قهرمان NLCS Braves ممکن است در دید ساده پنهان باشد


بهترین بازیکن Braves در باخت 3-1 NLCS مقابل لس آنجلس داجرز که بازی 7 را مجبور کرد ، تیراندازی بود که هر سه اجرا را کنار گذاشت.

قبل از مسابقه ، برایان اسنیتکر ، مدیر اذعان داشت که هیترها یک برتری خواهند داشت زیرا هر دو تیم در بازی 1 شروع بازی را برای اولین بار به ترکیبات قدرتمند برگرداندند ، و دو تیم اول در دویدن در فصل منظم گلزنی کردند.

به نظر نمی رسید واکر بولر یادداشت دریافت کند. فقط هشت استادیوم طول کشید تا در سه ترتیب برتر اسپرها قرار بگیرند.

ماکس فرید پس از هشت استادیوم اول خود ، تیم را در یک حفره دو دور قرار داد و تک شوتهای پشت به پشت را به کوری سگر – پنجمین بار در این سری و ششمین بار در پس از فصل – و جاستین ترنر رها کرد. نیمه دیگر با یک پیاده روی و دو ضربه به ثمر رسید. پس از صعود 3-1 در این سری ، Braves در یک مسابقه 0-3 در حال سقوط بود زیرا این پیروزی منجر به اولین قهرمانی جهان از سال 1999 می شود.

بیشتر بخوان:  اسمیت در کنار اسمیت ، و Seager 2 HRs به عنوان Dodgers Braves را در NLCS شکست دادند

اسنیکر گفت: “بدیهی است که گفتیم رفتن به مکس نیاز به تمدید بازی برای ما دارد و او نیز باید توپ را پرتاب کند.”

جمعه شب جمعه Braves در از دست دادن بازی 5 از شش پارچ استفاده کرد. AJ Minter با پرتاب سه دویدن به بولپن شروع کرد و فراتر از آن رفت. در میان بسیاری از فداکاری های یک برنامه طولانی و مکان های خنثی در این فصل ، روزهای تعطیل معمول در Division Series و Championship Championship بود. عمق ، استعداد و خستگی فعلی تیم از مهمترین عوامل تعیین کننده موفقیت تیم در ماه اکتبر بود. اکنون ، در حالی که تیم ها آماده می شوند تا در هفت روز حداکثر هفت مسابقه انجام دهند ، شروع بازی کامل یک امر عادی است و تجزیه و تحلیل درون بازی به تعداد چرخش های بازوی موجود بستگی دارد. فصل منظم ممکن است امسال یک دشمن نسبی باشد ، اما مقدماتی یک بازی طاقت فرسا است که به انعطاف پذیری پاداش می دهد.

بیشتر بخوان:  جارد دادلی گفت که لیکرز به کلیپرز می خندیدند وقتی حریف کروستاون نتیجه 3-1 را منفجر کرد

آتلانتا بر روی فرید که در اولین بازی دوره پس از فصل هفت بازی بدون گل به ثمر رسانده بود ، حساب کرد تا همان خیری باشد که در تعطیلات خریداری کرد.

اسنیکر گفت: “اما بسیاری از این مکالمات صبح خوب است و پس از آن بازی شروع می شود و شما اجازه نمی دهید کسی خود را حلق آویز کند.”

ماکس فرید سه دور ابتدایی را واگذار کرد که بسیار مهم بود ، اما وارد بازی هفتم شد تا Braves Bullpen را که در بازی هفتم روز یکشنبه مورد نیاز است ، حفظ کند. (عکس کوپر نیل / تصاویر MLB از طریق گتی ایماژ)

بنابراین ، با سه بار اجرا و فقط یک بازی ، او اسنیکر را به لیست احضار کرد. یعقوب وب شروع به گرم شدن کرد. متعادل سازی تنش بین زندگی امروز و برنامه ریزی برای فردا نقش اصلی یک مدیر در ماه اکتبر است. این آسیب را کاهش می دهد و باعث خسارت می شود. اما اسنیکر دیر کرده و فرید چند مگس می گیرد تا بازی را تمام کند. وب نشست.

بیشتر بخوان:  با بازگشت فوتبال Big Ten ، س questionsالات شامل چه زمانی بازی میشیگان و ایالت میشیگان است؟

فرید در فصل معمول 60 بازی 14 بار خندق زد – شش بازی در نیمه اول و هشت بازی در سایر دوره های بازی در مجموع.

در آن زمان ، Braves هنوز در آن حضور داشتند. هشت دویدن برای رفتن و فقط سه دویدن برای جبران خسارت. برای تیمی با بالاترین بازی بیس بال و تمام مشوق های موجود در جهان ، باید فتح می شد.

