لبران جیمز به آنتونی دیویس پس از پیروزی در فینال NBA: گزارش می دهد: “ما کار بیشتری داریم که باید انجام دهیم”


USATSI

آنتونی دیویس راهی لس آنجلس شد زیرا می خواست یک عنوان قهرمانی را بدست آورد. او فکر کرد که همکاری با لبرون جیمز بهترین فرصت ممکن را برای این کار به او می دهد و در پایان حق با او بود. لیکرز قهرمانان NBA 2020 است و حالا دیویس ، یک بار دیگر ، در مورد آینده خود گزینه ای دارد. از نظر فنی ، او بازیکن آزاد است و گرچه انتظار نمی رود لیکرز را ترک کند ، اما حتی پس از کسب عنوان قهرمانی نیز متعهد به ماندن نیست. او حتی اشاره کرد که ممکن است در اوایل فصل به زادگاهش شیکاگو برگردد.

بیشتر بخوان:  نیل فارل ، خط دفاعی LSU ، انتخاب فصل فوتبال 2020 دانشگاه برای Tigers را انتخاب کرد

اما جیمز ، به گفته کریس هاینز از یاهو ، پس از پیروزی در مسابقات چیزی را برای دیویس روشن کرد. گفته می شود که جیمز به دیویس گفته است: “ما کارهای بیشتری برای انجام داریم.” جیمز پس از کسب چندین قهرمانی با میامی هیت ، فهمید که کسب عناوین پی در پی چقدر سخت است. در کلیولند ، او فقط یک بار برنده شد. تصاحب کوین دورانت توسط گلدن استیت ، تیمش را از یک خصومت واقعی دور کرد. در پی کسب عنوان نمی توان هیچ چیز را مسلم دانست.

بیشتر بخوان:  پلی آف NBA - چرا این فصل بعدی Heat-Celtics ما را ناامید نمی کند

لبرون این را از روی تجربه می داند. دیویس ممکن است باشد یا نباشد. اگرچه به احتمال زیاد او هنوز متعهد به حفظ نفوذ در سایر حرکتهای تیم خارج از فصل نیست ، اما شانس اندکی که او برای جدایی از قبل باز کرده است به اندازه کافی نگران کننده است که چنین یادآوری را ارائه دهد. لیکرز فرصت انجام کار ویژه ای را دارد. با حضور جیمز و دیویس ، چندین تورنمنت بعدی را بازی خواهید کرد. ذغال سنگ نارس دوم لیکرز اگر هر دو به دلیل خود پایبند باشند ، یک احتمال واضح است.

بیشتر بخوان:  قیچی پنجره بسته نشده است ، اما تصمیمات بزرگی در انتظار است

لبرون حداقل برای فصل آینده در آن حضور دارد. دیویس تقریباً مطمئناً خواهد بود. حتی اگر او بخواهد ترک کند ، تعداد کمی از رقبا می توانند فضای مورد نیاز برای امضا را ایجاد کنند که اگر او واقعاً می خواهد در مسابقات بیشتری برنده شود ، لیکرز بهترین شرط است. به احتمال زیاد ، او قبلاً متوجه آن شده است. اما یک یادآوری دیگر از لبرون دقیقاً نمی تواند صدمه ببیند. اولین تورنمنت در کتاب ها. هدف اکنون این است که شروع به جمع آوری تعداد بیشتری از آنها در بالا و صعود از نردبان تاریخی به بزرگترین تیمهای تاریخ کنید.

بیشتر بخوان:  آلیا-ورا تاکر از بین رفته است ، اما USC اطمینان دارد که می تواند جای او را در خط حمله بگیرد
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxay5vdc
is.gd/WEy5F5
shrtco.de/4VaRI
clck.ru/RPBck


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/Vjod

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خانه جدید درخت ترسناک انتخابات ریاست جمهوری سیمپسونها را مسخره می کند

چ اکتبر 14 , 2020
لیزا سیمپسون در مورد The Treehouse of Horror XXXI هالووین به هومر توصیه هایی می کند. فیلم گرفته شده توسط بانی برتون / CNET انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا این مسئله خنده آور نیست ، اما متوقف نمی شود سیمپسونها از سازگاری با دو سال حضورش در رئیس جمهور […]