مایا مور و جاناتان آیرونز ازدواج کرده اند … آیا این از فداکاری او می کاهد؟


نشستن در A در دادگاه در جفرسون سیتی ، میسوری ، صدای گریه جاناتان آیرونز را از صندلی خود در آن طرف اتاق می شنیدم – اما نگاه من به مایا مور ، ستاره WNBA که هشت ماه قبل از آن بسکتبال را رها کرده بود تا این مرد را از زندان دور کند ، خیره شده بود. چشم مور به او دوخته بود.

اکتبر 2019 بود و تیم حقوقی آیرونز پرونده را برای بی گناهی و محکومیت نادرست وی ارائه می کردند. آیرونز به تازگی از وكیل اصلی وی شنیده بود كه می گوید وی در سال 1998 به یك مدرک مهم دسترسی پیدا نكرده است ، چیزی كه 12 سال قبل از آنكه پدرخوانده مور آن را به دادگاه تبدیل كند ، توسط پدرخوانده مور کشف شد.

اعتبار سنجی ، بار حقیقت ، بیش از آیرونز سقوط کرد. مور با شنیدن صدای هق هق گریه خود ، نرده جلوی او را گرفت و فک او را محکم فشرد ، مایل بود اشکهای خودش را در لگن نگه دارد.

پس از جلسه دادرسی ، در زیر آسمان خاکستری که گلوله های باران را تف می کرد ، روی پله های دادگاه ایستاد تا به س questionsالات چند رسانه حاضر در آن پاسخ دهد. وی در پاسخ به س myال من در مورد احساساتش در سالن دادگاه گفت: “من قلبم شکسته است که نمی توانیم او را به عنوان عضوی از خانواده خود دلجویی کنیم. یکی از نتایج کسی که بی عدالتی رنج می برد این درد است.”

بیشتر بخوان:  انتخاب پلی آف کالج فوتبال پس از هفته 2

در آن زمان ، منظور من از دردی بود که وی به عنوان یک برادر یا دوست خانوادگی برای او احساس می کرد. اکنون ، ما طور دیگری می دانیم – که درد شاید جدایی او از مردی بود که به زودی شوهرش را صدا می کرد.

صبح روز چهارشنبه در برنامه “صبح بخیر آمریکا” ، مور به جهانیان اعلام كرد كه او و آیرونز چند ماه پیش در یك واقعه از راه دور با نزدیكترین خانواده و دوستانشان ازدواج كردند.

این اخبار سوالات زیادی را در شبکه های اجتماعی و فضای ورزشی ایجاد کرد. و صادقانه بگویم ، من آنها را نیز داشتم.

رابطه آنها از چه زمانی آغاز شد؟

چه مدت آنها با هم بوده اند؟

چه وقت آنها دوباره ملاقات کردند؟

بیشتر بخوان:  مایک لیچ می گوید ، پس از از دست دادن ، ممکن است بولداگهای می سی سی پی نیاز به پاکسازی ناراضیان داشته باشد

عروسی کی بود؟

چرا مور قبلاً به ما نگفت؟

آیا اگر رابطه عاشقانه ای وجود نداشت ، او این کار را می کرد؟

آیا این کار او را کاهش می دهد؟

واکنش های تند و تیز زانو. این کسی بود که سالهاست ، به دلیل فعالیت فداکارانه اش مورد ستایش قرار گرفته است – به دلیل مختل کردن زندگی خودش برای جنگیدن برای مردی که نمی توانست برای خودش بجنگد. اما این س questionsال ها کاری جز از دست دادن نکته بزرگتر ندارند. به راستی ، تنها سوالی که باید بپرسد سوالی است که باید از خود بپرسیم: چرا به ما اهمیت می دهد؟

حقایق پرونده جاناتان آیرونز تغییری نکرده است. در سال 1998 ، هنگامی که 18 ساله بود ، ایرونز به جرم سرقت و تعرض ، به رغم عدم وجود مدارک و شواهد مرتبط با صحنه جرم ، به 50 سال زندان محکوم شد. این محکومیت در مارس سال جاری خالی شد و وی پس از پایان بیش از دو دهه در پشت میله های زندان – پس از اتمام تمام اقدامات قانونی ایالت میسوری از زندان آزاد شد.

بیشتر بخوان:  فرشتگان توپ را خرد می کردند ... سپس به تگزاس رسیدند

واقعیت های فداکاری و فعالیت مور نیز تغییری نکرده است. مور تابستان پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در سال 2007 ، سالها پس از علاقه پدرخوانده اش ، رگی ویلیامز ، به پرونده آیرونز ، با ایرونز ملاقات کرد. با گذشت زمان ، با گسترش مشخصات ملی مور ، علاقه او به آیرونز و پرونده وی نیز بیشتر شد. اما او وکالت خود را تا حد زیادی برای خود حفظ کرد تا اینکه پس از قتل فیلاندو کاستیا و آلتون استرلینگ با هم تیمی هایش در سیاهگوش مینه سوتا در سال 2016 صحبت کرد.

