وی ، تیم 11 عنوان کسب کرد. طولانی ترین خشکسالی آنها 12 سال ، بین سالهای 1988 و 2000 بود. آنها فقط دو بار در مسابقات مقدماتی غایب بودند.

جری باس در سال 2013 درگذشت و این حق رای دادن را به فرزندان خود سپرد. او می خواست جنی به عنوان مالک کنترل کننده و جیم برای اجرای عملیات بسکتبال باشد.

بیشتر بخوان:  سیم معافیت از فوتبال فانتزی برای NFL هفته 2

در آن تابستان ، لیکرز نتوانست دویت هوارد را در آن زمان به عنوان یک مرکز ستاره ای حفظ کند. در بهار سال 2014 ، جیم قول داد که لیکرز ظرف سه سال برای قهرمانی رقابت کند.

اما لیکرز باید کمک می کرد و آنها نمی توانستند این کار را انجام دهند. نمایندگان آزاد کارملو آنتونی در سال 2014 نه و لامارکوس آلدریج در سال 2015 نه گفتند. تابستان بعد ، وقتی سقف حقوق و دستمزد جهش کرد و منجر به معاملات زیادی برای بسیاری از بازیکنان شد ، لیکرز پول خود را صرف Lol Ding و Timofey Mozgov کرد. این درد او را دید که لیکرز دیگر مقصد مطلوبی نیست. این ، همراه با تغییرات مداوم در آموزش که به نظر منطقی به نظر نمی رسید ، او را ناامید کرد.

با پایان یافتن برنامه اعلام شده برای جیم رئیس ، جنی ، مدیر کل میچ کوپچاک و مدیر ارتباطات سابق جان بلک وی را اخراج کردند. وی مجیک جانسون را به عنوان رئیس عملیات بسکتبال تیم نصب کرد و راب بلینکا را به عنوان مدیر کل منصوب کرد.

رئیس می گوید که او نمی تواند در مورد افرادی که تیم بسکتبال را اداره می کنند تحقیق درستی انجام دهد ، زیرا این امر به خواهران و برادرانش جیم و جانی گفته بود. آنها در تلاش بودند تا او را سرنگون کنند.

وی گفت: “کاری که برادرم در تلاش بود انجام دهد این بود که من از حاکمیت تیم کنترل نکنم.” “… او یک تیم حقوقی پیدا کرد که در تلاش بود یک روزنه پیدا کند تا من را از آن موقعیت خارج کند و تیم بهم ریخته بود.”

چند هفته بعد ، تلاش برای کودتا علنی شد که وکلای جنی راهی برای کنترل مجدد او پیدا کردند.

این حادثه منجر به ایجاد شکاف در اعتماد شد و رئیس را به افرادی تبدیل کرد که سالهاست او را می شناسد. او جانسون را از دوران نوجوانی می شناخت. او سالها بود که بلینکا را می شناخت زیرا او نماینده کوبی برایانت بود.

بیشتر بخوان:  تگزاس و اوکلاهما و جاذبه ها و صداهای Red River Showdown بی نظیر است

بلینکا گفت: “کاری که او انجام می دهد این است که او با ترکیبی واقعاً نادر از شجاعت و شفقت رهبری می کند.” “من فکر می کنم فرهنگ لیکرز ما این است که اطمینان حاصل کنیم بازیکنان هر آنچه برای موفقیت لازم دارند را دارند و این یک سازمان بازیکن محور است که اولین سازمان بازیکن است. این فرهنگ ما است و آن را تعریف می کند.”

::

در سال 2017 ، هنگامی که دیترویت پیستونز در حالی که در آژانس رایگان کار بود ، دیترویت پیستونز حقوق وی را رها کرد ، بلینکا با Kentavious Caldwell-Pope قرارداد امضا کرد. این فرصتی بود تا جیمز کمپ عملکرد داخلی تیم را نشان دهد – به عنوان باب کالدول توسط Kluch Sports Rich Ball ، یکی از دوستان و شریک قدیمی جیمز. پل در مسابقات لیکرز به یک بازیکن ثابت تبدیل شد و اغلب با رئیس می نشست.

MVP فینال NBA ، LeBrn James و GM Rob Belinka هفدهمین قهرمانی NBA لیکرز را جشن می گیرند.

MVP فینال NBA LeBrn James و GM Rob Pelinka هفدهمین قهرمانی NBA لیکرز را جشن می گیرند.

(والی اسکالیگ / لس آنجلس تایمز)

لیکرز در آن سال نیز دست و پنجه نرم کرد و برای پنجمین سال در پلی آف حضور نداشت. در آن تابستان ، جیمز تصمیم گرفت به آنها ملحق شود ، به امید احیای امتیاز آزار دیده. او تصمیم نهایی خود را پس از ملاقات با جانسون گرفت ، که به میدان کمک کرد تصمیم جیمز را تأیید کند.

