مایک لیچ هشدار می دهد که “پاک کردن” لیست ممکن است در MSU باشد


می سی سی پی بعد از افتتاحیه فصل که در اولین بازی مایک لیچ از جاده LSU اذیت شد ، بحث فوتبال دانشگاه بود.

دو هفته بعد ، دانشگاه ایالتی میشیگان حال خود را بدتر کرد.

از آن پیروزی برابر مدافع عنوان قهرمانی ، بولداگ ها در دو مسابقه متوالی شکست خورده اند. هفته گذشته ، این باخت 21 بر 14 به آرکانزاس بود ، تیمی که از اکتبر 2017 در مسابقه SEC پیروز نشده است. روز شنبه ، بولداگ ها در جاده کنتاکی خجالت کشیدند و 24-2 شکست خوردند.

بیشتر بخوان:  LAFC کوتاه دست راهی پیدا می کند تا سیاتل را با نتیجه 3-1 شکست دهد

بله ، 2-24. حملات Air Raid’s Leach علی رغم 70 بار پرتاب توپ عظیم ، نتوانست یک امتیاز کسب کند. این تلاش ها – 55 قهرمان هفته اول کی جی کاستلو و دانشجوی تازه وارد ویل راجرز – در کل 275 یارد با شش رهگیری انجام شد.

تنها امتیازاتی که MSU روی صفحه قرار داده در سه ماهه سوم با ایمنی روبرو شده است. زشت ، زشت ، زشت.

بعد از مسابقه ، لیچ گفت که ممکن است برای ادامه کار تغییر فهرست ها لازم باشد.

لیچ گفت: “من فکر می کنم ما باید در برخی از گروه های خود بررسی کنیم و ببینیم چه کسی واقعاً می خواهد اینجا بازی کند.” “هرگونه نارضایتی ، باید دو مورد از این موارد را پاکسازی کنیم.”

بیشتر بخوان:  زمان ایگلز برای جالین هرتس در NFL است

در نیمه دوم بازی روز شنبه این تیم مقابل کنتاکی ، مربی ایالت می سی سی پی در کنار زمین ایستاده است. (عکس AP / برایان وولستون)

Leitch: مشکلات MSU “خود ساخته” است

لیچ به انبوهی از پرونده های مربوط به جرم اشاره کرد. پاس هایی وجود داشت که می افتاد ، پیچ می خورد و مردان در جای مناسب نبودند و نمی توانستند از وسط محافظت کنند. به عنوان مثال ، اما محدود نیست.

“سه مرد آنها در مقابل به طور مداوم به پنج نفر ضربه می زدند. گیرنده های ما دائما توپ را نمی گرفتند. ما قادر به باز شدن بودیم ، اما توپ را دائماً نمی گرفتیم. توپ را ورق می زدیم ، که یک محصول جانبی از چشم های خط حمله بود و در جای مناسب نیست. داستان طولانی ، توهین آمیز ، ما نیستیم … منظورم این است که ما باید در حال حاضر بهتر تمرین کنیم. “لیچ به خبرنگاران گفت:” اگر به این بازی نگاه کنید ، متوجه می شوید که هر مشکلی که داریم یک مسئله ذهنی است. ”

بیشتر بخوان:  شاهین از رحیم موریس به عنوان مربی موقت نام می برند

لیچ هنگام صحبت با خبرنگاران اغلب در شرایط مساوی قرار داشت و می گفت تیم باید از طریق این وصله دشوار “آنجا بماند” زیرا “مربیان با دقت به بازیکنانی که بازی می کنیم نگاه می کنند و از آنها می خواهیم چه کاری انجام دهند.”

“ما در ماشینهای غلتکی زیادی هستیم. خیلی زود ناامید می شویم.” بعضی از این درسها باید از تجربه حاصل شود اما باید ببینیم که آیا می توانیم خیلی سریعتر از آنچه اکنون است اتفاق بیفتد.

لیچ در طول زندگی حرفه ای خود وظیفه تثبیت جرم حمله هوایی خود را در مدارس دیگر داشته است ، اما این فصل خارج از فصل به دلیل همه گیری متفاوت بود. هیچ تمرین بهاری وجود نداشت و هیچ بازی بدون کنفرانس وجود نداشت. MSU مستقیماً وارد رقابت SEC شد.

بیشتر بخوان:  فداکاری مادام العمر دومینیک Thiem سرانجام با عنوان گرند اسلم دوشیزه ای نتیجه داد! ورزش

لیچ گفت: “همه چیز در مورد ویروس COVID است. ما فوتبال بهاری نداشته ایم. چیز دیگر این است كه شما معمولاً دو بازی دارید كه در آن چیزهایی را تنظیم می كنید كه از ارزش بالایی برخوردار هستند.” “اما ، می دانید ، این همان چیزی است که هست. ما هیچ شکایتی نداریم. ما در همان قایق هستیم که همه در این کنفرانس شرکت می کنند.”

اطلاعات بیشتر از Yahoo Sports:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5s98yvm
is.gd/DlgGcm
shrtco.de/mR4Ps
clck.ru/RLYdu
u.nu/dahp8
ulvis.net/SLhy

بیشتر بخوان:  سه نفره آغازین Seahawks در هفته 4 در مقابل دلفین ها حذف شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بر اساس این گزارش ، مایکل توماس بعد از اینکه مسابقه به عنوان مشکوک ذکر شد ، مسابقه هفته پنجم را با شارژرها از دست خواهد داد

ی اکتبر 11 , 2020
گفته می شود نیو اورلئان ساینتس وقتی دوشنبه شب در وقت اصلی برای رویارویی با شارژرهای لس آنجلس به زمین می رود ، یکی از بهترین بازیکنان تهاجمی خود را نخواهد داشت. بعد از ظهر یکشنبه، آدام شیفتر از ESPN این اظهار داشت که مقدسین مایکل توماس ، گیرنده گسترده […]