قوچ ها با ‘هیولای سه سر’ ​​در حال بازگشت


آنها الگوهایی با نخ مشترک هستند.

در پشت ستارگان NFL ، ازکیل الیوت ، دالوین کوک ، آلوین کامارا و تاد گورلی ، کم آکرز تازه کار رامز صفاتی را ارزش تقلید را دید.

آکرز ، تازه کار قوچ ها که عقب می رود ، گفت: “بچه هایی که می توانند همه کارها را انجام دهند و بچه هایی که یک بعدی نیستند.” “بچه هایی که می توانند مانع ، گرفتن و دویدن شوند. بنابراین ، می دانید ، این نوع بازی است که می خواهم داشته باشم. “

آکرز در حال دستیابی به فرصت های فراوان برای توسعه این فصل است زیرا قوچها دوران پس از گورلی را آغاز می کنند.

گورلی ، بازیکن سال تهاجمی NFL 2017 ، دو بار به قوچ ها کمک کرد تا مرحله پلی آف ، از جمله دویدن به Super Bowl برای برگزاری فصل 2018. اما تمدید مبلغ 60 میلیون دلاری که قوچها به گورلی اعطا کردند ، به ویژه با زانوی چپ و چپ او که بر تولیدش تأثیر می گذاشت ، سنگین شد.

بیشتر بخوان:  مشکلات داجر بولز همچنان در بازی NCLS 1 به Braves باخت

در ماه مارس ، رمز بازیکن سه بار Pro Bowl را آزاد کرد و گزینه های متعددی را در موقعیت مربی شان مک وی قرار داد و شاید چاره ای جز استفاده از همه آنها نباشد.

پیش بینی می شود که مالکوم براون ، پیشکسوت سال دوم دارل هندرسون و آکرز ، یک دور دور دوم ، به عنوان ترکیبی مورد استفاده قرار گیرند که قوچ ها پس از از دست دادن پلی آف در فصل گذشته سعی در بازگشت به مرحله قبل دارند.

جارد گاف ، مدیر ارشد بازی ، گفت: “آنچه ما در حال حاضر بدست آوردیم نوعی هیولای سه سر است.

وقتی از توصیف گاف مطلع شد ، براون لبخندی زد.

وی گفت: “من صدای آن را دوست دارم.”

مک وی مجبور نیست برای ارزیابی کارآیی یک رویکرد «پشتیبان به کمیته» دور از انتظار باشد.

فصل گذشته ، سانفرانسیسکو 49ers قایق ها را در NFC West برانداز کرد و در Super Bowl بازی کرد. مربی Kyle Shanahan به Raheem Mostert ، Matt Breida و Tevin Coleman به پشت هر دو نفر حداقل 123 بار حمل کرد. آنها برای 1939 یارد عجله و 19 صفحه لمسی ، از جمله چهار به عنوان گیرنده ، با هم ترکیب شدند.

بیشتر بخوان:  نحوه تماشای Georgia Tech در مقابل UCF: اطلاعات جریان زنده NCAA Football ، کانال تلویزیونی ، زمان ، شانس بازی

مک وی از تولید مشابه در یک بخش سختگیرانه که شامل سیاتل سی هاوکس و کاردینال آریزونا است استقبال می کند.

بستگی به خطی دارد که فصل گذشته با آسیب دیدگی روبرو شده است. تکل چپ جانباز اندرو ویتورث با گارد چپ جو نوتبوم (برگشت از جراحی زانو) ، مرکز آستین بلایت ، نگهبان آستین کوربت و تکل Rob Havenstein پیوست.

مالکوم براون پس از گلزنی مقابل خرس شیکاگو در 17 نوامبر در کلسیوم جشن گرفت.

(مارک J. Terrill / آسوشیتدپرس)

براون پس از امضای قرارداد به عنوان بازیکن آزاد و بدون پیروزی در سال 2015 ، ششمین فصل خود را با تیم رمز سپری می کند. در حالی که به عنوان پشتیبان گورلی خدمت می کرد ، برای 769 یارد عجله کرده و هشت تاچ داون را به ثمر رسانده است.

بیشتر بخوان:  جرقه ها بعد از باخت به سان ، در مرحله پلی آف لنگ می زنند

او همچنین اعتماد مک وی را جلب کرد. این شاید دلیل اصلی این باشد که براون به عنوان محبوب برای شروع بازی افتتاحیه 13 سپتامبر مقابل کابوی های دالاس در ورزشگاه SoFi شناخته می شود.

براون ، 27 ساله ، خود را به عنوان “پیرترین مرد اتاق” در یک گروه موقعیتی توصیف می کند که شامل هندرسون 23 ساله ، آکرز 21 ساله و تازه کار ژاویر جونز 23 ساله ، یک بازیکن آزاد و آزاد است که در South Methodist بازی می کند.

براون گفت: “آنها می دانند كه من این مسائل را می دانم.”

توماس براون ، مربی جدید مدافعان دویدن گفت که این پیشکسوت را “آقای قابل اعتماد »به دلیل ثبات و تبحر او در اجرای توپ ، گرفتن آن و به عنوان محافظ پاس.

