مارکوس اسمارت یک ستاره مخفی برای سلتیکس بوستون است


در زمان فعالیت مارکوس اسمارت مواردی پیش آمده است که تمرکز بر کارهایی که نمی تواند انجام دهد آسان تر است. او از طریق تجارت خارج از ایالت اوکلاهما به عنوان یک گارد محافظ وارد لیگ شد ، اما هیچ کس او را به عنوان یک خالق اصلی حمله متهم نکرده است. او برای گلزنی کارآمد تلاش می کرد و در هر سه فصل اول خود کمتر از 40 درصد از زمین شوت زد. شوت سه امتیازی او در بهترین حالت متزلزل بود و در سه فصل مختلف حرفه ای خود از پشت قوس با 30 یا کمتر از 30 درصد کار را به پایان رساند.

آنچه Smart در آن مهارت دارد ، اغلب کمتر مشهود است. این یک چرخش دفاعی به موقع است. یک حفاری سریع در رنگ و بازیابی سریع به قوس. این توانایی این است که یک بازیکن هجومی را از رانندگی در خط پایه یا بازگرداندن یک ریباند رقابت برای یک هم تیمی باز دارد. این اعتقاد تزلزل ناپذیر اوست که اگر راننده بزرگتر هجومی بزرگتر عمل کند ، می تواند به اتهام تبدیل شود. در کنار هم ، ارزش اسمارت هر دو واضح و عظیم است حتی اگر به طرزی نشان داده شود که در حاشیه تا طرح اصلی احساس می شود.

بیشتر بخوان:  سوابق پلیس نشان می دهد که Broncos RB ملوین گوردون به اتهام شمارش DUI متهم شده است

تعریف کیفیت Smart به عنوان یک بازیکن کمتر یک رمز و راز است: این آرزوی تزلزل ناپذیر او برای پیروزی است ، نه فقط بازی های کامل بلکه هر سکانس ، هر ثانیه که روی زمین است. این بازیکنانی هستند که شما به خصوص برای یک بازی 7 در کنار خود می خواهید. سلتیکس بدون او به فینال کنفرانس شرقی صعود نمی کرد.

همانطور که بوستون از رپتورز ، مدافع عنوان قهرمانی ، 92-87 پیشی گرفت ، در پایان یک بازی دور دوم حماسی هفت بازی ، این هوشمند بود که به یاد ماندنی ترین بازی شب را انجام داد. همانطور که نورمن پاول از تورنتو به سرعت در زمین مسابقه تلاش کرد تا یک طرح احتمالی تساوی بازی در فاصله کمتر از یک دقیقه باقی بماند ، Smart بلوک خود را از پشت کاملاً به موقع تنظیم کرد و توپ را به طور تمیز تغییر داد.

بیشتر بخوان:  Ken Niumatalolo از نیروی دریایی آمریکا با انتقاد از پنتاگون به دلیل تصمیم برای حرکت به جلو با سری Trophy فرمانده کل قوا

در مورد نمایش سوال شد ، اسمارت گفت: “من به دلیل یک تیم کاملاً دفاعی تیم اول هستم.” به نظر می رسید که تمام زندگی حرفه ای او تا این لحظه و این مجموعه ساخته شده است.

بسیاری از نیروهای محرک پشت دستیابی به موفقیت بوستون در فینال کنفرانس به عنوان یک رده شماره 3 وجود دارد. جیسون تاتوم یک سوپراستار صعودی است ، شاید دومین بازیکن جوان جوان پس از لوکا دونچیچ باشد. کمبا واکر در پی جدایی کایری ایروینگ یک بازیکن آزاد کاملاً آزاد بود که در پست گارد قرارداد امضا می کرد. جایلن براون کم و بیش به بازیکنی تبدیل شده است که سلتیکس امیدوار بود وقتی او را دعوت می کنند تبدیل به یک بازیکن شود ، دانیل تیز در وسط خیلی بیشتر از حد انتظار آنها را به بوستون داده است. برد استیونز استخدام سرمربی خارج از جعبه بود که فوق العاده نتیجه داد. مدیر اجرایی دنی Ainge همه اینها را جمع کرد.

