لیکرز آماده است تا ترکیب را برای مقابله با نیکولا جوکیچ تنظیم کندلبران جیمز یکی دو نکته را در مورد بازگشت 3 بر 1 از بازی های پلی آف می داند ، این کار را در فینال NBA 2016 انجام داده است. بنابراین وقتی دید که Denver Nuggets نه یک بار ، بلکه دو بار این کار را انجام داد ، در حالی که داخل حباب بود ، ایده ای از آنچه را که لازم بود گرفت.

جیمز گفت: “تیم بسیار مقاوم ، بسیار مطمئن ، بسیار محرک ، بسیار مربی.” “اینکه شما بتوانید از کسری 3-1 برگردید ، به انرژی ، تلاش و ناامیدی زیادی نیاز دارد. آنها این کار را دو بار انجام دادند. بنابراین سطح احترام نسبت به آنچه که برای این کلوپ باشگاهی داریم از این دنیا خارج است. اینگونه است که ما وارد این مجموعه می شویم ، می فهمیم که آنها توانایی انجام چه کاری را دارند ، در کجا ایستاده اند. ”

بیشتر بخوان:  آزمایش تیاگو سانتوس برای ویروس کرونا مثبت است ، در 4 اکتبر در برابر Glover Teixeira

در روز جمعه ، لیکرز سری نهایی خود در کنفرانس غربی را مقابل تیم ناگتس آغاز خواهد کرد ، که علی رغم ورود به فصل سوم به عنوان رده شماره 3 ، در بسیاری از مسابقات مرحله حذفی تصور می شود. آنها در سری دور اول خود مقابل جوتا جاز و سری دور دوم خود مقابل کلیپرز به تلاش های برگشتی نیاز داشتند. این تیم ها قربانی چیزی شدند که لیکرز خواهان مقابله با آن است – چالش های منحصر به فرد ایجاد شده توسط مرکز با استعداد نیکولا جوکیچ.

“ما در تنظیم و اطمینان از آمادگی برای هر حریف بسیار عالی عمل کرده ایم. من مطمئن هستم که در اینجا تقریباً به همین منوال خواهد بود. ”آنتونی دیویس ، مهاجم لیکرز آل-NBA گفت. وی افزود: “آنها در مورد پرسنل خود ، تیمشان ، به ما تخریب زیادی کرده اند تا ما را در بهترین شرایط برای پیروزی قرار دهند.

بیشتر بخوان:  نتایج NFL هفته 5 ، نکات برجسته ، به روزرسانی ها ، برنامه: Eagles 'Travis Fulgam به بازی برک آوت با فرود می افزاید

“اما ما می توانیم با هر سبک بازی سازگار شویم ، چه کوچک مانند هیوستون و چه بزرگ مانند دنور. ما آماده خواهیم شد. ”

اگرچه لیکرز از ترکیب متفاوتی در دور قبلی خود برای مطابقت با سرعت موشک های هوستون استفاده کرد ، اما آنها به طور سنتی تیمی بسیار بلند و پهن و با بازوان بلند دارند. طول آنها یک قدرت در تمام فصل بود ، با یک ترکیب ابتدایی که 6 پا و 10 دیویس را در پاور فوروارد و 7 فوت جاوال مک گی را در مرکز بازی می کرد ، به علاوه آنها 6-10 پشتیبان دوایت هوارد دارند.

بیشتر بخوان:  استفان گستکوفسکی ، تنسی تایتان پس از چهار اشتباه ، با برنده 25 حیاط بازخرید شد

“چگونه می توانیم 57 امتیاز رنگی را که آنها در فصل عادی برابر ما داشتند از ما بگیریم؟” مایکل مالون ، مربی دنور گفت. “اجازه نمی دهد افراد بزرگ آنها پشت سر ما قرار بگیرند. آنها آن را از لبه های چرخشی موجود در پست دریافت می کنند ، آن را از انتقال دریافت می کنند. آنها آن را از دوایت و JaVale فقط در اطراف سبد دریافت می کنند.

“هنگامی که آنها شما را در درایو اولیه می کوبند و شما برای کمک به پا می شوید ، آن لبه درست در لبه قرار دارد. آنجاست که باید اجسام را همگام سازی کرده و پشت آنها را پر کرده و به آنها ضربه بزنید. ما نمی توانیم این مسابقه را یک مسابقه پرش کنیم زیرا بدون شک آنها از مزیت هایی در این زمینه برخوردار هستند. ”

بیشتر بخوان:  الکس اسمیت ترجیح داد برنده جایزه بازیکن کامبک NFL شود

شاید این واقعیت وجود داشته باشد که لیکرز در فصل منظمی که دیویس در مرکز بازی می کرد ، به خوبی در مقابل جوکیچ بازی کرد. دیویس به طور معمول در ترکیبهای کوچکتر خود در مرکز بازی می کند – نوعی از گروهی که آنها برای شکست موشک ها در اورلاندو ، فلوریدا استفاده می کردند.

لیکرز در دور دوم برابر راکت ها به سختی از مراکز خود استفاده کرد. مربی تیم لیکرز ، فرانک وگل گفت که مک جی و هوارد قسمت بزرگی از این مجموعه خواهند بود.

بیشتر بخوان:  داجرها راکی ​​ها را شکست می دهند و برتری خود را در وایلد کارت بدست می آورند

ووگل گفت: “از نظر میزان استفاده از مراكز خود ، من نمی خواهم جزئیات زیادی داشته باشم ، اما بدیهی است كه ما LA Lakers خواهیم بود ، كه تمام سال ما بوده ایم.” “ما سری گذشته خود را با یک تیم توپ کوچک تطبیق دادیم ، اما من انتظار دارم که به فرم برگردیم.”

مهار Jokic برای Clippers دشوار بود ، زیرا آنها دیدند که برتری 3-1 خود را در خارج از دست می گیرد. در پیروزی های دنور برابر کلیپرز ، جوکیچ به طور میانگین 17 ریباند در هر بازی داشت. جوکیچ در پیروزی چشمگیر خود در بازی 7 ، با 16 امتیاز ، 13 پاس گل و 22 ریباند صاحب یک تریپل دابل شد.

بیشتر بخوان:  شارژرها به دفاع و شانس تکیه می کنند تا بنگال ها را در گشودن شکست دهند

مالون انتظار دارد که لیکرز تلاش کند تا در بازی 1. به تیمش پیامی بفرستد. ناگت ها دوباره در موقعیتی قرار دارند که باید پس از پیروزی احساسی در بازی 7 ، تعادل خود را بازیابند.

مالون با تمسخر گفت: “ما در واقع از لیگ درخواست کردیم تا ببینیم آیا فقط می توانیم به آن حق بدیم و 3-1 بازی را شروع کنیم ، همه را در وقت خود صرفه جویی می کنیم ، بلکه به کنفرانس شرقی می رسیم.” “اما این ساقط شد.”

گنگولی از لس آنجلس گزارش داد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y26lpwhy
is.gd/hDGgtK
shrtco.de/xYrLv
clck.ru/QuCzC
u.nu/lbwsi
ulvis.net/DoF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لبران جیمز از لس آنجلس لیکرز چیزی جز احترام به دنور ناگتس مقاوم ندارد

ج سپتامبر 18 , 2020
LAKE BUENA VISTA ، فلوریدا – تا اینجای کار ، تاج موفقیت در کارنامه داستان لبران جیمز باعث شد تا کلیولند کاوالیرز از کسری 3-1 عقب برود و در فینال 2016 NBA گلدن استیت واریورز را شکست دهد. بنابراین جای تعجب نیست که دنور ناگتس ، که در این فصل […]