لیبرون جیمز ، لیکرز ، در حال حاضر بهترین بازیکن تاریخ NBA است


صحنه ای روشن تر از توپ طلایی بود.

خیلی بلندتر از کمیسر وزوز صحبت کنید.

معنای واقعی هفدهمین دوره قهرمانی NBA لیکرز را می توان لحظاتی قبل از مراسم یکشنبه شب جام حذفی ، دور از میکروفون ها ، غایب از شکوه و عظمت یافت.

در حالی که جنی باس صاحب لیکرز منتظر ارائه سخنرانی کمیسار آدام سیلور بود ، لبرون جیمز او را صدا کرد و در آغوش گرفت. و بغل کرد و بغل کرد

برای طولانی ترین زمان ، آنها در یک جشن نجوا نماد تمام تاریخ که به تازگی اتفاق افتاده است ، به یکدیگر چسبیدند ، دو واقعیت جدید در این آغوش پیچیده شده است.

با این عنوان ، Buss ‘Lakers به ​​بزرگترین امتیاز بسکتبال در تمام دوران تبدیل شد.

با این عنوان ، جیمز به بزرگترین بازیکن بسکتبال در تمام دوران تبدیل شد.

بزها بغل کرده اند و بهترین ها آنها را بهم متصل می کند ، تصویری از دو نیش ، آغوش برای مدت ها.

جیمز گفت: “این فقط یک لحظه خاص بود و من می دانم که چقدر برای او خاص بود.” “این فقط کلمات بود ، من به یک دوست داشتن افتخار می کنم.”

بیشتر بخوان:  تایگر وودز ، نور روز ، سکوت و چمن - یک ماه از دو استاد کاملاً متفاوت

این یک تساوی بود با دو قطعه از تاریخ NBA که اخیراً ضرب شده است ، و در حالی که طرفداران بوستون سلتیکس و مایکل جوردن به طور منطقی در مورد هر دو ادعا بحث خواهند کرد ، آنها حداقل امروز نه پیروزی در این بحث. بدون شک ، لیکرز و جیمز فصلی را به خاطر موج دائمی ناملایمات فصلی بردند ، فصلی ارزشمند ، بله ، نشانه ستاره – زیرا بسیار سخت بود.

در مورد استدلال ها ، هر دو دوره ارزش دارند.

لیکرز بزرگترین دوره است.

لبران جیمز بزرگترین دوره است.

با لیکرز شروع کنید ، 17 قهرمانی آنها با بوستون سلتیکس مطابقت دارد ، با این حال تمام رزومه وی مانند بنفش سلتیکس را شکست داد.

مالک لیکرز ، جنی باس پس از پیروزی لیکرز در میشامی هیت در بازی شش فینال NBA ، میهمانان را از لبران جیمز در آغوش گرفت و هفدهمین قهرمانی خود را کسب کرد.

(والی اسکالیگ / لس آنجلس تایمز)

لیکرز 0.595 برد در فصل منظم کسب کرده و چهار امتیاز از بوستون فاصله دارد. لیکرز همچنین بیشترین پیروزی بعد از فصل ، 450 و بهترین برد بعد از فصل ، 601 پیروزی را دارد.

بیشتر بخوان:  نامه ها: لیکرز خشکسالی عنوان را پایان داده است ، اما داگرها هنوز در مورد عنوان شک دارند

در حالی که طرفداران سلتیکس همیشه تمسخر می کنند که پنج عنوان از عناوین لیکرز تاریخ باستانی است که بین سالهای 1949 و 1954 توسط مینیاپولیس کسب شده است ، زندگی سلتیکس به همان اندازه در معرض خطر قرار دارد. 9 قهرمانی سلتیکس بین سالهای 1957 و 1966 به دست آمد ، دوره ای که لیگ فقط هشت یا 9 تیم داشت. لس آنجلس لیکرز در برابر کمتر از 17 تیم هرگز موفق به کسب عنوانی نشده است.

بله ، سلتیکس 9 بازی از 12 فینال بین دو تیم را برد. اما این مربوط به فصول است نه سریال ها و فصول اخیر تحت سلطه لیکرز است.

در 40 سال گذشته ، لیکرز 11 قهرمانی کسب کرده است. در همین دوره سلتیکس چهار پیروزی کسب کرد.

