قیمت Xbox Series X 499 دلار است ، در حالی که Xbox Series S 299 دلار استXbox از برچسب قیمت به همراه تاریخ انتشار رونمایی کرد. Xbox Series X و سری کوچکتر و ارزان قیمت سری S در 10 نوامبر عرضه می شوند. پیش سفارش در 22 سپتامبر آغاز می شود.
نسل فعلی Xbox One X نیز 499 دلار هزینه دارد ، بنابراین کنسول آینده قیمتی را که برای آن کار کرده حفظ خواهد کرد مایکروسافت (MSFT) سیستم محبوب بازی های ویدیویی. ثابت نگه داشتن قیمت می تواند به اقتصادی کمک کند که هنوز با بیماری همه گیر ادامه دارد ، اما استراتژی ایکس باکس کمتر از فروش سخت افزار جدید متمرکز است. سونی (SNE). این همچنین بازی های جدیدتر خود را در کنسول های قدیمی و بازی های ابری نیز قابل بازی می کند و Xbox Game Pass را می فروشد ، به عنوان روشی برای آزمایش بازی های بیشتر بدون تعهد به خرید.

جیسون رونالد ، مدیر برنامه برنامه Xbox Series X ، در ماه ژوئیه به CNN Business گفت که این شرکت “واقعاً روی پخش کننده تمرکز دارد و سعی نمی کند بازیکن را مجبور به ارتقا به یک دستگاه خاص یا موارد خاص این دستگاه کند. یا آن دستگاه “. وی افزود ، “من فکر می کنم این چیزی است که ما را از رقابت متمایز می کند.”

بیشتر بخوان:  چلسی با تشکر از یک جفت گلزن بعید بعنوان گل برتر برایتون (ویدیو)

در مورد پلی استیشن 5 آینده ، سونی هنوز هزینه و تاریخ دقیق انتشار خود را اعلام نکرده است ، اما ما می دانیم که این فصل تعطیلات فرا می رسد – و کارشناسان پیش بینی می کنند که این فروش نسبت به Xbox بیشتر از این باشد ، زیرا تقریبا به طور قطع بازی های انحصاری بهتری خواهد داشت.

دیوید کول ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تحقیقاتی DFC Intelligence ، به CNN Business گفت: “مایکروسافت در موقعیت سختی قرار دارد.”

در گزارشی که روز سه شنبه منتشر شد ، DFC نوشت اگر مایکروسافت بتواند تعداد بیشتری از کنسول های خود را از سونی تولید کند ، این می تواند مزیت آن باشد.

بیشتر بخوان:  با شیوع صحیح می توان بیماری همه گیر را به سرعت متوقف کرد: سازمان بهداشت جهانی

“ناشناخته بزرگی که در اواخر سال 2020 انجام می شود تعداد واحدهای سخت افزاری خواهد بود که در واقع برای خرید در دسترس خواهند بود. یافتن سخت افزار از همه نوع در سال جاری بسیار دشوار بوده است.”


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

8 بهترین کوره قابل حمل (2020): ذغال ، پروپان ، برقی ، مادون قرمز

ش سپتامبر 12 , 2020
Big Green Egg یک آشپزی به سبک کامادو است (کامادو یک کلمه ژاپنی است که تقریباً به معنی “اجاق گاز” است) ، که واقعاً باعث می شود خیلی بیشتر از کوره باشد. ساختار سرامیکی گرما را حفظ می کند و آن را به یک اجاق قابل حمل نیز تبدیل می […]