لیبرون ، لیکرز ، راهی فینال کنفرانس شد


LAKE BUENA VISTA ، فلوریدا (AP) – لس آنجلس لیکرز برای اولین بار در یک دهه گذشته به فینال کنفرانس می رود و به طولانی ترین خشکسالی در تاریخ حق رای دادن پایان می دهد.

لبرون جیمز برای اولین بار از سال 2018 به آنجا می رود. از نظر وی ، این پایان دادن به خشکسالی است.

جیمز 29 امتیاز کسب کرد و لیکرز اولین سفر خود را به فینال کنفرانس غرب از سال 2010 با صعود به هیستون راکتز 119-96 شنبه شب در بازی 5 در دنیای والت دیسنی به پایان برد.

جیمز گفت: “این دلیلی است که من می خواستم بخشی از این حق رای دادن باشم ، تا آنها را به مکانی که به آن عادت کرده بودند برگردانم – و این برای یک قهرمانی رقابت می کند.” “پوشیدن بنفش و طلای برای من افتخار است و برای ما ، ما فقط سعی می کنیم میراث را ادامه دهیم.”

بیشتر بخوان:  Leighton Vander Esch از کابوی ها دچار شکستگی استخوان یقه است

کایل کوزما 17 امتیاز ، مارکیف موریس 16 امتیاز ، دنی گرین 14 امتیاز و آنتونی دیویس با 13 امتیاز برای تیم برتر لیکرز به پایان رسید. آنها در سریالی که پیش از چهارشنبه آغاز نمی شود ، به عنوان نفر دوم لس آنجلس کلیپرز یا رده سومی دنور ناگتس برای عنوان غرب بازی می کنند.

جیمز در کل برای یازدهمین بار به فینال کنفرانس می رود – شش بازی با کلیولند ، چهار بازی با میامی و حالا با لیکرز. این نهمین بار است که در 10 فصل گذشته به این دور می رسد. از دست رفته در این بخش ، فصل گذشته بود ، زمانی که سال افتتاحیه او با لیکرز به دلیل مصدومیت از بین رفت و تیم پلی آف را از دست داد.

جیمز گفت: “فرصت بازی در یک قهرمانی ، این چیزی است که همه ما برای آن حضور داریم ، این همان چیزی است که همه در آن ثبت نام کردیم.”

بیشتر بخوان:  DL Zach Sieler از میامی دلفین ها در یک RV زندگی می کند

جیمز هاردن 30 امتیاز ، جف گرین 13 و راسل وستبروك 10 امتیاز برای هوستون به دست آورد.

هاردن گفت: “فصل سختی برای ما” “واضح است که آنطور که ما می خواستیم تمام نشد. فقط باید فهمیدم “

و اکنون که مسابقات خارج از فصل اینجاست ، گمانه زنی ها در مورد آینده مربی مایک دی آنتونی افزایش می یابد. قرارداد او با راکتس اکنون کامل شده است ، طرفین نتوانستند در مورد شرایط تمدید یک سال قبل به توافق برسند ، و از وی به عنوان کاندیدای جای خالی ایندیانا و فیلادلفیا نام برده شده است.

D’Antoni گفت: “ما یک سازمان عالی ، شهر عالی ، هواداران عالی ، تیم عالی داریم.” “منظورم این است که اینجا همه چیز خوب است. خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد ، اما من نمی توانستم وضعیت بهتری را بخواهم. چهار سال وقت داشتم و امیدوارم ادامه پیدا کند. شما فقط هرگز نمی دانید. “

بیشتر بخوان:  چه کسی در هفته سوم می نشیند و شروع می کند؟

این یک پایان سخت برای یک هفته سخت برای Rockets بود.

وستبروک در سه ماهه چهارم در بخش خانواده با هوادار کلمات داغ رد و بدل کرد. امنیت NBA از مردی که توسط ESPN به عنوان برادر گارد محافظ لیکرز ، راژون رونو معرفی شد ، خواست تا بازی را ترک کند.

وستبروک گفت: “او دیوانه شروع به صحبت کرد.” “من آن بازی را بازی نمی کنم.”