عظمت لیکرز چیزی بیشتر از آمار نیست ، بلکه مربوط به فرهنگ است. در پشت دید مالک قدیمی جری باس ، لیکرز چهره لیگ را متحول کرده و بازی ها را به رویدادهای سرگرمی تبدیل کرده است که محبوبیت NBA را افزایش داده است.

لیکرز بسکتبال را به عنوان یک مرحله با Showtime ایجاد کرد. آنها تیم های رقص با دختران Laker ارسال کردند. آنها در نقش محبوب طرفدار با جک نیکلسون متولد شدند. و به لطف پخش کننده افسانه ای Chick Hearn ، آنها اصطلاح “Peace Dunk” را ابداع کردند.

بیشتر بخوان:  آلن رابینسون می گوید که انتظار دارد برای بقیه فصل با Bears باشد

سلتیکس چه اختراع کرد؟ کف چوبی؟

لیکرز از مشهورترین ستاره های لیگ نیز استفاده کرد. لیست بزرگترین لیکرز به قدری عمیق است که کریم عبدالجبار ، گلزن تاریخ NBA ، در جایگاه سوم قرار دارد. مردی که عکس او آرم NBA را دارد ، جری وست ، حتی در میان سه نفر برتر نیست. شروع لیست بسیار آشنا است ، هر نقطه فقط به یک نام نیاز دارد.

افسون. کوبه کریم لوگو. کلبه بازی عالی جیمز. الگین پژمردن دخترزیبا. اکنون می توانید LeBron را اضافه کنید.

کوبی برایانت و لیکرز پس از پیروزی در بازی 7 مقابل بوستون سلتیکس در فینال NBA 2010 جشن گرفتند.

کوبی برایانت و لیکرز پس از پیروزی در بازی 7 مقابل بوستون سلتیکس در فینال NBA 2010 جشن گرفتند.

(رابرت گوتیه / لس آنجلس تایمز)

لیست قدرتمند بوستون سلتیکس مملو از بازیکنانی است که هیچ مسابقه ای برای بیل راسل و لری برد ندارد ، اما از نظر ستاره ای ستاره های لیکرز فاقد عمق است ، لیست کاملا پر از بازیکنان قدرتمند مانند باب کوزی ، جان هاولیچیک و دیو کوئینز است.

لیکرز چنان برند جذابی است که توانسته است دو مورد از بهترین بازیکن های آزاد در تاریخ NBA را در O’Neal و James جذب کند. بهترین امضای بازیکن آزاد در تاریخ سلتیکس… هورفورد است؟ کیمبا واکر؟

بیشتر بخوان:  ویترین Playstation 5 با حضور مرد عنکبوتی ، FFXVI یک پیروزی بزرگ برای سونی است

جیمز بعد از یکشنبه شب گفت: “این یک امتیاز تاریخی است ، و بخشی از آن چیزی است که من می توانم درباره آن صحبت کنم و نوه ها و فرزندانم می توانند در مورد آن صحبت کنند. آنها با بابو با لس آنجلس لیکرز بازی کردند.” ویرگول عنوان “مثل اینکه برای یانکی ها بازی کنی …”

مطمئناً این مثل بازی با سلتیکس ، معادل لیکرز در آن 17 عنوان نیست ، اما چیز دیگری نیست.

اگر جیمز چرند به نظر می رسد ، احتمالاً به دلیل دانش وی است که آخرین تاج قبل از مایکل جردن نیز او را شکست داده و عنوان بزرگترین بازیکن تاریخ را از آن خود کرده است.

وی یکشنبه شب گفت: “من احترام لعنتی خود را می خواهم” و هرچقدر که آن تبلیغ در حال حاضر نامناسب باشد ، لیاقت آن احترام را دارد.

در این مرحله ، به ازای هر بحث مهم در مورد اردن بودن بز ، یک ضد حمله آشکار توسط جیمز وجود دارد.

بله ، جردن شش قهرمانی و جیمز چهار قهرمانی کسب کردند. اما جردن همه کارها را در یک مکان ، با یک سیستم و یک مربی انجام داد. جیمز اولین بازیکن تاریخ است که سه تیم مختلف را به عنوان قهرمانی رسانده است در حالی که جایزه MVP نهایی NBA را در هر یک از آنها کسب کرده است.

