مالک شاهین ، آرتور بلانک در مورد آینده مت رایان با تیم صحبت می کند: “امیدوارم که او در پیشبرد برنامه های ما باشد”


حالا 0-5 پس از باخت ناامیدکننده مقابل رقیب کارولینا پانترز ، شاهین های آتلانتا تغییرات اساسی ایجاد می کنند. اواخر یکشنبه شب ، این تیم اخراج سرمربی دان کوئین و مدیر کل توماس دیمیتروف را که شش سال (بیش از پنج بازی فنی ، برای کوین) و 13 فصل متوالی در تیم بوده است ، اعلام کرد.

چندی پیش بود که Falcons یکی از بهترین تیم های NFL بود. آنها Super Bowl را در فصل 2016 ساختند ، زیرا با نتیجه 28-3 برابر نیو انگلند میهن پرستان پیروز شدند. آنها در فصل بعد موفق شدند از افت بسیاری در سراشیبی جلوگیری کنند و 10-6 پیش بروند و در پلی آف به رقابت بپردازند ، اما در هر دو 2018 و 2019 به 7-9 سقوط کردند و قبل از شروع یک شروع وحشتناک امسال.

بیشتر بخوان:  بسکتبال کالج از 25 نوامبر آغاز می شود ، اما موانعی برای UCLA ، USC باقی مانده است

ما هنوز نمی دانیم که بعدی هاوکس را رهبری می کند ، اما می دانیم که آنها در مورد لیستی که تعهدات خود در سال 2021 فاقد آن است و در حال حاضر بیش از حد مجاز است ، س bigالات بزرگی برای پاسخ به آنها وجود خواهد داشت. با فرض بازسازی تیم ، یکی از بزرگترین سوالات این است که چه اتفاقی برای هافبک مت رایان خواهد افتاد.

رایان 35 ساله است و به وضوح رو به زوال است و فصل آینده 40912،500 دلار قرار است در کتاب های آتلانتا ثبت شود. آتلانتا سال آینده با بریدن رایان از پول ماکس صرفه جویی نکرد. اگر بخواهند ادامه کار خود را حفظ کنند ، بیش از 49 میلیون دلار در کتاب هاوک حساب می کرد. با این حال ، تجارت معنای مالی بیشتری خواهد داشت. اگر رایان پس از اول ژوئن تجارت کند ، فقط 17،912،500 دلار حساب می کند.

بیشتر بخوان:  آیا رکود اقتصادی لیگ برتر اثبات است؟ پنجره نقل و انتقالات تابستانی در مورد سلامت مالی این ورزش چه می گوید

بنابراین ، یک روز پس از برکناری مربی و مدیر کل ، از مالک Falcons ، آرتور بلانک ، از رسانه ها خواسته شد و در مورد آینده رایان س askedال کرد. “امیدوارم که در برنامه های ما پلانک قبل از اینکه بگوید تصمیم گیرنده نخواهد بود گفت.

مشخص نیست که بلانک به معنای رایان است یا مدیر کل تیم بعدی کسی است که تصمیم می گیرد. رایان از مدت ها قبل بازیکن بسیار خوبی بوده است و منطقی است که تیم بخواهد این کار را به درستی انجام دهد ، اما همچنین تصور اینکه دستیابی به آن در حالی که انجام آن به طور صحیح توسط شاهین ها انجام می شود بسیار دشوار است. طرح تیم سازی.

بیشتر بخوان:  انتخاب متخصص فوتبال کالج ، پیش بینی هفته 3 ، 2020: پوشش لوئیزویل در برابر میامی

بقیه لیست نیاز به یک بازنگری بسیار بزرگ دارد ، اما تصمیم گیری در مورد اینکه چه کارهایی در کارگزاران انجام شود احتمالاً برای هر کسی که موقعیت را بدست آورد تصمیم خواهد گرفت. اگر شاهین ها می خواستند تحول سریع تری انجام دهند ، ممکن است برایان نگهداری منطقی باشد. اما اگر باقیمانده فصل مانند 5 مسابقه اول پیش برود ، آنها ممکن است در موقعیتی باشند که جانشین او را جذب کنند و کاهش او را آسان تر کنند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6xnca8d
is.gd/xE4JIe
shrtco.de/lJX55
clck.ru/RMbVP
u.nu/wak56
ulvis.net/qY3U

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چگونه راب بلینکا و مجیک جانسون لحظه عنوان لیکرز را به اشتراک گذاشتند

د اکتبر 12 , 2020
آنها گذشته را رها کردند و عشق آنها به لیکرز و کنترل مالک آن جنی باس وجه مشترکی است که به مدیر عامل تیم راب پلینکا و مجیک جانسون نمادین اجازه می دهد یک توافق داشته باشند. نشانه واقعی اینكه روابط آنها با وجود برخی موانع فقط درحال قویتر شدن […]