مانی مارگوت یکی از بزرگترین چسبهای MLB را تاکنون انجام داده است


لیست دشمنانی که اخیراً توسط مانه مارگوت شکست خورده اند:

  1. جاذبه زمین
  2. خورشید
  3. معماران بی پروا در پارک پتکو
  4. هوستون آستروس

خطرناک ترین این دشمنان بدیهی است که جاذبه زمین است. مطمئناً ، خورشید قوی است اما در وهله اول فقط به دلیل گرانش است. درک گرانش در کل جهان ملعون گسترش می یابد ، باعث ایجاد ستاره ها ، سیارات و انواع پدیده های عجیب می شود (در بعضی از مواقع به دنبال ستاره های مغناطیسی باشید. خوش آمدید). همچنین بازی های بیس بال را بسیار تحت تأثیر قرار می دهد.

بیشتر بخوان:  جو بورو تازه کار QBengals QB اولین مسابقه NFL در برابر شارژرها را به دست آورد

در همین حال ، خورشید پادشاه منظومه شمسی است ، اما شما باید صادقانه به عضویت بدعت آمارنا درآید تا انکار کنید که می تواند به طور قابل توجهی بازی های بیس بال را منحرف کند. درخشان است ، در آسمان است و با نور ناخوشایند ، کور و زنده خود توپهای مگس را مسدود می کند.

در این بین ، طراحان پارک پتکو صلاح دانستند که بلافاصله یک دیوار درست از سمت راست درست کنند و بلافاصله یک قطر شش فوت یا تقریباً بتونی بریزد که به طرز عجیبی شبیه بتن باشد. معمولاً در بازی های بیس بال اهمیتی ندارد ، اما برای مانی مارگوت مهم است.

بیشتر بخوان:  جمال موری از ناگتس در حالی که در حباب NBA است ، در مورد سلامت روان صحبت می کند

در همین حال ، هوستون آستروس مشهودترین دشمن مارگوت است. آستروس مخالف مارگو’s Tampa Bay Rays در ALCS 2020 ، بین مارگوت و سری جهانی ایستاده است. خاص دشمن ، در این مورد ، همکار مدافع جورج اسپرینگر است ، كه در میدان سمت راست به یك توپ پرنده تنبل برخورد می كند. سپس این اتفاق افتاد:

جاذبه زمین؟ نه خورشید؟ با آن کنار آمد معماران خوشحال کمترین راحتی را به او می دهند؟ توپ در دستکش ماند. شیطان پرستی آنها شکست خورده است. هوستون آستروس؟ آنها فقط باید غمگین باشند. در همین حال ، بقیه می توانند روزها این شکار احمقانه و تکراری را تماشا کنند.

بیشتر بخوان:  رهبر مدرسه: فوتبال B1G در انتظار است تا پاسخ س questionsالات

(به نظر می رسد مارگوت برای هر کسی که از چنین افت فرو رفتن می ترسد 100 درصد خوب است)


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyczqf9n
is.gd/9nNe94
shrtco.de/Kuayq
clck.ru/RMbbj
u.nu/w8j-5
ulvis.net/bBpE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پایداری اعتقاد اساس شروع 5-0 Seahawks است

د اکتبر 12 , 2020
در میان جشن و هرج و مرج آخرین ثانیه هایی که قلب ها را برافروخت ، توجه کارول به صندلی های خالی در CenturyLink Field معطوف شد. در فصلی که سیاتل سی هاوکس با 5-0 بهترین شروع خود را آغاز می کرد ، مربی آرزو می کرد شرایط متفاوت باشد. […]