هیوستون در بازی 1 این سری برنده شد و در چهار بازی بعدی باخت. فینال روز شنبه یک روز پس از آن صورت گرفت که به دنوئل هاوس – که در 9 بازی پلی آف این فصل به طور متوسط ​​11.4 امتیاز داشت – گفته شد که باید حباب را ترک کند. تحقیقات NBA نشان داد که او اوایل این هفته چند ساعت میهمان غیر مجاز در اتاق خود داشت و سه بازی آخر این مجموعه را از دست داد.

بیشتر بخوان:  آیفون 12 ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 مینی: تمام جزئیات

هاردن گفت ، “این بر ما تأثیر گذاشت” ، كه اوضاع را ناامیدكننده خواند.

لیکرز با برتری 33 بر 11 به پایان رسید ، هرچند هوستون با یک بازی 17-2 درست برگشت و توانست 7 امتیازی شود. برتری لیکرز در نیمهی 62-51 بود پس از آنکه راکتس 13 گردش لس آنجلس را به 15 امتیاز تبدیل کرد ، بزرگترین دلیل این که هوستون هنوز به آن امتیاز بازی می کرد.

هوستون با رانندگی توسط وستبروک 2:09 به سوم رسید و این آخرین نفس واقعی امید راکت ها بود. لیکرز 15 امتیاز بعدی را به دست آورد و برتری 95-69 در کوارتر آخر بود.

فرانک وگل ، مربی لیکرز گفت: “من واقعاً به کل تیم خود افتخار می کنم.”

بیشتر بخوان:  لبرون جیمز دوباره به سالن بدنسازی بازگشت ، یک شریک تمرین جدید دارد

نکته ها

Rockets: هوستون فصل پس از بازی را با رکورد 5-7 به پایان رساند. … راکتز در اولین بازی 6:06 ابتدا یک وقت استراحت انجام داد ، ابتدا 13-2 بود و پس از آنکه جیمز 3 امتیازی شد تا امتیاز 23-7 را رقم بزند. … هوستون با نتیجه 50 بر 31 مغلوب شد.

لیکرز: لس آنجلس هفت سال بدون حضور در کنفرانس نهایی از سال 1991 تا 1998 ، طولانی ترین خشکسالی تیم قبل از این دوره 10 ساله بود. … لیکرز با پرش توسط جیمز در 10:01 مانده به بازی 3 پیش افتاد. آنها دیگر در این سری دنباله روی نکردند و آخرین 106: 01 را پشت سر گذاشتند بدون اینکه با کسری مواجه شوند.

TANURE D’ANTONI

اگر این پایان زمان D’Antoni با راکت ها بود ، او با تعدادی قوی می رود. هیوستون در چهار فصل منظم حضور در تیم 217-101 رفت – 682 درصد برنده. این فصل “بدترین” او در 611/0 بود. او در مرحله پلی آف با هیوستون 28-23 رفت و در 17-2016 ، اولین فصل حضور در راکتز ، مربی سال NBA بود. هاردن گفت: “مایك در اینجا كارهای باورنكردنی انجام داده است”. وی گفت كه خواهان بازگشت آنتونی است.

بیشتر بخوان:  تیتان ها صورتحساب های خود را پشت سر گذاشتن چهار نتیجه در تانهیل شکست می دهند تا بدون شکست بمانند | ورزش

تبریک می گویم

کمتر از دو ساعت قبل از زمان بازی ، جیمز با ارسال توییت به نائومی اوزاکا – که برای کسب عنوان قهرمانی زنان آزاد ایالات متحده آمریکا در سه ست روز شنبه تجمع کرد. “بازگشت بزرگ! جیمز نوشت. اوساکا در تمام طول مسابقات نقابهایی بر سر داشت که نامهای سیاه قربانیان خشونت را به همراه داشت. جیمز با افزودن یک شکلک مشتی بلند به انتهای توییت خود ، از تلاش های وی استقبال کرد.

AP بیشتر NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP-Sports
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گفته می شود جیانیس آنتتوکونمپو پس از پیگیری عدم پیگیری هم تیمی ها در اینستاگرام ، با مالک باکس ملاقات می کند تا درباره آینده بحث کند

ی سپتامبر 13 , 2020
USATSI به گفته کریس هاینز از یاهو اسپورت ، جیانیس آنتتوکونمپو با مارک لاسری مالک میلواکی باکس ملاقات کرد تا در مورد آینده تیم گفتگو کند. در اوایل روز شنبه ، بعد از اینکه باکس ها در پنج بازی در اوایل هفته توسط تیم میزبان میامی هیت از مرحله بعد […]