سرانجام ، گرایش به سمت آیرونز ، دور از بسکتبال ، بسیار زیاد شد ، و او در 5 فوریه 2019 اعلام کرد که برای پیگیری “رویاهای وزارت” از بسکتبال فاصله خواهد گرفت – بعدا مشخص شد که مبارزه او برای آیرونز است “آزادی

بیایید روشن باشیم: مور در اوج حرفه تالار مشاهیر برای پیگیری عدالت مردی که معتقد بود به نادرست محکوم شده است ، از بسکتبال فاصله گرفت. تغییری نکرده است. وی با استفاده از سیستم عامل خود نه تنها به پرونده آیرونز بلکه به ضرورت اصلاح عدالت کیفری توجه داشت. تغییری نکرده است. او سالها تلاش کرد تا به مردی آزادی دهد. تغییری نکرده است.

بیشتر بخوان:  جولیو جونز در مسابقات دبلیو دبلیو آتلانتا فالکونز به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ محروم شد

آیا واقعاً مهم است که او نیز عاشق آن مرد شد و تصمیم گرفت زندگی خود را با او سپری کند؟


اطلاعات بیشتر از کیتی بارنز


مایا مور دارد به طور مداوم می گفت که وقتی صحبت از اصلاح عدالت کیفری می شود ، و مبارزه او برای آن ، بهترین کاری که می تواند انجام دهد این است که “ادامه داستان Jonathan را به خوبی بیان کند”. با قضاوت در سال گذشته ، بعید است که این چشم انداز تغییر کند. اما تمرکز فعالیت وی ممکن است باشد.

مور و آیرونز ، هنگام مصاحبه صبح چهارشنبه خود در “GMA” ، در اولین حضور عمومی خود از زمان آزادی در کنار یکدیگر نشسته بودند ، با اعلامیه ای شروع کردند ، اعلامیه ای که کاملاً تعجب آور نبود: یک رای گیری جدید ابتکار عمل ، با هدف آموزش رای دهندگان در آستانه انتخابات نوامبر. آیرونز گفت: “ما در اصل تلاش می کنیم فقط به مردم آموزش دهیم – آنها را درگیر روند رأی دهی کنیم و بیشتر درگیر آنچه در کشور ما و دولت و حوزه های قضایی محلی ما ، دفاتر تعقیب قضایی می شود ، باشیم.”

بیشتر بخوان:  لبرون جیمز ، آنتونی دیویس از لیکرز تیم اول All-NBA را تشکیل می دهند

سپس ، پس از اعلام ازدواج خود ، مور افزود که آینده او در WNBA همچنان نامشخص است. وی گفت: “من امیدوارم كه در فصول بهار بتوانیم گام بعدی را به جلو برسانیم ، اما در حال حاضر سعی می كنم از این نبرد طولانی و طولانی نفس بكشم و لذت ببرم و استراحت كنم.”

در طی 10 ماهی که صرف گزارش دادن در مورد مور و آیرونز و پنج سفری که به مرکز میسوری کردم ، مشخص شد که خسارات عاطفی این جنگ برای مور و همه عزیزانش بود.

در دسامبر 2019 ، دو ماه پس از دادرسی اثبات آیرونز که در آن تیم حقوقی آیرونز پرونده وی را ارائه دادند ، قاضی دادگاه دادگستری کول ، دادخواست های دیگری را درباره این پرونده شنید و تاریخ دیگری را برای ژانویه تعیین کرد. در راهرو ناامیدی حباب زد. مردم خسته بودند. این پرونده دو ماه پیش مطرح شده بود و اکنون لازم بود که این پرونده وجود داشته باشد یکی دیگر شنیدن به روز رسانی؟

بیشتر بخوان:  چه کسی پادشاهان را جذب می کند - کوینتون بیفیلد یا تیم استوتزل؟

حتی وقتی این حکم در ماه مارس صادر شد که محکومیت آیرونز خالی شود ، هنوز ماهها طول کشید تا او آزاد شود. این روند ، برای کسانی که آن را تحمل کرده اند ، قابل لمس است. شنیدن بعد از شنیدن پس از به روزرسانی سرخوردگی شادی تبدیل به ناامیدی شد. و در حالی که من چمدانم را جمع می کردم و پس از هر پنج دقیقه شنیدن به خانه برگشتم تا فقط منتظر جلسه بعدی باشم ، مور هرگز دردی را که از دست داده بود از دست داد. این وزن همیشه وجود داشت. هر وقت وارد سالن دادگاه می شد روی صورتش حک می شد.

در روز چهارشنبه ، او کمی بیشتر از آنچه که در پشت فشار در فک و تنش در شانه های او بود ، به اشتراک گذاشت. این اندکی اطلاعات است که ما حق شناختن یا درک آن را نداریم. مایا مور سالها از زندگی خود را فدای جنگ آزاد كرد تا مردی را كه به اشتباه محكوم شده بود آزاد كند. به راستی چه چیز دیگری مهم است؟


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3bdy2bv
is.gd/6mzlTs
shrtco.de/cs7cC
clck.ru/QtFAQ
u.nu/6fyri
ulvis.net/4WX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

این میانبر Roomba هوشمندی اضافه می کند و سطل آشغال خود را خالی می کند

پ سپتامبر 17 , 2020
Roomba i3 Plus جدید می تواند زباله دان خود را خالی کند. من ربات هستم جدید Roomba i3 Plus 600 دلاری iRobot تعادل جالبی را بین قیمت و ویژگی ها برقرار می کند. این جاروبرقی ربات برخی از موارد را ارائه می دهد پیشرفته ترین ویژگی های iRobotمانند اتصال و […]