لیکرز افزایش سریع دیرهنگام راکتز را برای پیروزی و هدایت سری فرماندهی متوقف می کند


قبل از بازی 4 برابر هیوستون راکتس ، لبران جیمز در گوشه ای مقابل نیمکت تیمش برگشت و مثل قبل از هر بازی فوتبال دروغ را صدا کرد. او مورب پاس را به نیمه زمین شلیک کرد ، جایی که آنتونی دیویس آن را گرفت و به سرعت یک ضربه نیمه داد را زد.

جیمز جشن گرفت ، دو دست در هوا بود و یک کلمه چهار حرفی از دهانش بیرون آمد ، نشانه این که پنجشنبه ممکن است روز خوبی باشد.

واقعاً همه این اتفاقات برای لیکرز در روز پنجشنبه رقم خورد ، روحیه آنها با خروجی آنها مطابقت داشت. آنها حبس شده بودند اما شل ، متمرکز اما سرگرم کننده بودند. و در پیروزی 110-100 لیکرز در روز پنجشنبه ، با برتری 3-1 مقابل راکتس ، همه وظیفه خود را انجام دادند ، اگرچه راکتز در پایان این کار را جالب کرد.

بیشتر بخوان:  NBA پلی آف - کلیپرز مانند موارد دلخواه عنوان بازی نمی کند

آنتونی دیویس گفت: “ما به همه بچه هایمان اعتماد داریم.” “ما می توانیم بزرگ بازی کنیم. ما می توانیم کوچک بازی کنیم. ما می توانیم در این بین بازی کنیم. “

کمی از همه چیز – از بسیاری جهات ، این زندگی در حباب NBA است. با مهمانی های مسافرتی بسیار محدود ، دیگر جایی برای کاهش وزن وجود ندارد. شما در جایی که می توانید ، چطور می توانید قدم بزنید.

بنابراین وقتی فرانک وگل ، مربی لیکرز تصمیم گرفت دو مرکز سنتی خود ، JaVale McGee و دویت هوارد را روی نیمکت نگه دارد ، آنها به بلندترین سخنگویان تیم های زباله تبدیل شدند ، و مطمئن شدند که انرژی لیکرز برای هر موردی یک گلوله آدرنالین کلامی در اختیار دارد.

نکات برجسته پیروزی 110-100 لیکرز مقابل راکتس در بازی 4.

مک گی حتی در هنگام معرفی خط دست دادن لیکرز را لنگر می انداخت ، و با دنی گرین ، اسلحه های انگشتی کشیده پشت به عقب ، مانند چند مامور ویژه که اتاق را تمیز می کردند.

بیشتر بخوان:  نتایج NFL هفته 5 ، نکات برجسته ، به روزرسانی ها ، برنامه: مایلز سندرز فاصله طولانی از TD را کاهش می دهد ، قدم زدن طولانی را نشان می دهد

دیویس گفت: “این چیز خوبی است که آنها هنوز درگیر بازی ها هستند.” “بسیاری از بچه ها فقط می توانند محو شوند … شما این را می بینید. آنها با صدای بلندترین بازیکنان نیمکت ما هستند. “

دیویس و جیمز ، دو بازیکن برتر این سری ، نیازی به تسلط نداشتند ، بنابراین اکثر آنها اینگونه نبودند ، این اجازه را می داد تا عمق برتر لیکرز بیش از هوستون باشد. دیویس در 18 شوت 29 گل زد و در سایز فرومایه هوستون قرار گرفت.

اما این پنجشنبه واقعاً جمعی بود ، هر لیکرز که حداقل یک بار گلزنی کرد.

الکس کاروزو گفت: “وقتی در بهترین وضعیت خود هستیم ،” ما سریع بازی می کنیم ، دفاع می کنیم و برای سایر هم تیمی های خود خلق می کنیم. بدیهی است که ، ما از طریق LeBron و AD بازی می کنیم و آنها توانایی فوق العاده ای در گلزنی در بسکتبال و بازی یک به یک دارند ، اما وقتی که به رنگ آمیزی می رسیم ، روی لبه فشار می آوریم ، زمین را فاصله می دهیم و برای هم بازی کردن

بیشتر بخوان:  متس قرار است صاحب جدیدی را بدست آورد زیرا میلیاردر استیو کوهن موافقت می کند حق رای دادن را از خانواده ویلپون خریداری کند

“و این نوع بازی ها برای تیم ما فقط انرژی است.”

کاروزو 16 گل زد ، دفاع او به راکت ها تناسب داد. ماسکهایی که هر کس در دانشگاه می زند ممکن است مانند او پوشیده نشود. او بخشی از خدمه ای بود که جیمز هاردن را در یک شب تیراندازی دو برای 11 مورد آزار و اذیت قرار داد.

