لیکرز در بازی 2 گرما را تحت الشعاع قرار داد تا فینال NBA را بدست آورد ورزش


آنتونی دیویس بیشترین امتیازات خود را با یک ضربه شلیک کرد. لبرون جیمز عضلات خود را منعطف کرد تا بتواند آسیب ببیند. و هر زمان که برتری حتی با کمترین خطر ممکن به نظر می رسید ، لس آنجلس لیکرز پاسخی داشت.

فینال های NBA در نیمه راه تاجگذاری.

جیمز با 33 امتیاز ، 9 ریباند و 9 پاس منجر به گل ، دیویس 14 ضربه از 15 شوت اول خود را در راه رسیدن به 32 امتیاز به ثمر رساند ، و لیکرز جمعه شب با شکست 124-114 حیرت انگیز میامی هیت با نتیجه 2-0 صعود کرد. تیم لیکرز 51٪ را به ثمر رساند و 16 شوت مستقیم از فاصله دو امتیازی را به ثمر رساند که در اواخر کوارتر اول شروع شد و در اواخر کوارتر سوم به پایان رسید.

بیشتر بخوان:  Chase Young بالاترین درجه درجه یک تازه وارد NFL در هفته 1 بود

لیکرز همچنین 47 سه گانه داشت که بالاترین رقم در این فصل بود و 16 گل شد.

جیمی باتلر با 25 امتیاز ، 13 پاس گل و هشت ریباند برای میامی که بدون تازه کارهای پام آدبایو (گردن و شانه چپ) و گوران دراگیچ (پارگی پلاستیک کف پا) بازی کرد ، کار را تمام کرد. تیم Heat در کوارتر سوم 39 امتیاز کسب کرد و آنقدر خوب بود که در نیمه اول 14 امتیاز کسری را کاهش دهد و در مکان چهارم با اختلاف 10 امتیاز فاصله بگیرد ، دلیل اصلی این امر این بود که نتوانستند توقف کافی داشته باشند.

بیشتر بخوان:  مقدسین پس از یک پیروزی 17 امتیازی ، از یک پیروزی اضافی در Chargers کنار می روند

جیمز گفت: “این تیم شگفت انگیزی است که ما بازی می کنیم و این را درک می کنیم.”

لیکرز بهترین بازیکنان بوده است.

بازی سوم یکشنبه شب. مشخص نیست که آیا Dragić ، Adebayo یا هر دو می توانند برگردند. قبل از اینکه هیت مجبور شود تماس بگیرد تا آنها را در حاشیه نگه دارد ، همه آنها را فشار داده اند تا جمعه شب بازی کنند.

و همچنین مشخص نیست که این مهم تا چه حد مهم است.

این بیست و چهارمین بار است که جیمز 2-0 پیش افتاده است. تیم های وی در دفعات قبلی 23-0 در کلیولند ، میامی و لس آنجلس حضور دارند. آخرین باری که لیکرز با برتری 2-0 شکست خورد ، فینال 1969 مقابل بوستون بود.

بیشتر بخوان:  Rays در ALCS 3-0 منجر به Astros می شود

کلی اولینیک 24 امتیاز برای هیت کسب کرد که در بازی اول 32 امتیاز عقب بود و حتی بدون آدبایو و دراگیچ در بازی دوم بسیار رقابتی تر بودند. میامی چهار امتیاز چهار امتیازی داشت ، اما به اندازه کافی نزدیک نشد تا واقعاً ترس را در لیکرز به وجود آورد.

تایلر هیرو 17 گل ، کندریک نونه 13 گل به ثمر رساند ، در حالی که جی کراودر 12 امتیاز برای تیم هیت به ثمر رساند. هیرو و مایرز لئونارد در موقعیت اولیه دراگیک و آدبایو قرار گرفتند.

بیشتر بخوان:  DeChambeau خود را به 62 رساند و در اوایل لاس وگاس قرار دارد

Rondo 16 امتیاز کسب كرد ، در حالی كه Kentavius ​​Caldwell-Bob و Kyle Cosma هر كدام 11 امتیاز با لیكرها به دست آوردند كه با پوشیدن لباس Black Mamba الهام گرفته از Kobe Bryant در این مقدماتی به 4-0 رسیدند ، این یکی از ادای احترام به افسانه لیکرز است که درگذشت. 26 ژانویه در یک سقوط هلی کوپتر.

جیمز گفت همه همین است. “ما به فکر خانواده برایانت هستیم … و امیدواریم که آنها را افتخار کنیم.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2ce9f4g
is.gd/3e07Fh
shrtco.de/KUIMr
clck.ru/RCD3t
u.nu/owe36
ulvis.net/m3t

بیشتر بخوان:  نوزدهمین مرحله ژیرو d'Italia با باران کوتاه شد: پخش کننده ایتالیایی Rai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

راخون روندو در یک پیروزی پرگل مقابل هیت ، هماهنگی ذخایر لیکرز را ایجاد می کند

ش اکتبر 3 , 2020
آنها در شرایطی که لیکرز نیاز به خروج از بازی 2 داشت ، بسکتبال را در اختیار راخون روندو قرار دادند و به او اجازه دادند که رویداد را هماهنگ کند. همانطور که به نظر می رسد ، Rondo تنها یکی از ذخیره های لیکرز در هنگام پیروزی 124-114 متناوب […]