مایکروسافت هشدار می دهد که ممکن است Xbox Series X پیش سفارش را در روز عرضه دریافت نکنید


Xbox Series X با قیمت 500 دلار از 10 نوامبر راه اندازی می شود.

مایکروسافت

مایکروسافت برای افرادی که قبلاً درخواست انتشار آینده آن را داشته اند ایمیل ارسال کرده است Xbox Series X.روز جمعه ، خریداران هشدار دادند که ممکن است کنسول بازی تا روز عرضه نرسد. کنسول 500 دلاری از 10 نوامبر ارسال می شود جنب 300 دلار ارزان تر برای Xbox Series S.

در ایمیل مایکروسافت آمده است: “ما درمورد سفارش شما برای Xbox Series X با شما تماس می گیریم تا پیشاپیش به شما اطلاع دهیم که ممکن است این محصول را در روز انتشار به دلیل تقاضای زیاد دریافت نکنید.” “ما بهترین تلاش خود را با تهیه کننده کالا برای خرید سهام بیشتر انجام می دهیم. به محض دسترسی به اطلاعات بیشتر ، به روزرسانی های اضافی را ارائه خواهیم داد.”

پیش سفارش های Xbox Series X قبلاً تمام شده است. جدید از سونی PlayStation 5 نیز در ماه نوامبر راه اندازی می شودPS5 با قیمت 400 دلار برای تاریخ راه اندازی 12 نوامبر.


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

PS5 vs Xbox Series X: یک مقایسه کامل


9:15


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5quzlx4
is.gd/HPqakO
shrtco.de/3StG
clck.ru/R58oL
u.nu/934lt
ulvis.net/70L

بیشتر بخوان:  آمازون لونا ، بلندگوهای جدید اکو ، تلویزیون آتش ، دوربین پرواز حلقه ای و سایر موارد: تمام محصولات جدید اعلام شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهترین توزیع کننده روغنهای ضروری برای آروماتراپی در سال 2020

ش سپتامبر 26 , 2020
اگر دنبالش هستید ذهن خود را آرام کنیدبدن خود را آرام کنید و وارد شوید شب بخیررایحه درمانی می تواند تقویت کننده سلامتی باشد. یک توزیع کننده روغن ضروری می تواند تمام اتاق را با چند قطره روغن دارویی مانند اسانس اسطوخودوس ، روغن ضروری درخت چای یا روغن ضروری […]