باس و جیمز اصلاً یکدیگر را نمی شناختند. هشت ماه بعد ، آنها در اولین شام خود در زمانی دیدار کردند که مشخص شد لیکرز دوباره دیدارهای مقدماتی را از دست می دهند. جیمز به او گفت که او در حال مطالعه حق رای دادن بود و اینکه پدرش چگونه آن را به آنچه تبدیل شده تبدیل کرده است.

وی گفت: “حرف او برای من این بود كه واقعاً ویژه بود كه او تو را مسئول چیزی می ساخت كه آنقدر ساخته و از آن مراقبت می كردی كه خود تو بودی كه آن را تعیین كردی.” “لبرون یک رهبر است ، او می داند چگونه انگیزه ایجاد کند. فکر می کنم او این عظمت را به من یادآوری می کرد. ما به نوعی جایی را که می رفتیم از دست دادیم و سعی کردیم او را به جایی که بودیم برگردانیم ، چیزی است که او می خواست بخشی از آن باشد.”

بیشتر بخوان:  پیش نمایش هفته 9 بیس بال فانتزی: 10 پارچ خواب برتر شامل مایکل پیندا و دیوی گارسیا هستند

یک ماه بعد ، جانسون در طی یک کنفرانس مطبوعاتی دست ساز در روز آخر فصل استعفا داد بدون اینکه به هیچ یک از آنها بگوید که قصد چنین کاری را دارند.

رئیس گفت: “اگر همه چیز او را آزار می داد ، من هرگز نمی دانستم و امیدوارم كه مدتی را به من بگوید كه چه چیزی او را اذیت كرده است.” “زیرا من جادو را دوست دارم و نمی خواهم آن را در هر نوع بدبختی ببینم.”

روابط آنها همچنان پابرجاست و باس ثبات سازمان را برای ورود جیمز به جانسون می داند.

بار دیگر ، مدار او محکم شد.

این فیلم براساس لیندا رامپس ، کسی بود که دهه ها با او کار می کرد و پدرش نیز به او اعتماد داشت. مردم شروع به تماس گرفتن با رامبیس “صاحب سایه” تیم کردند و از خود پرسیدند که چرا و تا چه حد او قدرت سازمان را دارد.

رئیس گفت: “من فکر می کنم افرادی هستند که ممکن است از زنان در موقعیت های قدرت ناراحت باشند.” “آنچه باعث تحریک دیگران شد و شروع به نفرت و یا پرتاب گل و لای کردند ، و او را صاحب سایه خواندند ، مواردی از این قبیل تحقیرآمیز و دلسردکننده بود. دردناک بود. اما این ماموریت را به هیچ وجه تغییر نداد. تغییری در روند کار ما ایجاد نکرد. باعث شد من اینگونه نباشم.” من به او اعتماد دارم. هیچ چیز نمی تواند اعتماد به نفس 30 ساله را از بین ببرد. “

جنی باس ، مالک مشترک لیکرز ، و مدیر عامل تیم ، لیندا رامپس ، قبل از بازی دوم NBA FInals در تصویر.

جنی باس ، مالک مشترک لیکرز ، و مدیر عامل تیم لیندا رامپس ، تصویر قبل از بازی دوم NBA FInals.

(والی اسکالیگ / لس آنجلس تایمز)

در نزدیكی باس كورت رامبیس همسر لیندا و بازیکن و مربی سابق لیكرز ، خواهر و برادر كوچكتر او جوی ، فرماندار علی البدل و معاون رئیس تحقیق و توسعه و جسی ، دستیار مدیر كل و مدیر پیشاهنگی حضور داشتند. همچنین ، تیم هریس ، مدیر عامل گروه و رئیس عملیات بازرگانی.

بیشتر بخوان:  Fantasy Football Week 2 Running Back پیش نمایش: پیش بینی ها ، سیم معافیت اضافه می شود ، بازی های DFS و موارد دیگر

رئیس ، با اشاره به خواهر و برادر کوچکترش ، رامبسیس ، هریس و بلینکا ، گفت: “اینها افرادی هستند که به زندگی من اعتماد دارم.”

قدرت بلینکا علی رغم خواستار برکناری وی افزایش یافت.

وی گفت: “من راب را می شناسم ، می دانم که او مرد صادقی است.” “حرفه ای ها. بسیار درخشان. او به روش تحلیلی به همه چیز نزدیک می شود. او یک مسئله را حل می کند. همه چیزهایی که در رسانه ها جریان داشته اند برای من مهم نیستند زیرا شما نمی توانید از رسانه ها تأیید کنید … این باعث نشد که من یک لحظه به او شک کنم.”