مارکیف موریس ، با شروع به جای مک گی ، درنگ نکرد و از عمق برخورد با اولین مالک لیکرز شروع به کار کرد ، گرین با ترک توپ از دستانش فریاد زد “آنجا که می روی”. وارد نشد ، اما ریتمش درست بود ، و دفعه بعدی که نگاهی به او انداخت ، موریس آن را تغییر داد. تازه کار پرکاربرد تالن هورتون-تاکر اولین بازی خود را در پلی آف انجام داد و با پنج امتیاز ، دو ریباند و دو توپ ربایی تأثیرگذار بود.

بیشتر بخوان:  Leighton Vander Esch از کابوی ها در مسابقه یکشنبه شب در مقابل رمس از ناحیه یقه استخوان آسیب دید و دیگر برنخواهد گشت

و در حالی که جیمز بیشتر شب را مجبور به حمل چنین بار سنگینی نمی کرد ، موفق شد یک توپ عمیق را هنگام محاسبه دیویس تکمیل کند ، یک حرکت مچ دست دو دست که سریعترین شکست ممکن را ایجاد می کند.

فرانک وگل ، مربی لیکرز گفت: “ما دو اسلحه بزرگ گرفتیم … و من فکر نمی کنم بقیه بچه ها اعتبار کافی داشته باشند.”

مثل اینکه آنها فقط با برنامه بازی فوگل و با یکدیگر پنجشنبه سرگرم می شدند. و در برابر راکت ها ، تضاد ناخوشایند بود.

هم تیمی های لیکرز (از سمت چپ) آنتونی دیویس ، الکس کاروسو و لبران جیمز در آخرین دقیقه پیروزی 110-100 برابر هیوستون راکتز در بازی 4 جشن می گیرند.

(مطبوعات همراه)

برای دومین بازی متوالی ، هیوستون بدون پیروزی دانوئل هاوس بازی کرد در حالی که لیگ بررسی کرد که آیا او پروتکل ایمنی دانشگاه را با یک مهمان زن شکست. قبل از بازی ، مایک د آنتونی ، مربی راکتس پاسخ های کمی داشت.

بیشتر بخوان:  مصدومیت داک پرسکات: Cowboys QB پس از اخراج از زمین در مقابل غول ها تحت عمل جراحی مچ پا قرار می گیرد

وی در پاسخ به این س whetherال که آیا وضعیت هاوس به وگل فرصتی داده تا به بازیکنان یادآوری کند که در کجا هستند و چه قوانینی را باید رعایت کرد ، وی نگران نبود.

ووگل پیش بازی گفت: “صادقانه بگویم ، من احساس نمی كنم كه گروه ما نیاز به گفتگو داشته باشند.” “بچه های ما واقعاً در انجام وظیفه قفل شده اند ، اما بدیهی است که این وضعیت یک یادآوری است.”

اکثر آنها در روز پنجشنبه نیز قفل شدند. اما لیکرز در چهارمین چرخش پشت سر هم در پاس های ورودی از زیر سبد خود کمی شل شد و منجر به سه امتیازی برگشت راکت راکت ها شد.

بیشتر بخوان:  مانی مارگوت با 3 بار اجرای HR ، یک شکارگاه شگفت انگیز در بازی ALCS 2 جدیدترین مسابقات قهرمانی Tampa Bay Rise Championship است

هوستون با دویدن 18-2 پنج امتیازی شد زیرا لیکرز زمین را کاملاً ثابت نکرد ، اما جیمز کاروزو را در گوشه مقابل نیمکت راکتز پیدا کرد و در حالی که 35 ثانیه مانده بود ، سه امتیازی بازی را به هم زد.

“در 43 دقیقه اول ، ما برنامه بازی خود را داشتیم و آن را اجرا کردیم. برای اکثریت [of games] اگر قصد دارید برنامه بازی خود را برای مدت طولانی اجرا کنید ، برای چند دقیقه ثابت ، پیروز خواهید شد ، “جیمز گفت. “اما ما می خواهیم برای چیزی بهتر از آن تلاش کنیم. ما می خواهیم 48 دقیقه برنامه بازی را اجرا کنیم. “
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4bhbxbz
is.gd/09x3qP
shrtco.de/lpsEH
clck.ru/QqjyG
u.nu/9g3pv
ulvis.net/Z9S

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رایان تانهیل سال 2 را به عنوان رهبر بدون چون و چرا از Titans - وبلاگ Tennessee Titans آغاز می کند

د سپتامبر 14 , 2020
6:00 صبح ET تورون داونپورتESPN نزدیک عقاب های تحت پوشش امروز برای ایالات متحده آمریکا Cave the Ravens برای بالتیمور تایمز در دانشگاه چینی فوتبال دانشگاهی بازی کرد NASHVILLE، Tenn. – وقتی رایان تانهیل ، بازیکن خط حمله ، دوشنبه شب با Denver Broncos روبرو می شود (10:10 ET ، […]