مالک تگزاس دو روز پس از اخراج بیل اوبراین از تجارت DeAndre Hopkins دفاع می کند


به نظر می رسد تجارت DeAndre Hopkins نقشی در اخراج بیل اوبراین نداشته است.

مالک هوستون تگزاس ، کال مک نایر روز چهارشنبه در یک مصاحبه رادیویی درباره این معامله بحث کرد. او در آن تجارت بود. و امروز هم هست.

اوبراین معامله هاپکینز را مقصر دانست

اوبراین عمده انتقادات را برای معامله انتقادات گسترده ای که باعث شد تگزاس یک گیرنده Pro Bowl را چهار بار به کاردینالز آریزونا برای وانت دور دوم و دوندگان با قرارداد بالا با مصدومیت در دیوید جانسون مبادله کند ، دریافت کرد.

بیشتر بخوان:  مقدسین شروع به گیرنده های توماس ، سندرز تمرین را از دست می دهند

تجارت تحت هدایت اوبراین به عنوان مدیر کل انجام شد.

از زمان تجارت ، تگزاس در ابتدا 0-4 پشت جریمه NFL با شماره 27 شروع کرده است. در آریزونا ، هاپکینز در راه رسیدن به 156 رکورد NFL و 1،588 یارد است. اوبراین روز دوشنبه از کار خود به عنوان سرمربی و مدیر کل اخراج شد.

پس از اخراج اوبراین ، مک نایر از تجارت هاپکینز دفاع می کند

اما مک نایر روز چهارشنبه به رادیو ورزشی 610 گفت که تصمیم معامله هاپکینز کاملاً مالی بوده و این تیم هزینه هافبک Deshawn Watson و ترك لارمر لوزه را در اولویت قرار داده است.

“ما دوست داریم هاپکینز را در تیم خود داشته باشیم ، اما هنگامی که شما این حق را دارید که چپ دست شوید ، ما قرارداد او را دوباره اجرا کردیم ، که اتفاقا او اکنون در سطح بالاتر پنج بازی می کند ،” مک نایر به رادیو ورزشی 610 گفت. … و ما اعتقاد راسخی داریم که دشان مرد ماست. بنابراین ما این دو دهه مهم را پشت سر گذاشتیم. وقتی سری به لیگ می زنید ، ما بیش از بقیه پول می پردازیم و خیلی به لیست ما نزدیک نیست.

“بنابراین وقتی هاپکینز می خواست قرارداد خود را برگرداند ، این کاری نبود که بتوانیم انجام دهیم. ما آن را معامله کردیم. آن را منتقل کردیم. ما آن را به تیمی منتقل کردیم که مجال تمدید سقف حقوق را داشت.”

به نظر می رسد تجارت DeAndre Hopkins نقشی در اخراج بیل اوبراین نداشته است. (عکس از باب لوی / گتی ایماژ)

آیا تونسیل تجارت خود را به تگزاس در کرنر بازگردانده است؟

برای اینکه روشن شود ، تگزاس قبل از اینکه هاپکینز با Tonsel قرارداد ببندند ، برای تمدید قرارداد رکوردشکنی برای یک بازیکن خط حمله پس از انصراف از هاپکینز ، معامله کرد.

بیشتر بخوان:  استیو یسرمن قرعه کشی بزرگ Wings Red Detroit با توماس گریس است: "من به استیوی اعتماد دارم"

تگزاس برای به دست آوردن تونسیل پیش پرداخت زیادی در بازار تجاری کرد و در یک معامله همه جانبه در سال 2019 دو پیش نویس را از دور اول کنار گذاشت. تأثیر در مذاکرات آنها.

او از آن استفاده کرد و بدون کمک یک نماینده سالانه 22 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

بنابراین به نظر می رسد که یک بار تگزاس در دور اول دو گزینه را برای به دست آوردن Tonsil رها کرد ، سرنوشت هاپکینز در هوستون مطمئن بود. تگزاس ، دستمزد تونسیل را سرلوحه کار خود نسبت به هاپکینز قرار داده است ، خواه تصمیم درست فوتبال باشد یا نه.

بیشتر بخوان:  Doc Rivers به ​​عنوان مربی کلیپرز

مک نایر در مصاحبه رادیویی روز یکشنبه خود از این تصمیم و نحوه کار با “پنج نفر برتر” دفاع کرد. اما تولید ناخوشایند تگزاس نشان می دهد که مشکلی در نحوه ساخت این جرم وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر از Yahoo Sports:
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxc2k6ck
is.gd/q0Aoe9
shrtco.de/mz8Pe
clck.ru/RHQtq
u.nu/i5q2v
ulvis.net/45G

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Open Open 2020 فرانسه: تحقیقات در مورد اتهامات تنظیم مسابقات در رولان گاروس آغاز شد

پ اکتبر 8 , 2020
گتی ایماژ بر اساس گزارش آسوشیتدپرس ، دادستانی پاریس ، سه شنبه ، اعلام کرد که تحقیقات در مورد اتهامات تنظیم مسابقات در مسابقات آزاد فرانسه 2020 را آغاز خواهد کرد. ترس ناشی از مسابقه دونفره زنان در تاریخ 30 سپتامبر است. نگرانی در مورد احتمال تطبیق بازی از آنجا […]