مانوئل مارگوت ریز ، Astros را مجبور به پرداخت هزینه ALCS می کند … سپس او را با یک گرفتن غیر واقعی از دیوار دنبال می کند


گتی ایماژ

خوزه آلتوف در رده دوم هیوستون آستروس روز یکشنبه با زدن یک تک در خانه در نیمه اول دروازه تیم تامپا بای ریز را در اولین بازی از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال گشود. به آلتوو کمک کرد تا در دومین باخت بازی خود از روز دوشنبه شروع به گلزنی کند … البته به نفع ری ها ، البته به روشی کمتر مستقیم.

به نظر می رسد که بازیکن Astros ، لنس مک کالرز جونیور ، هنگامی که توپ زمینی را از بازیکن اول رایس ، جی من چوی به سمت راست فرستاد ، دور اول بازی خود را به پایان رساند. آلتوو که در یک تمرین ضربدری مستقر شده بود ، توپ را به زمینی کم عمق و راست فرستاد و آن را به آغاز پاس داد. متأسفانه ، یولی گوریل نتوانست او را سر و صدا کند – به نظر نمی رسید مشتاقانه ترین تلاش را نیز برای او انجام دهد:

بیشتر بخوان:  خبرگان برای انتخابی MLB 2020 انتخاب می شود

آنچه به نظر می رسید یک روال بازی است ، به جای تقصیر گوریل در نظر گرفته شده است. بعداً ، ضبط کننده رسمی تصمیم خود را تغییر داد و توف را به اشتباه متهم کرد. (ما به آنها رأی می دهیم که تقصیر را تقسیم می کنند).

این خطا به تنهایی به اندازه کافی بد بود ، اما مانوئل مارگوت با شلیک یک توپ منحنی آویز از مک کولرها و ارائه سه اجرا به میدان مرکزی ، به سرعت اوضاع را برای آلتوف و آستروس بدتر کرد. نگاهی بیاندازید:

بیشتر بخوان:  کمبا واکر ، بازیکن بوستون سلتیکس می گوید پس از باخت به میامی هیت ، او باید بهتر بازی کند

مارگوت ، ظاهراً مأموریت یک نفره را داشت که Astros را هرچه بیشتر ناراحت کند بعد از ظهر دوشنبه ، با یک مشت در بالای ثانیه تحویل داده شد تا او را از دیوار و زمین بازی بیرون بکشد. این نمایش به خاطر شایستگی هایش قابل توجه بود ، اما همچنین کار حرفه ای هوستون را از بین برد: آستروس دو و دو با جورج اسپرینگر در بشقاب داشت.

طبق Statcast ، مارگوت برای ردیابی توپ باید بیش از 100 فوت بدود:

مارگوت با وجود سقوط بد مشکلی نداشت.

بیشتر بخوان:  لیکرز ممکن است در برابر ناگتس "منحصر به فرد" ناگتس ، نیکولا جوکیچ ، که هر نوع دفاع را خرد می کند ، شروع کند
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3tu7vw4
is.gd/F2Jq2i
shrtco.de/KMUpf
clck.ru/RNKxs
u.nu/sfq0r
ulvis.net/MY1Q

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کالج ها ورزش های دانشگاهی را قطع می کنند. این می تواند چیز خوبی باشد.

س اکتبر 13 , 2020
در پایین ترین سطح ، در داخل ماده ، NIRSA تعداد بیشتری از این صفات را کشف کرده است. در تسهیلات تفریحی در دانشگاه ، تنها مکانی که نظرسنجی سازمان ارتباط قوی تری با رهبری یافت ، در گروه هایی از دانشجویان بود که بازی های کوچک ترتیب می دادند […]