بیشتر بخوان:  Open Safeway 2020: استوارت سینک 47 ساله هفتمین برد تور PGA را کسب می کند ، اولین بار از سال 2009 تاکنون

بله ، جردن در فینال شکست نخورد و جیمز 4-6 است. اما جردن اساساً دو فصل برای بازی بیس بال در میانه راه حرفه خود بازی کرد – چه کسی می داند این استراحت چه کاری انجام داد؟ جیمز به طور مستقیم 17 فصل صعود کرد و در 81 بازی بعد از فصل بیشتر از اردن بازی کرد.

جیمز امتیاز بیشتری نسبت به جردن کسب کرد. او بیشتر از اردن بازگشت دارد. او پاس های بیشتری نسبت به اردن دارد.

مایکل جوردن هنگام دفاع از مجیک جانسون در فینال NBA 1991.

مایکل جوردن هنگام دفاع از مجیک جانسون در فینال NBA 1991.

(لری شابلر / لس آنجلس تایمز)

جردن تابستان امسال با مجموعه مستند “آخرین رقص” که در اصل یک تبلیغ 10 قسمتی بود و کاملا بر او تسلط داشت ، تصورات ملت را دوباره به دست آورد. گزارش شده است که اردن چندین سال پیش موافقت کرده است که آن را به عنوان راهی برای بازیابی توجه از قد جیمز تولید کند. در میانه قفل اپیدمی ، این کار م workedثر واقع شد و طرفداران چشمهایشان را تیره به خاطرات جدا کردند و متعهد شدند که دیگر هرگز وضعیت بزهای اردنی را زیر سوال نبرند.

بیشتر بخوان:  اشعه در مقابل Astros: ALCS Game 3 Stream Live ، کانال تلویزیونی ، پیش بینی ، شانس ، تماشای آنلاین مقدماتی MLB

پنج ماه بعد ، جیمز پس از هدایت لیکرز به یک تورنمنت ، در میان مربی جدید ، هم تیمی های جدید ، مرگ کوبه برایانت ، آشفتگی در بی عدالتی اجتماعی ، تعطیلی همه گیر در لیگ و بیش از سه ماه در یک حباب ، دوباره قدرت خود را در ترکیب به دست آورد.

از ابتدا تا انتها ، این فصل ممکن است بزرگترین دستاورد جیمز باشد – حتی بیشتر از زمانی که در سال 2016 عنوان قهرمانی را در کلیولند به خانه خود آورد – به دلیل هدایت مداوم این سفر طولانی مدت.

مربی تیم لیکرز ، فرانک وگل ، یکشنبه شب گفت: “او بزرگترین بازیکن بسکتبال است که جهان تاکنون دیده است ، و اگر فکر می کنید می دانید ، نمی دانید ، خوب ، تا وقتی که هر روز در اطراف او باشید ، او را آموزش می دهید ، ذهن او را می بینید ، تنظیمات او را می بینید ، او در حال هدایت گروه است … او در تمام فصلی که ما را هدایت کرد شگفت انگیز بوده است و من نمی توانم درباره او به اندازه کافی صحبت کنم. “

او قبلاً همه چیز را گفته است. فینال همه چیز را گفت. فصل 2019-20 همه چیز را درباره همه آنها گفت.

لیکرز بزرگترین امتیاز بسکتبال تاکنون است.

لبرون جیمز بزرگترین بازیکن بسکتبال تاکنون است.

فاصله
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5smntdg
is.gd/yu7w3c
shrtco.de/sQ4w
clck.ru/RNjp3
u.nu/tboqt
ulvis.net/Fq6V

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چرا خبیب نورماگومدوف ، قهرمان سبک وزن UFC ، به هیچ وجه انتظار رویارویی با تونی فرگوسن را ندارد

س اکتبر 13 , 2020
برای سالها ، خبیب نورماگومومد ، تونی فرگوسن را بزرگترین چالش خود در بخش سبک وزن UFC می داند. اما آن روزها به سر رسیده. نورماگومدوف (28-0) در 24 اکتبر در جزیره یاس ، ابوظبی در برابر جاستین گاتجه (22-2) از قهرمانی خود در برابر جاستین گئتجه (22-2) دفاع خواهد […]