لیکرز مورد علاقه های تکراری است و ممکن است بزرگترین رقیب آنها باشدقبل از اینکه آخرین ضایعات قراضه روز یکشنبه در AdventHealth Arena از زمین پاک شود ، قبل از اینکه هر یک از اعضای قهرمان لیکرز عکس را با جام لری اوبراین بردارند ، سازندگان شانس قبلاً لیکرز را به عنوان بهترین اتفاق نظر بزرگ برای تکرار فصل بعدی قرار داده بودند.

مهم نیست که جهان کاملاً غیرقابل پیش بینی شده است. یا اینکه مشخص نیست چه زمانی فصل بعدی NBA آغاز می شود زیرا فصل 20-20 2019 همه گیری را به تأخیر انداخت درست همانطور که فصل 21-20-20 رشد داشت.

پیش از فینال ، کمیسار آدام سیلور گفت که تاریخ هدف برای شروع فصل 21-2020 “کریسمس اولین زمان است ، احتمالاً ژانویه” ، اما اکنون به نظر خوش بینانه می رسد. بازیکنان برای بهبودی از ضررهای جسمی و روحی ناشی از بازی در حباب ضد ویروس کرونا به زمان نیاز دارند. لیگ و اتحادیه بازیکنان به زمان نیاز دارند تا مسائل مالی و لجستیکی مطرح شده توسط همه گیری و در نتیجه کاهش درآمد مربوط به بسکتبال را که احتمالاً منجر به سقف پایین تر حقوق و دستمزد خواهد شد ، حل و فصل کنند. همانطور که فصلی به پایان رسیده است ، هیچ چیز در این فصل غیر عادی نخواهد بود.

بیشتر بخوان:  ونسا برایانت آرزو می کند کوب و جیگی اینجا باشند تا لیکرز را به عنوان قهرمانی برساند

منطقی این است که هر زمان فصل آینده شروع شود ، لیکرز تیمی برای فتح خواهد بود. بزرگترین مانع برای آنها ممکن است خودشان باشند و اینکه آیا آنها می توانند دوباره گرسنگی ، تنهایی و الهام را تحریک کنند که آنها را وادار به کسب هفدهمین عنوان حق رای دادن کند.

تسلط آنها در فصل منظم و به دنبال آن برتری پلی آف بر سبک های مختلف و نمایش ستاره های تثبیت شده و در حال ظهور ، نشان می دهد که آنها می توانند به یک سلسله تبدیل شوند – حداقل در حالی که لبران جیمز و آنتونی دیویس هستند. نوع دوستی آنها برای ستاره ها نادر بود و مربی Frank Vogel با زیرکی از بازیگران حامی استفاده می کرد. او ابتدا به بازیکنان فلسفه دفاعی دست یافت و آنها را به برنامه ریزی با جیمز و دیویس پیوند داد ، که هماهنگی آنها فضای همکاری از بالا به پایین را ایجاد می کرد.

بیشتر بخوان:  میچل تروبیسکی چهره خود را جمع می کند و خرس ها را به پیروزی برگشت بر شیرها سوق می دهد - وبلاگ خرس های شیکاگو

جیمز گفت که انگیزه وی “این است که فکر می کنم چیزی برای اثبات دارم” و ممکن است بازسازی این انگیزه برای او دشوار باشد. اما او قدردان بود که ووگل اغلب از او مشاوره می گرفت و از همکاری با دیویس لذت می برد ، که راهنمایی دیویس به عنوان بازیگر را یک ماموریت شخصی می کرد. هدایت لیکرز به سمت عنوان دوم پیاپی ممکن است حس سنت جیمز را به خود جلب کند.

جیمز روز یکشنبه گفت ، “این یک امتیاز تاریخی است و من می توانم در این زمینه صحبت کنم و نوه ها و فرزندانم می توانند در مورد آن صحبت کنند: بازی پدرشان در لس آنجلس لیکرز. این مثل بازی در یانکی ها و برنده شدن یا بازی در کابوی ها و بردن سوپربول است.” یا میهن پرستان. این مانند این است که برای Red Sox بازی کنید. بنابراین ، صرف نظر از اینکه ذهن شما سرگردان است ، یک چیز مهم است یک چیز است ، شما همیشه می توانید بخاطر داشته باشید که برای آن چه کار می کنید. ”

بیشتر بخوان:  بر اساس این گزارش ، انتظار نمی رود موشک های موجود منفجر شوند و یا توسط جیمز هاردن یا راسل وستبروک مورد معامله قرار گیرند.

پرونده قریب الوقوع نماینده آزاد دیویس ابر کوچکی است که بر روی هرگونه بحث درباره تکرار لیکرز معلق است. وی روز یکشنبه گفت که از برنامه های خود مطمئن نیست ، اما بعید به نظر می رسد که او وقتی که در سن 27 سالگی ، شانس زیادی برای کسب عنوان دوم پی در پی و در نهایت تبدیل شدن به مرکز تیم داشته باشد ، آنجا را ترک خواهد کرد. دیویس گفت: “من سال اول در لس آنجلس اوقات خوشی را سپری کردم. این چیزی جز شادی نبود ، چیزی جز حیرت بود. طی دو ماه آینده خواهیم فهمید.”