در انتهای یک ثانیه آنها پس از بارگیری قوانین بدون نیاز به حذف ، از مزیت استفاده نمی کنند. این آخرین فرصت آنها بود. آنها نتوانند امتیازهای بوئلر را بدست آورند و موفق به فرار از داجرهایی که به طور مشابه مالیات می کنند و اغلب نگران کننده هستند ، می شوند.

بیشتر بخوان:  لیکرز در بازی 2 گرما را تحت الشعاع قرار داد تا فینال NBA را بدست آورد ورزش

اسنیکر گفت: “شما باید اعتبار خود را در جایی کسب کنید که لیاقت اعتبار را داشته باشند و تیراندازان واقعاً خوبی داشته باشند.” “شما می دانید که بچه ها را با 100 غواصی مایل بر ساعت از زمین بازی بیرون می آورید ، سخت است.”

بنابراین نه ، آنها برنگشتند. آنها فرید را نجات ندادند ، که پس از مسابقه به سختی از طریق میکروفون زوم شنیده می شد ، و از اینکه چرا او به اندازه کافی خوب نیست ابراز تاسف می کنند.

خوب از نظر فنی درست است. اما اگر یک جنبه مقایسه ای را کنار بگذارم – “کافی” – سرخ شده خوب بود. خیلی خوب ، حتی

بیشتر بخوان:  چرا پرتاب نیک فالز با یک کلاچ باعث شد مربیان شیکاگو خرس از آنچه در پیش است هیجان زده شوند

داجرز دوباره به گل نرسید. فرید بهتر از بهلر عمل کرد که از او بیشتر بود. او سرانجام در هفتمین بازی پس از پرتاب یک توپ سریع با سرعت 95 مایل در ساعت با چهار کوک برای ورزشگاه 109 خود را ترک کرد و از 103 بالاتر از حرفه قبلی خود عبور کرد.

ظاهرا Snitker نگران تعداد زمینها نبود.

وی پس از مسابقه به فرید گفت: “این برای من جالب بود که این اوج دوران حرفه ای توست.”

وی با ابراز گلایه از تمایل به مشاهده علامت قرن به عنوان حد بالا و بستن بلوک رأی دادن پدران به مدیرکل ، به خبرنگاران گفت: “یکصد و چهل باید بالاترین سطح در این حرفه باشد ، نه 107 یا 108”.

اما مبتدیان دیگر 140 پرتاب نمی کنند. با این وجود یان اندرسون تازه کار 22 ساله این کار را نکرد و این همان چیزی است که اسنیکر در یک بازی برد-برد یا بازگشت به خانه توپ را به آن تحویل خواهد داد. بیشتر آنها در توپ وابسته هستند.

بیشتر بخوان:  آخرین هواپیماهای منتهی به انفجار هفته 2 ، هواپیماهای در حال مرگ بودند

از دست دادن دو بار در سریال ، هزینه ای برابر با 12 بار از دست دادن در یک سریال و فصل دارد. اما وقتی یک بازی دیگر برای این سال ارزش دارید ، داشتن یک بانک اطلاعاتی خوب ارزش دارد.

در پایان ، همه اسلحه های جهان به اندازه پشتیبانی دوندگی هستند. شجاعان احساس می کنند بهتر از آن است که گاوها در یک باخت طولانی روز شنبه به یکشنبه بروند. آنها احساس خوبی دارند زیرا رفتارهای اندرسون را در مکان های بزرگ دوست دارند و به همین دلیل در آستانه بازی 7 قرار است چه چیز دیگری بگویید که هرگز دوست نداشتید بازی کنید؟

فرید تلاش می کرد تیمش را در موقعیت مناسبی قرار دهد تا شب بعد بدون او پیروز شود. حالا آنها فقط باید این کار را انجام دهند.

اطلاعات بیشتر از یاهو ورزشی:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3zot6rt
is.gd/WdPVer
shrtco.de/LMGnq
clck.ru/RSykR
u.nu/u5imx
ulvis.net/1Z0p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

25 امتیاز برتر کالج فوتبال ، واکنش بیش از حد ، هفته هفتم: کلمسون ، آلاباما به سرعت نقاط مقدماتی را جمع می کند

ی اکتبر 18 , 2020
این بار هفته آینده ، Big Ten اولین لیست بازی های خود را در فصل 2020 انجام خواهد داد. پس از دو هفته دیگر ، Pac-12 و بقیه FBS به حزب می پیوندند. این یک یادآوری است که فوتبال بسیار بیشتری وجود دارد که نه تنها باید بازی شود بلکه […]