توماس براون گفت: “یک بازیکن باسابقه که زیر و بم این لیگ را می فهمد و از نظر اخلاقیات کاری نوعی لحن برای گروه ایجاد می کند.”

آکرز سه فصل در ایالت فلوریدا بازی کرد تا اینکه قوچ ها او را با انتخاب 52 ام در پیش نویس آوریل انتخاب کنند. پس از انتخاب وی ، آکرز گفت که می تواند برای تیمی که فصل گذشته 9 بر 7 به پایان رسید ، “تغییر دهنده بازی” باشد.

بیشتر بخوان:  منبع - تیم سابق دالاس کابوی ها دیوید ایروینگ را توسط NFL بازگرداند

در حین اردوی تمرینی ، آکرز شتابی را به وجود آورد که باعث می شود او احتمالاً به عنوان سازنده ترین بازی ساز در میان مدافعان دونده شناخته شود.

توماس براون گفت: “راه هایی برای رفتن از نقطه نظر دانش داشتم ، اما من به شما می گویم چه چیزی: این پسر هر روز به کار می آید و از اشتباهات خود می آموزد.”

دارل هندرسون در 18 اوت در Thousand Oaks با Rams تمرین کرد.

دارل هندرسون در 18 اوت در Thousand Oaks با Rams تمرین کرد.

(آل سیب / لس آنجلس تایمز)

هندرسون انتخاب دور سوم در سال 2019 بود و انتظار می رفت که به عنوان یک تغییر سرعت با گورلی استفاده شود. او چندین بازی قابل توجه در یک بازی در اوایل فصل مقابل 49ers داشت ، اما همچنین یک بازی بد که منجر به گردش مالی شد تا نیمه دوم آن چیزی که شکست قوچ بود را آغاز کند.

بیشتر بخوان:  حمل کنندگان 30-27 برابر نیواورلئان ساینتس شکست خوردند

هندرسون بیش از 10 بار پیروزی برابر شاهین آتلانتا و سین سیناتی بنگال بدست آورد اما در غیر اینصورت فرصت زیادی در نیم فصل دوم نداشت. او در دومین بازی مقابل 49ers از ناحیه مچ پا آسیب دید و یک جراحی در پایان فصل انجام داد.

هندرسون در اوایل اردو قبل از اینکه از ناحیه همسترینگ آسیب ببیند قوی به نظر می رسید که می تواند در دسترس بودن او برای درب بازکن تأثیر بگذارد.

توماس براون هندرسون 5 فوت 8 ، 208 پوندی را “در بعضی مواقع هنگام حمل توپ” به عنوان یک توپ بولینگ توصیف کرد.

براون گفت: “هنگامی که او غلت می خورد ، او مرد سختی برای سرنگونی خواهد بود.”

سه گانه با یک قیمت ارزان قیمت عرضه می شود. بر اساس وب سایت overthecap.com ، براون آخرین سال قرارداد خود است و مبلغی بالغ بر 1.3 میلیون دلار برای او دارد. Akers دارای محدودیت حقوق و دستمزد 1.4 میلیون دلار ، هندرسون 960 هزار دلار است.

بیشتر بخوان:  حرکت از جون جونز

با پایان فصل ، آکرز می تواند به عنوان پشت با بیشترین لمس ظاهر شود.

او گفت ، “امیدوارم ، تا زمانی که سیزدهم سپتامبر بپیچد ، همه چیز رول خواهم شد.”

قوچهای پشتی سپاه

MALCOLM BROWN: طرفدار سال ششم یک محافظ قابل اعتماد حامل توپ و پاس است که زودتر از زمانی که بازیکنان جوان نقش بیشتری را کسب کنند ، روی او حساب می شود.

CAM AKERS: تازه کار همه کاره از ایالت فلوریدا به عنوان وارث احتمالی تاد گورلی به محض کسب اعتماد مربیان شناخته می شود.

دارل هندرسون: انتخاب دور سوم 2019 هم تیمی ها و مربیان را تحت تأثیر قرار داده است اما آسیب دیدگی مچ پا در فصل گذشته و مسئله همسترینگ در اردوگاه پیشرفت را کند کرده است.

RAYMOND CALAIS: انتخاب هفتم دور هفتم ، که از تیم تمرین Tampa Bay Buccaneers برداشته شده ، دارای سرعت بالایی است که می تواند او را به عنوان یک بازیکن برگشتی ارزشمند کند.

XAVIER JONES: بازیکن آزاد دست نخورده از South Methodist در هنگام اردوی تمرین قول خود را داد و با هزینه جان کلی ، کهنه سرباز ، جایگاهی در لیست به دست آورد.
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مایک مک کارتی ، دالاس کابویز در تماس مداخله دیرهنگام: "شما چنین چیزی نمی بینید"

د سپتامبر 14 , 2020
پرتاب داک پرسکوت به مایکل گالوپ که کاملاً پوشیده شده بود ، هدف خود را از زیر خط پیدا کرده بود و کابوی های دالاس را در موقعیت 20 قرار داده بود تا یک گل شبانه روزی اما تساوی بازی را به ثمر برساند در حالی که 21 ثانیه مانده […]