Oddsmakers به ​​ترتیب لیکرز و کلیپرز را 1-2 امتیازی کرد و پس از آنها گلدن استیت ، میلواکی ، بوستون و بروکلین به ترتیب متفاوت قرار گرفتند. میامی هیت علی رغم صعود از پنجم در شرق به نایب قهرمانی در فینال ها و بازی های دانکن رابینسون و تایلر هیرو ، در بین پنج نفر اول انتخاب قطعی نبود. پت رایلی استعداد خود در آشکار کردن استعدادهای نادیده گرفته شده را از دست نداده است ، بنابراین آنها را با مسئولیت خود بشمارید.

بیشتر بخوان:  ستاره MLB پس از شکست فصل بعد رندی آروزارینا از کجا آمده است

“ما برمی گردیم.” روز یکشنبه ، جیمی باتلر گفت ، “ما برگشتیم.” این چیزی است که همه ما در این اتاق رختکن می گوییم. ما بچه هایی داریم که می خواهند این کار را انجام دهند. ما بچه هایی داریم که واقعاً می خواهند به ورزشگاه برگردند و روی این چیز کار کنند. ”

سخت است باور کنیم که تکرار لیکرز توسط کلیپرز که قبل از فصل مورد علاقه تیم بود اما از بین رفت و نتیجه 3-1 مقابل دونور را در دور دوم از دست داد ، از رده خارج شد. کلیپرز سه نیاز اصلی خارج از فصل را دارد: استخدام مربی برای جایگزینی Doc Rivers ، جذب مجدد Supersub Montrezl Harrell و دانستن نحوه پوشاندن تاج قهرمانی جدید لیکرز پس از مطرح شدن در Staples Center. پل جورج و کاوی لئونارد نتوانستند شیمی برنده را بیان کنند و یک فصل دیگر برای یافتن ترکیب مناسب دارند.

بیشتر بخوان:  بوستون سلتیکس پس از باخت به میامی هیت ، ناامیدی در رختکن را کم رنگ کرد

گلدن استیت جالب است زیرا استیون کاری و کلی تامپسون انتظار می رود که دوباره سالم باشند و پس از یک فصل وحشتناک آماده احیای Warriors باشند. رزمندگان برخی از بازیگران نقش خود را از دست داده اند اما برای تزریق جوانی یا بهره مندی از تجارت گزینه دوم را در خدمت دارند. هیوستون به مربی جدید و بازسازی نیاز دارد که در کوتاه مدت آنها را از رقابت خارج می کند.

در شرق ، بروکلین بدون مصدومیت کوین دورانت به پلی آف صعود کرد و این باید دو نفره پویای دورانت و کری ایروینگ باشد که برای بازسازی آسیب دیدگی شانه ترجیح دادند از حباب بیرون بیایند. س bigال اصلی این است که آیا استیو نش بازیکن بزرگ کمیاب خواهد بود که به یک مربی عالی تبدیل می شود؟ یکی از اعضای خانواده Antetokounmpo برای تیم قهرمانی بازی می کرد ، اما جیانیس بازیکن فصل ثابت میلووکی باکس نبود: برادر کوچکترش Kostas ، بازیکن پشتیبان لیکرز ، روز یکشنبه جشن گرفت پس از اینکه جیانیس و باکس یک ثانیه در اطراف میامی اخراج شدند.

بیشتر بخوان:  آلن رابینسون می گوید که انتظار دارد برای بقیه فصل با Bears باشد

پس از اواخر مهمانی شبانه در فلوریدا ، لیکرز روز دوشنبه با یک فنجان به لس آنجلس بازگشت و قصد دارد یک سفر طولانی را که در مسیرهای غیرمنتظره ای قرار داشت اما جایی که انتظار داشتند به پایان برساند ، جشن بگیرد. فصل بعدی به سرعت در حال آمدن است. اگر آنها به اندازه کافی بخواهند ، ممکن است تکرارها نیز بیاید.

دیویس روز یکشنبه گفت: “تیم ها سال آینده بعد از شما می آیند ، به خصوص وقتی که شما یکی از بهترین بازیکنان باشید.” “مردان می خواهند قهرمان را بیرون بیاورند. در چهار یا پنج سال آینده ، شما باید بهتر و بهتر شوید. من باید پیشرفت خود را ادامه دهم و امیدوارم که دوباره چنین احساسی داشته باشم.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6lhrvu4
is.gd/37b4QF
shrtco.de/NtvAf
clck.ru/RMnZp
u.nu/6v4x2
ulvis.net/rxQw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیا رکود اقتصادی لیگ برتر اثبات است؟ پنجره نقل و انتقالات تابستانی در مورد سلامت مالی این ورزش چه می گوید

س اکتبر 13 , 2020
پنجره نقل و انتقالات تابستانی 2020 تا چه میزان تحت تأثیر COVID-19 ، استادیوم های خالی متعاقب آن ، تخفیف های شرکت های تلویزیونی ، اسپانسرهای فراری و خسارت حدود 4.5 میلیارد یورویی طی دو فصل پیش بینی شده توسط ECA قرار گرفته است؟ این به اعدادی که می خواهید […]