لوئیس همیلتون به دلیل نظرات منفی به سر جکی استوارت پاسخ داد


لوئیس همیلتون بعد از اینکه افسانه های سابق فرمول 1 را متهم کرد که همیشه در مورد او صحبت منفی می کنند ، سر جکی استوارت را اهانت جزئی قرار داد.

همیلتون پس از 91 امتیاز پیروزی مایکل شوماخر در روز یکشنبه در گرند پریکس ایفل ، رکورد پیروزی مایکل شوماخر را به زرق و برق دارترین ورزش تبدیل خواهد کرد. تقریباً مسلم است که هفتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان در اواخر امسال دنبال خواهد شد.

استوارت 81 ساله پیش از پیست نوربرگ رینگ گفت که هرگز نمی تواند همیلتون را در زمره بزرگترین رانندگان فرمول یک بداند. همیلتون همچنین به عنوان برتری ناعادلانه نسبت به رقبای خود مانند غلبه تیم مرسدس که همه را شکست می دهد ، توصیف شده است.

بیشتر بخوان:  آلن ایورسون هنوز طرفدار شوخی های تایرون لو نیست

لوئیس همیلتون پس از 91 امین پیروزی حرفه ای خود در روز یکشنبه ، به رکورد برنده شدن مایکل شوماخر رسید (اینا فاسبندر / استخر / AP)

همیلتون 35 ساله گفت: “افراد زیادی من را کتک زدند ، به خصوص رانندگان مسن. آنها یک زنبور عسل در کاپوت خود دارند و نمی دانم چرا.

“من نسبت به افسانه های گذشته بسیار احترام می گذارم ، حتی اگر آنها همیشه در مورد من صحبت منفی می کنند.

“من هنوز هم از آنها بسیار قدردانی می کنم زیرا می دانم که کار برای آنها بسیار دشوار بوده است ، اما طی 20 سال می توانم به شما قول دهم که در مورد آمدن راننده جوانی صحبت نخواهم کرد. به عنوان یک راننده قدیمی مسئولیت برجسته و تشویق شده وجود دارد.

بیشتر بخوان:  پیش بینی های فینال WNBA: طوفان یا آس؟ نویسندگان ما انتخاب می کنند | ورزش

“همیشه در ورزش صحبت می شود که چه کسی بزرگترین ، گذشته و حال است ، اما مقایسه آن غیرممکن است. برای من مهم نیست.

“شما اشتباهات زیادی مرتکب شدید اما این زندگی است. بله ، می توانید به یاد بیاورید که بیشترین دستاوردها را به دست آورده اید و این چیز خاصی است. اما این موانعی است که با آنها روبرو شده اید. هر کس یک سفر متفاوت و یک روش متفاوت برای انجام کار دارد و شما نباید برای این مسئله اذیت شوید.” .

همیلتون که روز یکشنبه فرصت هدایت شوماخر را به مدت یک هفته در پرتغال خواهد داشت ، همچنین در پی این دستاورد تاریخی به پدرش آنتونی ادای احترام کرد.

بیشتر بخوان:  درخشش لس آنجلس لیکرز در میامی هیت با ادعای هفدهمین رکورد NBA | فینال های NBA

آنتونی برای تأمین هزینه های زندگی سازنده لوئیس چندین شغل کار کرد اما پس از آنکه لوئیس در سال 2010 وی را به عنوان مدیر خود برکنار کرد ، دو سال پدر و پسر صحبت نکردند.

لوئیس همیلتون نشان داد که او بیش از هر زمان دیگری به پدرش آنتونی نزدیکتر است (دیوید دیویس / PA)

همیلتون با صدایی متزلزل افزود: “من پس از مسابقه با پدرم و (همسر مادرم) لیندا تماس گرفتم ، با آنها صحبت كردم و قطعاً احساسات زیادی وجود داشت.”

“من و پدر قبلا هرگز اینقدر نزدیک نبوده ایم. باحال است و آنقدر من را خوشحال می کند که زیاد صحبت می کنیم ، که هرگز فکر نمی کردم این کار را بکنیم.

بیشتر بخوان:  رئیس جمهور سابق RB Mike Webber حراج حلقه Super Ball را حراج کرد

“ما آخر هفته گذشته با هم بودیم و اکنون درمورد انواع مختلف با بزرگسالان گفتگو کرده ایم ؛ سیاست ، غذا ، آموزش ، روابط. من هرگز فکر نمی کردم که در آن مکان با او باشم.

“من الان به او زنگ زدم ، و گفتم ،” خدای من ، آیا یادت می آید وقتی بیکن مسابقه تماشا می کردیم؟ یا وقتی قهرمان مسابقات کارتینگ شدیم و در راه بازگشت به خانه آواز خواندیم؟ “ما فقط چیزهای زیادی را به خاطر می آوریم.

“این یک غلتک عاطفی بود. او شب قبل از مسابقه به من پیام داد و گفت:” شما می دانید چه کار می کنید. من می دانم که این کار را می کنید. از روز اول اینگونه است. خانواده همه چیز است. “

بیشتر بخوان:  Cowboy WR در میان پیش بینی های جسورانه


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxlfwc2m
is.gd/y4CLfi
shrtco.de/o7eVD
clck.ru/RMGVJ
u.nu/gc303
ulvis.net/iYCO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NFL هفته 6 احتمالات اولیه: آسیب دیدگی اردک پرسکات توزیع نقطه اصلی کاردینالز-گاوچران را تکان می دهد

د اکتبر 12 , 2020
برای اولین بار از زمان پایان فصل عادی در سال 2015 ، کابوی های دالاس یک بازی بدون داک پرسکات به عنوان کاپیتان خط میانی بازی می کنند. Cowboys Prescott روز یکشنبه پس از شکستگی در مچ پای راست در جریان پیروزی 37-34 تیم مقابل غول ها ، این فصل […]