لیکرز پس از بستن گرما در بازی شش فینال ، در شماره 17 قهرمانی NBA سلتیکس را مساوی کرد


لس آنجلس لیکرز دوباره به عنوان قهرمانی برگشت و این قطعاً یکی از به یادماندنی ترین عناوینی خواهد بود که این حق رای دادن تا به امروز خواهد داشت. پس از آنکه بیماری همه گیر COVID-19 در ماه مارس مجدداً NBA را متوقف کرد و باعث شد جدول لیگ سنتی از کنترل خارج شود ، یکشنبه شب لیکرز هفدهمین قهرمانی خود را پس از پیروزی 106 بر 93 مقابل میامی هیت به دست آورد.

این اولین آگهی ای است که لیکرز از زمان قهرمانی خود در سال 2010 در Staples Center سنجاق کرده است و این سومین بازه طولانی بین دو تورنمنت در تاریخ این امتیاز است. این قسمت هفدهم همچنین آنها را با بیشترین عناوین تاریخ NBA با بوستون سلتیکس مرتبط می کند. رقابت تلخ لیکرز و سلتیکس تاریخ خوبی دارد و دو تیم قهرمانی را از یکدیگر ربوده اند. اکنون ، پس از تمام اتفاقاتی که بین آنها رخ داده است ، آنها در بالای رکوردهای NBA قرار دارند.

بیشتر بخوان:  امتیازات Safeway Open 2020: برایان استوارد پس از دور 3 در کالیفرنیا در میان سه رهبر مشترک

لیکرز پس از آخرین تورنمنت در سال 2010 سخت تلاش کرد تا به شکوه و عظمت خود بازگردد زیرا در سالهای بعد او نتوانست تیم های با کیفیتی در اطراف کوبه برایانت تشکیل دهد. از سال 2014 تا 2019 ، لیکرز نتوانست پس از فصل خود را بسازد ، و این سوال را ایجاد می کند که چگونه این حق رای دادن که قبلاً پیدا شده بود می تواند به بالای کوه راه پیدا کند. ثابت شد ورود لبرون جیمز و آنتونی دیویس است و آنها با این مسابقات اخیر نه تنها خود را به عنوان پادشاه در NBA مطرح کردند ، بلکه بزرگترین لاف سلتیکس را نیز دزدیدند.

بیشتر بخوان:  انتخاب های کالج فوتبال ، جدول زمانی: پیش بینی در برابر گسترش ، شانس 25 فوتبال برتر لیگ برتر در هفته 7

در حالی که این دو فرانشیز سابقه طولانی دارند ، اما مدتی است که شاهد بازی آنها در یک تورنمنت نبوده ایم. قبل از پیروزی این لیکرز ، از زمان رویارویی با یکدیگر در طول فصل 10-10200 ، هیچ یک از امتیازات به فینال NBA راه پیدا نکرده بودند. یک دلیل بزرگ – به هر حال برای سلتیکس – لبران جیمز بود.

قبل از سال گذشته ، لبرون هشت بار متوالی به فینال NBA رسیده بود و این حضور در ترکیب لیکرز دهمین حضور او بود. او بیشتر کار خود را در کنفرانس شرقی گذراند و سلتیکس را از رسیدن به فینال باز داشت. در مورد لیکرز ، آنها نتوانستند از سالهای گذشته کوبه بهره ببرند و هیچ جایی به مرحله نهایی نرسیده بودند.

بیشتر بخوان:  رتبه بندی برای افتتاحیه NFL Chief-Texans در NBC از سال 2019 افت می کند
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y45kahuz
is.gd/Zn80xd
shrtco.de/a4phq
clck.ru/RMKzG
u.nu/kf6c3
ulvis.net/54kP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تایگر وودز ، نور روز ، سکوت و چمن - یک ماه از دو استاد کاملاً متفاوت

د اکتبر 12 , 2020
باشگاه ملی گلف آگوستا روز دوشنبه به روی اعضای خود افتتاح شد ، رویدادی سالانه که معمولاً بدون سرگرمی زیاد برگزار می شود. به هر حال این یک باشگاه خصوصی است. سایر ورزش ها به ویژه فوتبال کاملاً پر است. به طور معمول ، مسابقات قهرمانی مستر سالانه هنوز شش […]