لیکرز پس از پایان بازی Rockets برای مدتی کوتاه آماده استآنها اکنون سه ماه است که در حباب NBA قرار دارند ، ذهن آنها در این مسیر از نظر ذهنی دچار مشکل شده است و باعث شده لیکرز به دنبال راهی برای رهایی از یکنواختی روزمره باشند.

مهاجم کایل کوزما راهی پیدا کرده است که خیال خود را هنگام بازی در مجموعه ورزشی جهانی ESPN در نزدیکی اینجا راحت کند.

لیکرز برای صعود به فینال کنفرانس غرب برای اولین بار در 10 سال گذشته ، هیستون راکتز 119-96 را تخریب کرده بود و کوزما از قبل برای روز تعطیل خود در روز یکشنبه برنامه ریزی کرده بود.

كوزما پس از ارسال 17 امتیاز ، چهار ریباند ، دو پاس گل و یك شوت مهار شده از طریق كنفرانس ویدیویی گفت: “خوب ، اول من می خواهم كمی آرامش ذهنی پیدا كنم.” “من می خواهم حدود 8 صبح بیدار شوم و می خواهم حدود 18 ، 27 سوراخ گلف بازی کنم. این اول است و سپس تماشا کنید [Clippers-Nuggets] فردا بازی کنید و ببینید چه کسی برنده است. ”

لیکرز و کوزما مدتی وقت خواهند داشت تا در مورد چگونگی اتفاقات پس از 8-2 بازی در دو سری اول پلی آف خود کمی تأمل کنند ، و مدتی برای جسم و ذهن خود را در فضای ذهنی مناسب قرار دهند زیرا سری بعدی پلی آف آنها شروع نمی شود زودتر تا چهارشنبه.

بیشتر بخوان:  Trysten Hill of Cowboys می ترسد که در نبرد هفته پنجم با غول ها دچار پارگی رباط صلیبی قدامی شود و تحت MRI قرار بگیرد

در وسط همه ، بازیکنان اعتراض کردند ، و باعث به تعویق افتادن بازی ها در حالی که بازیکنان و NBA در مورد راه های پیشگیرانه تر در تلاش برای عدالت اجتماعی سیاه پوستان آمریکایی و سایر افراد رنگارنگ بحث کردند.

نکات برجسته پیروزی 119-96 لیکرز در برابر راکت ها در بازی 5 سری پلی آف آنها در شنبه ، 12 سپتامبر 2020 ، در اورلاندو ، فلوریدا.

کوزما گفت: “این خیلی زیاد است.” “این یک فداکاری بزرگ است. بدیهی است که مردم فکر می کنند حضور در اینجا آسان است ، اما اینطور نیست. ما در کنار خانواده های خود نیستیم – بدیهی است که اکنون خانواده های خود را در اینجا داریم. خیلی تکراری است شما بیدار می شوید و همان ساختمان ها را می بینید ، هر روز دیوارهای یکسانی را می بینید. بنابراین ، ممکن است کمی دلگیر ، کمی اضطراب باشد. می دانید ، شما فقط باید قوی بمانید و فقط راه های دیگری برای راحت کردن خود در خارج از بسکتبال پیدا کنید ، زیرا اینجا همه بسکتبال است.

بیشتر بخوان:  Padres سرگرم کننده ترین تیم MLB در سال 2020 بوده است. این هفته در مقابل داجرها ، آنها شانس تبدیل شدن به بهترین ها را دارند

“چه در حال بازی باشید ، تمرین می کنید ، فیلم می گیرید. شما توییتر می روید ، جایی می روید ، همه اینها بسکتبال است. این لزوماً بهترین کار برای شما ، حداقل برای مغز شما نیست ، بنابراین شما به آن نوع ترشحات احتیاج دارید. ”

گارد دنی گرین روز جمعه در مورد نیاز به “گاهی فرار” هنگام بازی در حباب صحبت کرده بود.

وی در مورد چگونگی دشوار بودن تمرکز با این همه چرخش در اطراف بحث کرده است.

شنبه شب ، گرین به نظر می رسید که در هنگام پیروزی در بازی 5 هیچ سنگینی نکرده است.

او پس از اولین سه پرتاب خود به حالت ایستاد. او یک ریباند هجومی را تعقیب کرد ، دریبل به کرنر رفت و یک سه امتیازی کرد تا در کوارتر سوم 25 امتیازی شود تا لیکرز به برتری برسد ، دست راست شوت او دوباره در هوا بلند شد.

امتیاز 14 گرین برای پلی آف سال 2020 امتیاز بالایی را به دست آورد. او از برد سه امتیازی چهار بر شش شلیک می کرد.

گرین روز جمعه در یک کنفرانس ویدئویی گفت: “من فکر نمی کنم شما نیاز به حواس پرتی داشته باشید ، اما فکر می کنم تمرکز روی کار مورد نظر مفید است.” “اما من فکر می کنم شما باید گاهی اوقات که اوضاع به همان شکلی که شما می خواهید پیش بروید ، فرار کنید. اما همچنین به شما کمک می کند در مسیر خود باشید و بدتر نشوید یا از وظیفه خود دور شوید ، هدف چیست ، بنابراین اگر همه چیز خوب پیش نمی رود ، شما چاره ای ندارید جز اینکه در آن قفل شوید ، آن را رقم بزنید … حدس می زنم که کمک می کند تا حواس شما پرت شود. اما خوب است که برای زمانی که به یک روز تعطیل یا یک روز دیگر برای پاک کردن ذهن و پاک کردن ذهن خود نیاز دارید ، یک فرار داشته باشید.

بیشتر بخوان:  فردی فریمن از Braves از برخورد با مرگ مادر حمایت می کرد

“گاهی اوقات شما آن تجمل را ندارید. دوست دارم نکات مثبت را نگاه کنم. من آدم مثبتی هستم. فکر می کنم چیز بزرگی است که حواسمان پرت نمی شود ، ما فقط قفل می شویم و بسکتبال بازی می کنیم. لازم نیست سفر کنید. نگران این نباشید ، نگران آن نباشید. ما فقط همه چیز را اینجا در جلوی در خود داریم. این کار را آسان تر می کند. “
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پلی آف NBA - ممکن است مایک د آنتونی برود ، اما توپ کوچک راکتس برای ماندن در اینجاست

ی سپتامبر 13 , 2020
هنگامی که قهوه خود را در لابی هتل سالت لیک سیتی درست بعد از تعطیلات All-Star نوشید ، مربی هیوستون راکتس ، مایک د آنتونی با علاقه ای در مورد مناسبات حرفه ای خود با مدیر کل داریل موری صحبت کرد. D’Antoni تجربه زیادی به عنوان مربی داشت که وقتی […]