مایکل توماس خبرهای مهم مصاحبه Cam First “First Take” را منتشر کرد


کامرون جوردن به مکانی که به نظر می رسد در لابی در مرکز آموزشی نیواورلئان مقدس قرار دارد منصوب شده است و در مورد تجربه خود به عنوان یکی از اعضای تیم باسابقه در “اولین بارگیری” هنگام استقبال از یک مهمان غافلگیرکننده بحث کرد: مایکل توماس ستاره استقبال گسترده.

توماس پس از شروع مبارزه در تمرین با یک هم تیمی برای جریمه و نیمکت نشینی برای بازی هفته پنجم خود با تیم لس آنجلس شارژر محروم شد ، اما وقتی او در مصاحبه با اردن دچار تزلزل شد همه لبخند زدند.

بیشتر بخوان:  گفته می شود NBA و Doc Rivers پس از عکسبرداری آنلاین به دلونته وست کمک می کنند

توماس پس از آنکه ابتدا سرش را به سمت دوربین تکان داد ، برگشت و از بالای شانه خود به اردن فریاد زد: “به آنها بگویید من هفته آینده برمی گردم.”

جردن خندید ، با انگشت شست خبر را داد و دوباره به کار خود برگشت. او یک فرد حرفه ای واقعی است و باید به خوبی با یک شغل رسانه ای سازگار شود ، در حالی که لباسهای خود را قلاب می کند (و احتمالاً پس از شکسته شدن رکورد کیف ریکی جکسون در نیواورلئان ؛ جردن 88.5 بالاتر است ، کمی عقب تر از 115.0 برای جکسون).

بیشتر بخوان:  ویکتوریا آزارنکا ساعت را برمی گرداند تا فینال یو اس اوپن را مقابل اوساکا ترتیب دهد | ورزش

بدون تجزیه و تحلیل بیش از حد عمیق این لحظه ، خوب است که ببینید جوردن و توماس پس از اتفاقی که هفته گذشته در عمل اتفاق ناخوشایندی رخ داد ، با چنین روابط خوبی درگیر شده اند. مالکوم جنکینز که پس از شش فصل حضور در عقاب های فیلادلفیا در اولین سال حضور در نیواورلئان به عنوان کاپیتان تیم انتخاب شد ، گفت که همکاران توماس فهمیدند که این دعوا یک قضیه یک بار است و همه آنها مشتاق هستند که دوباره برای او کار کنند. بنابراین این تبادل دوستانه ممکن است به مفهوم بیفزاید.

بیشتر بخوان:  Google در حال به روزرسانی نقشه ها است تا نشان دهد Covid در منطقه شما چقدر بد است

داستان واقعی در اینجا این است که توماس با از دست دادن چندین مسابقه با پیچ خوردگی مچ پا انتظار دارد در هفته هفتم برگردد. او دو هفته قبل از مسابقه شارژرها به صورت محدود تمرین کرد و اگر همه چیز خوب پیش برود ، پس از شش هفته استراحت در مسابقه بعدی خود قرار می گیرد. مطمئناً می دانیم که اگر گزارش بعدی آسیب دیدگی در چهارشنبه آینده منتشر شود ، وی کاملاً در تمرین شرکت داشته است یا خیر ، اما مطمئناً زودتر از این از درو پرس عبور خواهد کرد.

بیشتر بخوان:  الکساندر زورف در نیمه نهایی Open US پابلو کاررانو بوستا را شکست داد - همانطور که اتفاق افتاد | ورزش


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5rzk9g9
is.gd/NLn4EZ
shrtco.de/R6AiN
clck.ru/RSm9g
u.nu/x7g6m
ulvis.net/H3xL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شانس 49ers در مقابل Rams ، Line: گزینه های فوتبال یکشنبه شب ، پیش بینی های Casual در 106-70 دور

ش اکتبر 17 , 2020
سانفرانسیسکو 49 هنگامی که در یکشنبه شب فوتبال به مصاف رقبای NFC غرب لس آنجلس می رود به دنبال اولین برد خانگی خود در چهار تلاش است. تیم 49 که در مجموع دو برد متوالی از دست داد ، هفته گذشته با برتری 43-17 دلفین میامی ناک اوت شد. در […]