بیشتر بخوان:  در کال ، یک بازمانده کوید بازگشت فوتبال را تماشا می کند

این هوشمند است که همیشه قلب تپنده این تیم بوده است. بازیکنان بهتری در NBA وجود دارند ، اما تعداد کمی هستند که ترجیح می دهید در یک بازی حذفی در تیم خود داشته باشید. هوشمند تمام خصوصیاتی را که اغلب برای بازیکنان کم سطح در سطوح پایین تر تجویز می شود ، مجسم می کند: او سرسخت ، سرسخت ، بی امان است. این اصطلاحات بسیار واضح هستند و به یاد می آورند که معنای واقعی آنها گاهاً دشوار است ، حداقل تا زمانی که Smart با تمام موارد گفته شده صورت شما را بکشد.

بیشتر بخوان:  مولن انتقادات را برای تمایل خود به "بستن باتلاق" نادیده گرفت

اسمارت از همان روزهای ابتدایی فعالیت حرفه ای خود مدافع آس بوده است ، اما این عملکرد تهاجمی او در برابر تورنتو است که نشان از کار او دارد. اسمارت در بازی 2 از دامنه سه امتیاز آتش گرفت و پنج شش از سه بازی خود را به ثمر رساند شب در سه دقیقه در کوارتر چهارم تا بوستون را به یک پیروزی کوچک برساند. اسمارت در بازی نمادین 6 این سری شش سه بازی دیگر به دست آورد – یکی از بهترین بازی های پلی آف که لیگ در طول سال ها دیده است. برای این مجموعه ، او به طور متوسط ​​15.7 امتیاز در هر بازی با شش ریباند ، 5.1 پاس گل و تقریبا 38 درصد شوت از عمق داشت.

بیشتر بخوان:  موری برای TD اجرا می شود ، دیگری پرتاب می کند و Cardinals 0-5 جت را پاره می کند

وقتی سریال به پایان رسید ، اسمارت نمی تواند از گفتن کمی لبخند به خودش کمک کند:

حتی در بهترین حالت ، Smart هرگز آن را زیبا جلوه نمی دهد. او توانایی ویژه ای برای محو کردن خط قانونی بودن دارد ، غالباً بی شرمانه می بیند تا ببیند آیا می تواند رفرنس ها را فریب دهد و به آنها اتهام می زند. حتی وقتی او داغ توپ را شلیک می کند ، هواداران سلتیکس مجبور می شوند کمی له شوند چون او سه بر سه بالا می رود. زیبایی و لطف بسیار زیادی در این ورزش وجود دارد ، اما این بازی Smart نیست. درعوض ، حضور صرف اسمارت باعث می شود هر بازی به اندازه کافی ناخوشایند باشد و بتواند به نفع او باشد.

بیشتر بخوان:  کلیولند براونز نتیجه 4-1 است زیرا استراتژی Moneyball در حال نتیجه دادن است

هیچ نبردی برای Smart خیلی کوچک وجود ندارد ، و هیچ لحظه ای او برای تصویر بزرگتر واگذار نمی کند. اگر به دنبال ظرافت روی زمین هستید تیم دیگری یا بازیکن دیگری را تماشا کنید. مارکوس اسمارت فقط می خواهد برنده شود.
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کانور مک گرگور ، ستاره UFC ادعا می شود که در جزیره فرانسه به جرم اقدام به حمله جنسی دستگیر شده است: گزارش

ش سپتامبر 12 , 2020
گزارش ها می گویند ، کانر مک گرگور ، ستاره تازه بازنشسته UFC ، اوایل این هفته در یک جزیره محبوب جنوب فرانسه دستگیر شد. TMZ Sports گزارش داد ، یک مقام دادگاه کورسیکا در بیانیه ای به خبرگزاری فرانسه دستگیری را تأیید کرد. به گفته این مقام ، حادثه […]