لوک والتون به عنوان مربی برکنار شد و جستجوی جایگزین وی منجر به دو احتمال شد که مذاکرات با وی با پیشنهادات کم قرارداد مختل شود فرانک وگل قرارداد داشت ، اقدامی که زیر سوال رفت. سپس لیکرز هر کاری را که می توانستند به طور قانونی انجام دهند رها کردند تا به نفع آنتونی دیویس معامله کنند.

در همین حال ، آنها اظهار نظر بسیار کمی در مورد آنچه در درون سازمان اتفاق می افتاد ، ارائه دادند.

رئیس هفته گذشته گفت ، “سهولت در مکالمه وجود دارد زیرا اگر من چیزی را بگویم که ممکن است با آن موافق نباشند ، من نگران نیستم که جایی ارسال شود.” “جنی این پیشنهاد احمقانه را ارائه داده یا جنی در اینجا از خط خارج شده است. “این آزادی ، اعتماد ، آنقدر ارزشمند است که به عقاید باز می گردد و با هم رشد می کنند.”

::

در طول هفته و نیمه اول اکتبر ، رئیس در Waldorf Astoria در اورلاندو اقامت می کند ، مکانی که در خارج از حباب در فینال ها به خانه دوم بسیاری تبدیل شده است.

بیشتر بخوان:  Canelo-GGG III در سال 2021؟ آیا لوپز لوماچنکو را شکست می دهد؟ آیا تایسون KO جونز می تواند؟

آنچه نسبتاً باز بود ، به حباب دوم تبدیل شد. میهمانان به جای دو بار در هفته از نظر COVID-19 مورد آزمایش قرار گرفتند و به غیر از رفتن به بازی ها اجازه خروج از هتل را نداشتند.

باس پس از اولین مسابقه وارد شد. برادرش Joy به بازی 1 آمد و خانواده اش نیز به او پیوستند. برادرش جسی دقیقاً به موقع برای فینال سریال آمده است.

جیمز هفته گذشته گفت: “من فکر می کنم او یک سلطنتی باورنکردنی است ؛ من فکر می کنم او زنی قدرتمند است.” من فکر می کنم آنچه که او به آن اعتقاد دارد تمدید پدرش و ادامه ساخت این میراث از این امتیاز بزرگ است. “

او روزها را با لیندا رامپس سپری کرد ، همسرش کورت در حباب لیکرز بود. ریچ بال اغلب به آنها ملحق می شد و روابط آنها دقیقاً همانطور که روابط وی با بلنکا در طول سالهای بازیگری به عنوان ستاره ستاره لیکرز بیشتر شد ، رشد یافت. وارا لو ، مدیر عامل Klutch Sports ، نیز اغلب به آنها می پیوندد.

رئیس درباره Liv گفت: “او درخشان است و انرژی ، ایده و خلاقیت به ارمغان می آورد.” “من خیلی دوست دارم که زنان این رشته را به عنوان مدیر عملیات در Klutch Sports به عهده بگیرند. این چشمگیر است. من وقتی آنها درباره آینده کار ما صحبت می کنند می بینم. من به Fara نگاه می کنم و می روم ، اگر می توانم بخشی از زمینه سازی او برای انتخاب ورزش باشم ، این احساس را به من می دهد مغرور. “

همه آنها بعد از مسابقه قهرمانی به درون حباب رفتند و در رستورانی در وسط دریاچه دورادو در Coronado Springs Resort شرکت کردند.

رئیس گفت: “فکر می کنم حدود ساعت 3:30 صبح به رختخواب رفتم.” “مردم باید به یاد داشته باشند که این مسابقه تا ساعت 11:30 تمام نشده بود. من شام نخوردم. آیا من بلند شدم و کمی برقصم؟ بله ، من این کار را کردم.”

همه گیر شدن باعث می شد که کل جشن به عنوان یک امر صمیمی به نظر برسد ، حتی در حالی که تروفی در داخل میدان تقریباً خالی ارائه شده بود. این یک جشن کوچک بود که فقط نزدیکترین بستگان و دوستانشان در آن حضور داشتند.

برای سازمانی که به درون خود چرخید تا از این نظر به بسیاری جهات به این ارتفاعات برسد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3cayxnn
is.gd/mm1ea2
shrtco.de/wwgZs
clck.ru/RPXC2
u.nu/s9y7a
ulvis.net/alW5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جیمی باتلر برای میامی ساخته شده است

چ اکتبر 14 , 2020
در این خبرنامه ، مارک استین می گوید که باتلر ، حتی در شکست ، ستاره در حال ظهور فینال NBA بود. به علاوه: چرا یک قسمت برای قرار دادن لبرون جیمز در کوه راشمور در لیکرز کافی نیست. منبع: حافظ استدیو لینک ها کوتاه شده tinyurl.com/y5zh4ltais.gd/SgXSECshrtco.de/AAuIYclck.ru/RPXe2u.nu/765fxulvis.net/XPGO بیشتر بخوان:  سیم […]