لوئیس همیلتون رکورد برد مایکل شوماخر در آلمان را پیوند می دهد


نیربرگ ، آلمان (AP) – حتی لوئیس همیلتون یک بار رکورد مایکل شوماخر در 91 برد را بی نظیر دید. حالا او با آن مطابقت دارد.

پسر شوماخر ، میك ، یك كلاه ایمنی قدیمی پدرش را به همیلتون هدیه داد ، پس از آنكه راننده انگلیسی برنده ركورد 91 پیروزی در جایزه بزرگ ایفل شد.

همیلتون با بیان اینکه او عادت داشت شوماخر را به عنوان شخصیت خود انتخاب کند ، گفت: “با توجه به تسلط او ، فکر نمی کنم کسی ، به خصوص من ، تصور کند که من از نظر سوابق در هرجایی از مایکل باشم بنابراین افتخاری باورنکردنی است و عادت به آن مدتی طول می کشد.” بازی کردن یک بازی ویدیویی.

بیشتر بخوان:  دزدان دریایی بالقوه دستگیر شده در سقوط جمهوری دومنیکن

شوماخر از زمان تصادف هنگام اسکی در سال 2013 از ناحیه سر از ناحیه سر آسیب دید و به مراقبت مداوم نیاز داشت.

پس از آنکه هم تیمی والتری بوتاس به دلیل مشکل موتور نتوانست مسابقه را به پایان برساند ، همیلتون با رسیدن به هفت عنوان گام بلندی را برای رسیدن به رکورد شوماخر برداشت. همیلتون اکنون با 6 امتیاز باقی مانده با 6 امتیاز قهرمانی در مسابقات فرمول 1 پیشرو است.

همیلتون تقریباً پنج ثانیه از ماکس ورستاپن راننده ردبول عقب بود ، در حالی که دانیل ریکیاردو از سال 2011 در سکوی اول رنو سوم شد.

بیشتر بخوان:  نائومی اوزاکا در سه ست ویکتوریا آزارنکا را شکست داده و برنده مسابقات آزاد آمریکا در سال 2020 است

همیلتون سریعتر از بوتاس شروع کرد و در پیچ اول خط داخلی داشت. بوتاس در منطقه دور دوم به زور مجبور می شود ، اما فین ایستاد تا از گوشه دوم از همیلتون در گوشه دوم به برتری برسد.

وقتی بوتاس دیر بلند شد و فرار کرد ، همیلتون در دور 13 بازی را دوباره به دست آورد. مسابقه فین خیلی زود پایان یافت ، زیرا او از “کمبود قدرت” شکایت کرد و به دلیل آنچه تیم گفت مشکل در واحد قدرت ترکیبی است ، در زمین متوقف شد.

بیشتر بخوان:  NFL Picks ، هفته 6: Bears vs Panthers جالب ترین مسابقه است

لاندو نوریس سوم بود و قبل از اینکه ماشینش شروع به از دست دادن قدرت کند ، مک لارن را بالای سکو می دوخت. در پایان ، او ماشین را با آتش در داخل سپر سمت راست ماشین متوقف کرد و ماشین ایمنی را بیرون کشید. ورستاپن در آغاز نیمه دوم به آرامی واکنش نشان داد و به جای تهدید همیلتون ، نزدیک بود که مقام دوم را به ریکاردو از دست بدهد.

سرخیو پرز در ریسینگ پوینت چهارم شد و از کارلوس ساینز بازیکن مک لارن در جایگاه پنجم و پیر گسلی به جای آلفا توره پیشی گرفت.

بیشتر بخوان:  در بازی 3 فینال NBA پیت لیکرز را بزنید

این یک مسابقه طولانی دیگر فراری در یک فصل پر فراز و نشیب برای تیم ایتالیایی بود. چارلز لکلرک چهارم شروع کرد اما سرعت لازم برای پایان دادن نداشت و هفتم شد در حالی که سباستین وتل پس از یک دور یازدهم شد.

یک روز پس از گرفتن تماس برای رانندگی به رینگینگ پوینت به عنوان جایگزینی دیرهنگام برای یک وسیله نقلیه بیمار لنس استرول ، نیکو هالکنبرگ از آخرین نقطه شبکه به میدان حمله کرد تا جایگاه هشتم را بدست آورد. رومن گروسجیان با هاس در رده نهم ایستاد و آنتونیو جیووینازی در آلفارومئو دهم شد.

بیشتر بخوان:  سرنا با مصدومیت آشیل از اوپن ایتالیا کنار رفت

وقتی کیمی رایکونن مسابقه 323 خود را آغاز کرد ، رکورد دیگری کاهش یافت و این رکورد رابینز باریچلو را از سال 1993 تا 2011 شکست داد. رایکونن پس از زدن یک ضربه پنالتی برای زمان برخورد خود با جورج راسل و رانندگی ویلیامز به چرخش 12 ام رسید. راسل اندکی بعد با حفره ای بازنشسته شد.

اندکی پس از استارت اتومبیل رائکونن با سنگریزه برخورد کرد و سنگهایی را به سمت ماشین گروگان در پشت سر خود پرتاب کرد. گروگان گفت که از ناحیه دست مورد اصابت قرار گرفته و تعجب کرده که آیا انگشتش شکسته است؟

بیشتر بخوان:  پس از کمین نمایندگان LA County ، داجرز 'Mookie Betts خواستار عدالت است

این اولین مسابقه فرمول 1 از سال 2013 در نوربرگ رینگ در آلمان بود و به خاطر یک رشته کوه مجاور برنده جایزه بزرگ ایفل شد. مسابقه بعدی 25 اکتبر در پرتغال است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y66n6a4h
is.gd/XLF0dw
shrtco.de/Pp3Xh
clck.ru/RLVnB
u.nu/cbb32
ulvis.net/Q3ha

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هاتون با کسب عنوان قهرمانی BMW PGA هدف شغلی خود را کامل می کند

ی اکتبر 11 , 2020
ترل هاتون در آخرین دور چالش ویکتور پرز مقاومت کرد تا یکشنبه با چهار بار قهرمانی در مسابقات قهرمانی بی ام و PGA پیروز شود و اولین برد خانگی این بازیکن انگلیسی را در تورنمنتی بدست آورد که به وی حرفه ای شدن را الهام بخشید. هاتون یک شوت 5 […]